Saf Uçucu Yağlar - Doğal Şifa Kaynakları

Nseral

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2012
85
17
Aromaterapi

Psikolojik ve fiziksel sağlığım için yıllardır doğal ürünler kullanıyorum. Sığla yağını keşfedip midede ki sorunları endüstriyel ilaçlar olmadan tedavi edince konu ile daha da alakadar oldum. Avusturalyadan gelen eğitmenlerle çalışmalarımız üzerine etrafımdakilere ve kendime elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım. İşin sırrı kullanılan yağın etken maddelerinden ayrıştırılmamış kısaca saf olması.

Piyasadan aldığım yağların çoğunluğu seyreltilmiş olması nedeni ile fayda sağlamadı. Yurt dışından getirmesi de maliyetli dolayısı ile saf yağ arayışına girdim. Çok şanslıyım ki çok güzel bir insanla dost olduk ve beraber yürümeye karar verdik. Geçen seneden beri hemen hemen istediğimiz bir çok bitkinin yağını çıkartabiliyoruz.

Cüzi bir bedel karşılığında herkesin kaliteye ulaşmasını istedik. Doğal Şifalı Yağlar sayfamızdan veya kadınlarkulübü üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Şuan elimizde yeni sezon;
Kekik Yağı,
Elma(adaçayı) Yağı,
Okaliptüs Yağı,
Mersin Yağı,
Defne Yağı,
Nar Çekirdeği Yağı
İncir Çekirdeği Yağı
Kabak Çekirdeği Yağı
Sedir Yağı 20 ml
Kekik suyu 1lt
Çörekotu 100 ml ....... gibi bir çok saf yağ mevcut.

Öyle bir noktaya geldim eski uygarlıklarda olduğu gibi esans (koku-parfüm) olarak da kullanıyorum. Sakinleştirici etkileri ve muhteşem kokuları ile kendimi iyi hissettiriyor. Çevremdeki insanlar da benim kadar etkileniyorlar. Kokunun gücü yadsınamaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben uzun zaman saf sığla yağı aradım piyasadaki yağlar hep distile yağlardı, Muğladan isimli firmadan saf sığla yağı aldım çok kaliteli bir ürün çıktı kendim krem yapıyorum ve cilt için kullanıyorum çok faydasını gördüm arkadaşlarımda mide rahatsızlıkları için kullandı çok memnun kaldılar, size de incelemenizi tavsiye ederim

Ben uzun zaman saf sığla yağı aradım piyasadaki yağlar hep distile yağlardı, Muğladan isimli firmadan saf sığla yağı aldım çok kaliteli bir ürün çıktı kendim krem yapıyorum ve cilt için kullanıyorum çok faydasını gördüm arkadaşlarımda mide rahatsızlıkları için kullandı çok memnun kaldılar, size de incelemenizi tavsiye ederim
Merhaba,ben de sığla yağını araştırıp kullanmaya başladım. Göcek, selimiye ve köyceğiz tarafından birer tane aldım. Siz cildinize nasıl uyguluyorsunuz ve olumlu etkileri neler oldu? Ve de nereden aldınkz ? :) soru çok oldu ama cevap verebilirseniz çok memnun olurum :) teşekkürler

X