Sadece kolyemi sordum

Çok önemli bir kolye, emzirdiğiniz için sürekli düşüyor ve siz bunun için birşey yapmıyorsanız o kadar da önemli değildir bence. Bu kadar önemli olmayan bir kolyeyi evi aramadan direkt telefonda sormanız da çok saçma olmuş. Kime söyleseniz alınırdı valla.
Çok önemli bir kolye emziridgim için sürekli düşüyor ve bir şey yapamıyorum çünkü unutuyorum bu aralar.bu kadar önemli kolyeyi evi detaylı arayarak direk telefonda sordum.ben alinmazdim

Yakinim boyle bisey sorsa alınmam, ama alınacak bir sürü insan tanıyorum etrafımda. Ayrica bu kadar onemli bir kolyeyse ve devamli düşüyorsa niye ısrarla takıyorsunuz
Yani düştüğü zaman takmıyorum aslında
Yaparım diye diye öyle kalıyor sonra tekrar takıyorum yorgunluktan uykusuzluktan

Merhabalar
Gecen gün eşimin ailesi davetliydi.gece olunca kolyemin olmadığını farkettim
Kızım sağolsun emerken hep kurcalar ara sıra düştüğü oluyordu genellikle de hemen farkeder bulurdum
O gece bulamadım sabah olunca
Kayinvalidemi aradım
Belki o gece ben kızımı uyuturken yemek telaşı ile bir ihtimal bulup biyere koyup unutmuş olabileceğini umut ettim
Aradım konuştum fakat görmemiş
Kolye benim icin çok önemliydi çok üzüldüm
Öyle boyle derken aradaki detaylari atlayarak geçiyorum
Kolyemi buldum kayınvalideme mesaj attım
Buldum diye.
O da şükür,neyse aklandık dedi şaka olarak.ben bu şakayı çok ciddiye aldim.hic te aslında ciddi bir insan değilimdir herşeye laylom ederim ama buna etmedim geri cevap yazmak istemedim
Siz ne düşünüyorsunuz yüzyüze geleceksek nasıl.bir konuşma olmali.daha doğrusu bu bir şaka mı?
Buluttan nem kaptığınız belli de.. Neden insanları iftira atar gibi aradınız?

Yine insanlar oğullarının hatrına sizinle yüz göz olmamışlar da şakayla yaptığınız ayıbı ifade etmişler.

Pardon da siz neye alınıyorsunuz?

Buluttan nem kaptığınız belli de.. Neden insanları iftira atar gibi aradınız?

Yine insanlar oğullarının hatrına sizinle yüz göz olmamışlar da şakayla yaptığınız ayıbı ifade etmişler.

Pardon da siz neye alınıyorsunuz?
Bence siz sizi her arayan bir şey sorana bana iftira atıyorlar diye nem kapan birisiniz anneme de soruyorum ne var bunda
Şimdiden üzüldüm gelin adayına umarım oğlun eşini seçer de sende catlarsin ortadan :KK70:

Bence siz sizi her arayan bir şey sorana bana iftira atıyorlar diye nem kapan birisiniz anneme de soruyorum ne var bunda
Şimdiden üzüldüm gelin adayına umarım oğlun eşini seçer de sende catlarsin ortadan :KK70:
Hayal dünyaniza hayran kaldım. Allah etrafınızdakilere yardım etsin..

Ayrıca istediğiniz cevapları alamayınca nedir bu hazmedememe duygu durumu? Sizi pohpohlamak zorunda mıyız?

Son düzenleme:
Hayal dünyaniza hayran kaldım. Allah etrafınızdakilere yardım etsin..

Ayrıca istediğiniz cevapları alamayınca nedir bu hazmedememe duygu durumu? Sizi pohpolamak zorunda mıyız?
İstediğim cevap ile alakalı değil kv haklı bulanlara gayet nazik yazdım teşekkürlerimi ilettim yine de fakat sizden negatif enerji aldım yazım diliniz çok hanım ağa tarzında.esinize üzüldüm bende

İstediğim cevap ile alakalı değil kv haklı bulanlara gayet nazik yazdım teşekkürlerimi ilettim yine de fakat sizden negatif enerji aldım yazım diliniz çok hanım ağa tarzında.esinize üzüldüm bende
Hanımağa mı illahi güldürdünüz beni..

