Safra kesesi

betbet85

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2023
96
-5
39
Safra kesesi tasım alındı lütfen bu konu bilen yazdın.1 hafta oldu ameliyat olalı.1 hafta cok iyiyydi.2 gündür gecmeyen mide agrısı var cıkdırıcam artık.yasayan var mı

Safra kesesi tasım alındı lütfen bu konu bilen yazdın.1 hafta oldu ameliyat olalı.1 hafta cok iyiyydi.2 gündür gecmeyen mide agrısı var cıkdırıcam artık.yasayan var mı
Kahve asitli içecekler hazır içecekler kızartmalar yumurta çikolata yağlı yiyecekler baklagiller ve baharatlar hepsi yapar en azından bende yapıyor korkmayın benim 9 ay oldu hala hassasiyetim çok yüksek ağrı olduğu zaman su için mutlaka az yiyin sık yiyin bol su bol yoğurt tüketmeye özen gösterin ağrı gelince mutlaka bir 1lt su alın yavaş yavaş yudum yudum için geldikçe için gerekirse 2 lt için ağrıyı kesiyor korkarsanız iyileşmezsiniz hastalığınızı kabul ederseniz hayatınız daha katlanabilir hale gelir çok geçmiş olsun :)

Hersey yavas yavas gecicek ıns.bende bak mide bulantısı oldu öle bi kac gün endoskopi yaptırdım temiz cıktı.stres dedi doktor.dünden beri de ishalim oldu.gecen aksam soguk karpuz yedim üstüne soslu mısır yedim .daha ishal durmadı.nasıl karnım agrıyor anlatamam.oluyor bunlar gecşcek ıns

Hersey yavas yavas gecicek ıns.bende bak mide bulantısı oldu öle bi kac gün endoskopi yaptırdım temiz cıktı.stres dedi doktor.dünden beri de ishalim oldu.gecen aksam soguk karpuz yedim üstüne soslu mısır yedim .daha ishal durmadı.nasıl karnım agrıyor anlatamam.oluyor bunlar gecşcek ıns
Merhaba ne kadar süre oldu bende 3.5 ay oldu hala mide sorunlarım var ya

X