Doğuma Hazırlık sağdaki bebiş erkek soldaki bebiş kız

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
$IMG_1066.jpg

kızlar benımkı :)

ben soldan yumurtlamıştım oğlan oldu :KK34: doğruluk payı yok bu teorinin genlerle alakalı bi durum canlarım sağlıklı olsunlarda kız erkek fark yapmaz :emir_bebek:

kesen yuvarlak kac haftalık bilmiyorum o da onemli ama karından ultrasonsa eğer bebek bariz solda bu durumda erkek olma ihtimali cok kuvvetli erkek diyorum ben tabiki doktor degilim şekerim gözlemlere dayanarak söylüyorum. Allah herkese gönlündekini hayırlısıyla versin.

cnm orda 6+6 gunlukdu bebıs

oglumda kesem fasulye gıbıydı bunda yuvarlak

az once bır arkadasın kagıdına batık ıkızlere hamıleyken ıkısıde benımkı gıbı ama bır kızı bır oglu oldu

ıkızlerın sekıllerı aynıydı konumları :emir_bebek: :emir_bebek:

benım koca yanaklı mınısım yenı fotosu kızlarr

Eklentiler

• $534821_335374476566569_500555953_n.jpg
    $534821_335374476566569_500555953_n.jpg
    63,2 KB · Görüntüleme: 161
Sag veya sol yumurtlamakla cinsiyetin hic alakasi yokki :KK70: teyzemin tek soldan hamile kalma sansi vardi ve hem oglu hem kizi var, bu theori asla bilimseli dogrulamaz:) kizmi erkekmi sade erkek belirler

valla ben bebeğimi hep sağda hissediyorum ama kız bence alakası yok.:)

ayy sahimi kızlar yaa bende oğlumu hep sağda hissettim hatta yumurtlarken bile sağımda hafif sancı hissettim ve hep sağıma yatıyodum oğlumda bende solun kız olduğuna çok inanmıştım bak şimdi kafam karıştı kuzenimde denedi soluna yattı kızı olucak birde ilk ayda yani 1 aylıkken nerde durduğu önemli sonrasında yer değişikliği yapabiliyomuş bebişler birde ultrosonda ters çıkıyo sağda gördüyse dr ultrosonda aslında sol tarafındadır

Bebeğin cinsiyetini erkek belirliyor.. Bu yüzden sağ olsun sol olsun yumurtalık olsun bunlar cinsiyetini etkilemez erkeğin spermlerinin xx , xy kromozomlu olanlarından hangisi yumurtayı döllerse cinsiyeti o olur.. Tabi Allahu tealanın hikmeti öncelikle.. Benimki soldaydı ama erkek.. o yüzden bu tip şeylere kafa yormayın bence..

Kizlar merhaba.7haftalik hamileyim doktor ultrasonda bebege bakarken ancak sag tarafimi izliyordu bu cocugun sag yumurtalikta dollendiyu anlamina mi geliyor?

benim sagım hem daha şişkin hem daha sancılı dr %80 kız dedıgınde bıle ben hyr erkek demiştim ve beşinci ayında gorebıldık bebeğim erkek

X