Tavrınızın yanlış olduğunu kabul edin. Kayınailenizi resmen hırsızlıkla suçlamışsınız.

Dilerim gün olur devran döner onları anlayacak kıvama gelir olgunlaşırsınız..

Hanımağa mı illahi güldürdünüz beni..

Tavrınızın yanlış olduğunu kabul edin. Kayınailenizi resmen hırsızlıkla suçlamışsınız.

Dilerim gün olur devran döner onları anlayacak kıvama gelir olgunlaşırsınız..
Resmen derken? İyi ki sizin tarzınızda bir dostum hatta ve hatta selam verdiklerim yok
Ama maalesef sizden çok var belki de kimlerin arasını açtınız kimlere aklına olumsuzluklar yüklediniz.
Gelinim beni arasa ay oğluşum görüyormusun biz geldik kolye kayboldu bizden sandı galiba cefakar fedakar anan nelere katlanıyor oğlum ühühü demem hiç değilse sizin gibi :KK70:

Kayınvalideniz kolyenizi bulsa ve bir kenara koysa zaten size “kızım kolyen düşmüştü aldım şuraya koydum arama “ demez mi? Genelde böyle olur çünkü. Siz kadına öyle sorunca o da nezaketen şakaya vurmuş. Ben de sizi çok haklı bulmadım.

Kayınvalideniz kolyenizi bulsa ve bir kenara koysa zaten size “kızım kolyen düşmüştü aldım şuraya koydum arama “ demez mi? Genelde böyle olur çünkü. Siz kadına öyle sorunca o da nezaketen şakaya vurmuş. Ben de sizi çok haklı bulmadım.
Aslında o kadar kalabalıktik ki o akşam yemek telaşı kızımın mizmizigi uykusu bile 1 saat sürdü belki o arada unuttu diyr düşündüm

Merhabalar
Gecen gün eşimin ailesi davetliydi.gece olunca kolyemin olmadığını farkettim
Kızım sağolsun emerken hep kurcalar ara sıra düştüğü oluyordu genellikle de hemen farkeder bulurdum
O gece bulamadım sabah olunca
Kayinvalidemi aradım
Belki o gece ben kızımı uyuturken yemek telaşı ile bir ihtimal bulup biyere koyup unutmuş olabileceğini umut ettim
Aradım konuştum fakat görmemiş
Kolye benim icin çok önemliydi çok üzüldüm
Öyle boyle derken aradaki detaylari atlayarak geçiyorum
Kolyemi buldum kayınvalideme mesaj attım
Buldum diye.
O da şükür,neyse aklandık dedi şaka olarak.ben bu şakayı çok ciddiye aldim.hic te aslında ciddi bir insan değilimdir herşeye laylom ederim ama buna etmedim geri cevap yazmak istemedim
Siz ne düşünüyorsunuz yüzyüze geleceksek nasıl.bir konuşma olmali.daha doğrusu bu bir şaka mı?
Alınmış olabilir siz nasıl alındıysanız.

Size nacizane bir şey söylemek istiyorum.
Neden hiç yaptığınız ya da söylediğiniz şeylerin yanlış olduğunu kabul etmiyorsunuz ?

Bu konuda da aynı tavrı sergiliyorsunuz , diğer konunuzda da farklı değildiniz.

Bu kadar inat inanın sizi de etrafınızdakileri de yorar .
Hiç öyle inatçı bir kişiliğim yok inanın
Ben sadece durumu anlamaya çalışıyorum.
Neden bu şekil diye?
Ben gayet uyumlu farklı fikirlere açık sabit fikir li hiç değilim
Olaylar tamamen iyi niyetimden çıkıyor
Yoksa eşime ilk başta dedim acaba arasam mı diye
Eşim de öyle olsa sana mutlaka söylerdi arama dedi ama ben yine ve yine iyi niyetimden aradım insanlık hali bu kar çok doğal şeyler alınacak bir şey yok ki bunda kayınvalidem bana sorsa hiç te oyle bir tribe girmem şahsen
Bu sanırım bir kişilik ve niyet meselesi
Ama yine de beni ve etrafımdakileri düşündüğünüz için teşekkürler

X