Pınar Labne ile ... Sahur Sofraları

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli Sahur Sofrası '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    490
  • Anket Kapalı .
Aslında sofralar gizli olacağı için daha önce kullanmadığım tabakları kullanmak istedim:)
Hatta farklı olduğu için beğenilmez diyordum şaşkınım:)
Yok gııı oyle deme farklı sımdı moda. Sımdı bide farklı var farklı var yanı. Seninkiler möhteşem farklı 😍gülegüle kullan kırma haaa 😅

Yok gııı oyle deme farklı sımdı moda. Sımdı bide farklı var farklı var yanı. Seninkiler möhteşem farklı 😍gülegüle kullan kırma haaa 😅
Sunumda kullanmak için böyle farklı farklı almıştım.Başka bir sefere yine bir kombin yapayım:)
Teşekkür ederim:)
Şimdiye kadar kullanmadığım için pişman oldum:)

Sunumda kullanmak için böyle farklı farklı almıştım.Başka bir sefere yine bir kombin yapayım:)
Teşekkür ederim:)
Şimdiye kadar kullanmadığım için pişman oldum:)

Anacım sen sunum yapıyorm dıye diye her daim evi yenılıyon herhal 😅herıf Ne dio bu duruma😅
Ne guzel gı bende mi başlasam bu olaya yosam bısey alacağım yok evcazıma :dondurma:1 taşta 4 kuş 😅

Canım perim... ellerine sağlık canım ❤️ her seyinle çok güzel bir sunum yapmıştın.
Teşekkür ederim ablacimm :KK60: :KK200:
He senın o bööörek varya senin saalaş böreek beni benden aldı nasıl canım cektı haaa nasıl bir hışımla tıkladıysam 4 ü hahahaha :KK70:gercı emzukluyum az gunaha gırdın amma neyse sorun deel benzerini yapar senın bu gunahtan kurtarırım😍
Saygılar ve tişikkirler Türkey :rapci:
Gözünü döndürdüm yaniii eferim bağaa:KK53:
Eneem hamismisin kiiiz😍 cabıkkk yap ye kurtar beniiii🤪 ben tisikkir ederim efeniiim:KK60:
Teşekkür ederim tatlım:KK60:

X