Pınar Labne ile ... Sahur Sofraları

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli Sahur Sofrası '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    490
  • Anket Kapalı .
Tebrikler 😍😍
Yalnız ben sizin tarafınızdan etiketlenince bi heyecan yapmıştım ya🤣🤣hah dedim geldi proluk :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

Yaşın kaç? Çalışıyor musun? Sgk’lı mısın? Evlenip boşandın mı? Çocuğun var mı? Evin, araban, yatın, katın, devremülkün, kirada yatırımın, bitcoin hesabın var mı? Önce bunlara bakmak lazım müdür, öyle boş evlenilmez :confused: :deli: :KK70: :KK53:
Ticarete mi atılacaksınız, mal beyanı istiyorsun resmen 🤣🤣
Kocandan istedin mi bunları 🤣🤣

Ben destek için katılmıştım :KK53::ıslık:keşke siz yapsaydınız ben katılmasaydım :cry:
Çorbalara benim yerime katılın ne olur :cry:
Ihhhh benden aşçı çıkmaz ama mükemmel bir aşçı yamağıyım. Sokunca beni mutfağa sütlacın dibi tutmasın diye karıştırtıcan ne bilem ameliyatta neşter falan isti en ha işte o benim 😂😂😂😂
Evine aşçı yamağı arayanlara duyurulur masrafım yoktur. Sessizce köşemde otururum. Tuvalet eğitimim var. İletişim için dm 🤪

Ihhhh benden aşçı çıkmaz ama mükemmel bir aşçı yamağıyım. Sokunca beni mutfağa sütlacın dibi tutmasın diye karıştırtıcan ne bilem ameliyatta neşter falan isti en ha işte o benim 😂😂😂😂
Evine aşçı yamağı arayanlara duyurulur masrafım yoktur. Sessizce köşemde otururum. Tuvalet eğitimim var. İletişim için dm 🤪
Çorbada mı yapamıyorsun :cry:

Evet bı okuyup ,bakmam lazim zaten 🙈
Burayı okuyun özelde buluşalım:)

X