Örgü Sakallı ipten klozet takımı

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
cok güsel olmuşlar ah beceriksizlik ah keske bende becerebilsem böyle şeyleri

ben de yaptım klozet takımı.ama yerinde durduramıyorum.üzerine basınca eciş bücüş oluyo.çok da severek örmüştüm.bi çare bulamadım
bu arada eline sağlık.çok güzel olmuş

ben de yaptım klozet takımı.ama yerinde durduramıyorum.üzerine basınca eciş bücüş oluyo.çok da severek örmüştüm.bi çare bulamadım

teşekkürler canım ....büyük paspasın altına kaydırmazların kalınları oluyor onlardan diktim hiç kaymıyor birde ben bunu şişle değil tığ şişle tunus işi ördüm daha sert durdu

altına metre ile satılan pilastik banyo paspaslarını dikiyolarmışşş hem kalın hemde kaymıyomuş ben örmedim duydumm
benim bi çamaşır sepetim var kapağı çatladı ona sakallı ipten kılıf diksem olurmukiiii

teşekkür ederim bende ilk başta planlarken o paspaslardan dikiyim demiştim ama çok yüksek durdu vazgeçtim kalın kaydırmaz çok iyi oldu ayrıca onun dikimi çokk zorlardı heralde

çok şık duruyor ve kolay örülüyor.ahh bide kayıp toplanmasa (

anacım bunlar harika olmuş ellerine sağlık. maşallah o kadar çok model varki beğendiğim hangisini örecem bilmiyorum :)) peki tığ şişle zor olmadımı bayağı bir ilmek almak gerekiyor sığdımı. birde sakallı ipten başka normal ipte kattınmı içine sadece sakallı ilemi yaptın. güle güle kullan canım. bunuda örebileceğim modelleri içine ekledim :)) banyom henuz mozaikli fayans olcak ona göre renklerine bakcam artık... :hulya:

bu kaydırmaz dediğiniz nasıl bişey acaba
çok beğendim güle güle kullanın

teşekkürler hemşerim bende kırıkkale'liyim, zor oldu ellerim çok acıdı ama değdi iyiki örmüşüm tavsiye ederim, valla kaç ilmek attım unuttum, sadece sakallı ip ama kalınları var ben ondan ördüm incesi olsaydı katacaktım bende senin gibi çok araştırdım netten kaç ay en sonunda bunda karar kıldım modeli hazır modelden uyguladım örgü tığ şiş olunca daha sert duruyor yamulmuyor

bu kaydırmaz dediğiniz nasıl bişey acaba
çok beğendim güle güle kullanın

teşekkürler kaydırmaz halı kaydırmazı varya hani silikon gibi marketlerde vardır ben bunun kalın olanını buldum bir rulo aldım 6 tl sadece büyük paspasa diktim

teşekkür ederim canım hemşom opuyorumnanaktan tığşişin nosu kaç başka örnek yapsam bile onuda tığ şişle örerim ozaman yeterki güzel olsun.bende tığ şişle bi güzel örerimki sorma kendimi ne kadar sıkıyorsam şiş eğriliyo :roflol::roflol::roflol:örgü bitene kadar kaç kere düzeltiyorum şişi :)) fayans renklerim belli olsaydı örer hazırlardım bak şimdi daha çok heveslendim hayırlısı bakalımopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan sevgiler canım güle güle kullan

teşekkürler canım 6 numura şişle ördüm ama sen 7 ile yap ben bulamadım mecbur 6 kullandım evet örgü deyince bende dahil herkes heyecanlanıyor bir an önce yapmak istiyor, benimde elim çok sıkıdır o yüzden örerken ellerim çok acıdı gevşek yapamıyorum bir türlüsanada kolay gelsin

cok güzel olmus,
bende denedim biara sakkali ipten klozet takimi ama sisle ördüm, begenmedim söktüm sora...
tunus isi gördüm bikac yerde ama nasil örülür. tigi yada sisi nasil bisey, zor mu kolaymi bi fikraim yok acikcasi....

bana çok zevkli geldi tığ şiş örmesi bende yeni öğrendim çok kolay ama paspas için becerebilirmiyim bilmiyorum kaydirigubbakcemile3

ben öreceğim zaman hiç bir fikrim yoktu bu konuda, netten araştırdım bir kaç ay, iplere baktım tuhafiyelerde, şişle örülünce nasıl duruyor tığ şişle örülünce nasıl duruyor inceledim, sonra tığ şişle örülmüş tunus işi klozet takımını gördüm duruşu hazırlar gibiydi çok düzgündü, ama ben tunus işini ilk defa duyuyordum nasıl yapılır hiç bilmiyorum hiçte görmedim, ama netten tunus işinin nasıl yapıldığınıda öğrendim, örneğinide hazır satılan ama çok pahalı olan marka bir klozet takımında görmüştüm aynısını örgüde yaptım, klozet takımından sonra birde lila renkte çamaşır makinesine ve kirli sepetine örtü diktim onu nerde yayınlayacağımı kestiremedim dikiş çünkü banyom tam takım oldu, ayrıca terzi değilim dikişten pek anlama sadece düz dikiş dikmesini bilirim o kadar, yani arkadaşlar insanın isteyipte yapamayacağı şey yoktur, şimdi oktay ustanın önlüklerine kafayı taktım araştırma içindeyim o önlüklerden yapmayı düşünüyorum, kep yerinede bandana tarzı birşeyler düşünüyorum , örnekleri topladım iş kumaşlara kaldı bakalım maliyeti ne olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…