sadece nikahta giydiğim gelinliğimi satıyorum

kuskoysunlaryoluna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2015
358
673
8 Ağustosta evlendim. Nikahtan sonra toplayıp kaldırdım ama saklaması sıkıntılı,eğer ilgilenen olursa hem ben elden çıkarayım hem sizin işiniz görülsün. Gelinlik duvak çiçek ayakkabı taç için fiyat olarak 400 lira düşünüyorum.

Özel dikim,düğün yapmadığımız için yalnızca nikahta giydim.
Yaka kısmını ve kolları çıkarttırıp straplez de yaptırabilirsiniz. Zaten önce straplez olarak yapıldı yaka ve kolları sonradan eklettim.

Eteği kabarık tül,arkasında hafif bir kuyruğu var.
Arkası ipli olduğu için 36-38-40 bedene uygundur. Çiçeği de dahil.

Ayakkabım 36 numara,12 cm platform topuk. 100 liraya almıştım,onu da bir kere giydim. Normalde topuklu ayakkabı giyemediğim için eğer numarası uyarsa yanında vereceğim.

Gelin tacımı internetten 40 liraya almıştım,kuaförde saçıma takılırken kenarından içi çatlar gibi oldu ama kuaförüm oturttu gün içinde bir sorun da yaşamadım eğer isterseniz onu da yollayabilirim. Atmaya kıyamadım çünkü.

Resimleri elimden geldiğince ayrıntılı eklemeye çalıştım ama sorularınız olursa cevaplarım..

Satıldı...

Son düzenleme:
Yooo emiretmemiştim sadece fikir vermiştim.
Bu gereksiz gerginliğede anlam veremedim ayrıca!asabiyete gerek yok!

Ünlem işaretinin anlamını bilmiyorsunuz ve emir kipiyle konuştuğunuzun farkında değilsiniz o zaman.
Ünlem işaretini nokta sanıyorsunuz sanırım,yoksa asabiyetin nereden kaynaklandığını bilirdiniz. Neyse iyi günler.

X