Şahan Gökbakar'dan duygusal paylaşım

Nevreste

Bir garip yolcu
Yönetici
Editor
16 Ağustos 2010
289.407
594.112
42
Şahan Gökbakar terör saldırısında babasıyla birlikte hayatını kaybeden 4 yaşındaki minik İrem için sosyal medya hesabından duygusal bir mesaj yayınladı.
569a0d8618c77346e0590489.jpg

Diyarbakır'ın Çınar İlçesi'nde İlçe Emniyet Amirliği ve emniyet lojmanlarına PKK'lı teröristlerce düzenlenen hain saldırıda şehit olan polis memuru Mehmet Şenol Çiftçi ile 4 yaşındaki kızı Mevlide İrem Çiftçi yürekleri dağladı.

Şahan Gökbakar Instagram hesabından küçük İrem'in fotoğrafını paylaşarak duygusal bir mesaj yayınladı.

569a0cbd18c77346e0590469.jpeg

"Ahhh! Ahh! Güzel İrem.... 4 yaşında... Anlamını dahi bilmediği bir şey aldı canını onun ve polis babasının.. Terör öldürdü baba kızı... Hem de uykuda iken. Masum ve savunmasız, uykusunda rüyalar görürken minik kız... Ahhh! Minik İrem.. Senin o boncuk boncuk bakan o minik gözlerin açılmıycak bir daha.. O saçlarını tepede toplayamayacak anneciğin bir daha... Daha okula bile gidemeden kopardılar seni hayattan. Aaahhh ahhhh! Minik İrem... Sen çocuktun. Çocuk! Oyun oynamam lazımdı senin, gülücükler dağıtman etrafa, danslar etmen lazımdı, şarkılar söylemen.. Aaaahhh! Yazık sana... İçim yandı... Ahhh ettim! Hem de çok! Türkiye için bu vatan için hizmet eden tüm polis ve askerimizin Allah yardımcısı olsun... Şehitlere rahmet dilerken, çocukları öldüren hain terörüne lanet ediyorum!"

569a069b18c77346e059042c.jpeg

http://www.hurriyet.com.tr/sahan-go...akardan-duygusal-paylasim_unluler_sosyalmedya

Ben de dun cok agladim saatlerce icim kiyildi, Rabbim anasina sabir versin. Hem esi hem evladi gitti bu dunyadan. En aci seyleri yasadi. Off

Ama ek olarak bana nedense Sahanin beyaz olayindan sonra şov yapmis olabilecegi ihtimali gibi geldi.. Tabiki yine bilemeyiz..

Ben de dun cok agladim saatlerce icim kiyildi, Rabbim anasina sabir versin. Hem esi hem evladi gitti bu dunyadan. En aci seyleri yasadi. Off

Ama ek olarak bana nedense Sahanin beyaz olayindan sonra şov yapmis olabilecegi ihtimali gibi geldi.. Tabiki yine bilemeyiz..

Daha öncede şehit olan çocuklar için yazmıştı. Kendisinin de babası küçükken ölmüş. Ben samimi buluyorum.

Koca yürekli adam ne güzelde anlatmışsın tüm vicdanı olan kişilerin yaşadığı o kötü duyguyu.
Hala içim acıyor yüreğim yanıyor. O masum kuzucuğun ne günahı vardı. Oyundan sevilmekten başka birşey bilmeyen o masum.
Bu konuda çok doluyum çok.
Allah anneciğine sabır versin

Yine ağladım :cry:
Rabbim anneye peygamber sabır versin inşallah
Teröristlerin destek verenlerin soyu tükenmedikçe dinmeyecek bu acı:KK42:

X