Sağlıklı beslenmeye gayret günlüğüm

milkk

.
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
2.020
2.821
Selam; hiç sağlıklı beslenemiyorum
İhmal ediyorum
Bebeğime çok iyi bakabilmek, sütümü arttırmak için daha çok çabalamam gerekiyor

07/02
Sabah 1 ceviz
Minik ev poğaçası
Minik ev yapımı kakaolu kek
5 zeytin

ara
1 dilim ç ekmeği ve 4 adet çeçil peyniri

öğle
1 çeyrek tabak m çorbası

sıvılar
1 süt yapan sallama çay
1 br su

şuan 16:05 saat toparlamalıyım
İki kere emzirebildim

Aynı durumu bende yaşadım hamilelik dönemi kiloları, sonrasında hem bebek hem iş çok zor gerçekten. Diyetisyene gitmek de zaman kaybı oldu. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile istanbulda online whatsapp üzerinden bir diyetislenle çözdüm durumu.Sürekli takip etti ilgisi sayesinde aştım en zorlu dönemimi. Bildiliğin tanıdığın biri varsa tavsiye ediyorum gerçekten çok daha iyi oluyor.Benim diyetisyenimin adı burcu alkan karaderi instagram hesabı var iletişime geçebilirsin.Beni de söyleyebilirsin İzmirden mimar meryem dersen tanır.

Aynı durumu bende yaşadım hamilelik dönemi kiloları, sonrasında hem bebek hem iş çok zor gerçekten. Diyetisyene gitmek de zaman kaybı oldu. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile istanbulda online whatsapp üzerinden bir diyetislenle çözdüm durumu.Sürekli takip etti ilgisi sayesinde aştım en zorlu dönemimi. Bildiliğin tanıdığın biri varsa tavsiye ediyorum gerçekten çok daha iyi oluyor.Benim diyetisyenimin adı burcu alkan karaderi instagram hesabı var iletişime geçebilirsin.Beni de söyleyebilirsin İzmirden mimar meryem dersen tanır.
Sağolun ama benimki diyet depil
Sağlıklı beslenmeye çalışmak
Sütümü arttırmak
Teşekkür ederim ilginize

sağlıklı beslenmek çok önemli gerçekten. Hem vücut direnci artıyor hem daha enerjik oluyorsunuz

X