Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Sağlık vücut bakımı

Sevil7788

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2019
14
1
30
Herkese merhabaha arkadaşlar daha önceden de bu konuda başlık açmıştım ama gerçekten psikolojik olarak çok yoruldum için ve kimseye derdimi anlatamadım için buraya yazmak istedim 23 yaşındayım lisans öğrencisiyim aşırı tüylenmem vardı tüyde degil kıl bildiniz dr gittim pcos dedi ve bunun bi çaresi olmadini internetten sen kendinde oku dedi ve bni yolladı daha sonra 2 kez kadın doğuma gittim hormonlar gayet iyi adetlerin düzenli genetik de degil annemde ablamda yok ama ona rağmen bnm göğüs arası göbek sırt yani aklımıza gelebilcek heryerde var lazere yazıldım 2.5 milyar sonuç aynı artık yaşama hevesim kalmadı diyebilirim sevdigim biri var evlilik hayali kuruyoruz ama bunu ona nasıl anlatacağını bilmiyorum anlattım ama bukadar tahmin etmiyodur bence ama bn artık dayanamiyrum resmen hayata küstüm niye bnm başına geldi bu diyip sürekli sorgular oldum Bnde her kız gibi dekolteli giymek isterdim denize girmek ama hep bi kapatarak geziyorum kimse görmesin tiksinmesin Bnden diye sanırım evlilik benim için bir hayal olarak kalcak biraz uzun oldu kusura bakmayın

Canım farklı lazer çesitleri çıktı. Onları araştırdınmı?
Belki aralarında daha etkili olanlar vardır

X