Sag tarafta bel ve bacak agrisi

duyci

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2014
490
357
Merhabalar,
9.haftama girmek üzereyim bu ara ev taşıma yerleştirme ve iş yoğunluğu bir araya geldi. Son 3 gündür sag tarafımda bel agrisi kalcama ve bacaklarımın arka kısmına vuruyor ama kasiklarda agri yok. Yatarken çok agriyor hangi yöne yapacağımı sasiriyorum dönemiyorum. Bu ağrılar normal mi ? Biraz fazla ayakta kaldım bu aralar yoğunluktan dolayı ama agri hareket edince dayanılmaz oluyor.

Merhabalar,
9.haftama girmek üzereyim bu ara ev taşıma yerleştirme ve iş yoğunluğu bir araya geldi. Son 3 gündür sag tarafımda bel agrisi kalcama ve bacaklarımın arka kısmına vuruyor ama kasiklarda agri yok. Yatarken çok agriyor hangi yöne yapacağımı sasiriyorum dönemiyorum. Bu ağrılar normal mi ? Biraz fazla ayakta kaldım bu aralar yoğunluktan dolayı ama agri hareket edince dayanılmaz oluyor.
Canım geçmiş olsun. Aynı ağrıyı ben sol tsrafimda yaşamıştım gebeligimin başında . Bir hareket var çok iyi gelmişti . Eşinden yardım al. Uzan, ağrıyan bacagini karnina doğru ama sol bacagina kasigina taraf ittirsin eşin . Dayanabildigin noktaya kadar yönlendir eşini . Benim ertesi gün geçmişti . Ama 2 3 günde bir yapiyorduk . Tekrarlamadi şükür .

Teşekkürler neden oldu anlamadık doktora gitmeye de çok var normal mi bu dönemde böyle bel agrisi bilmiyorum

X