Sakallı İpten Seccade Olur mu.. Olur :))

Sersoy

www.ebruhane.blogcu.com
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2007
2.998
2
45
Zz6m-10O-1.jpg

sakallı iple bir çok şey yapılıyor bu sefer de seccade denedim. eh fenada olmadı hani.
yapılışına gelince; 100 ilmekle duz örgu başladım istediğim uzunluğa gelince kestim. altını astarladım, kenarlarını ve uzerini kurdaleli fistoyla susledim.

Canım ellerine sağlık ........opuyorumnanaktan
Yine muhteşem bir fikirler karşımızdasın....
Hayranım sana inanki...evini çok merak ediyorum kimbilir ne güzel şeyler yapmışsındır..
Seccadeye gelince çok güzel olmuş..yumuşacık olur hem namaz kılarken dizlerde acımaz...

Canım ellerine sağlık ........opuyorumnanaktan
Yine muhteşem bir fikirler karşımızdasın....
Hayranım sana inanki...evini çok merak ediyorum kimbilir ne güzel şeyler yapmışsındır..
Seccadeye gelince çok güzel olmuş..yumuşacık olur hem namaz kılarken dizlerde acımaz...

teşekkur ederim bitanem
gel hayatım misafirim ol, başımın ustunde yerin var
evet seccade yumuşacık oldu ayrıca yapılışı çok pratik dikiş makinasına bile gerek kalmadan elde yapılabilir. kumaştı desendi uğraştırmaz :))

teşekkur ederim bitanem
gel hayatım misafirim ol, başımın ustunde yerin var
evet seccade yumuşacık oldu ayrıca yapılışı çok pratik dikiş makinasına bile gerek kalmadan elde yapılabilir. kumaştı desendi uğraştırmaz :))

keşke yakın komşu olsaydık işte ozaman hiç affetmezdim heran yanında biterdim fikirlerini sormak bişiler öğrenmek için...kaydirigubbakcemile3

keşke yakın komşu olsaydık işte ozaman hiç affetmezdim heran yanında biterdim fikirlerini sormak bişiler öğrenmek için...kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 bana binayı tahliye ettirmek farz oldu
guzel olurdu valla kız

Delüm benim yine döktürmüşsünnn emeğine sağlıkkopuyorumnanaktan

ay harika olmus tek kelime ile canim ya :))
yimsak yimsak ne guzel :)

çok güzel olmuş ellerinize ve fikirlerine sağlık.....bende yaptığım işleri güzel yaparım yani öyle söylerler ama hiç böyle birşeyler üretme yeteneğim yok bu yüzden çok imreniyorum sana

hay allahım , daha neler duyacam kız
yine ne güzel şey yapmışsın böyle
kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi ellerine sağlık canımm, hamarat arkadaşım benim kaydirigubbakcemile3

güzel olmuş canım, yumuşaktır da ama bir sorun var ! secdedeyken ipler gözüme burnuma ağzıma gelir ki CADIARZU kaydirigubbakcemile3

canım çok güzel görünüyor. secdeye gidince ipler rahatsız etmiyorsa ben de deneyeceğim

yine harikasın canımyaa ellerine sağlık rabbım dualrını kabul etsın :) namAz kıldıgında bıızİde unutmA DUANDA EMI

cnm ellerine emeğine sağlık, süper görünüyor güle güle kullan, paylaşımın için teşekkürler... kaydirigubbakcemile2

Yumoş yumoş ne güzel olmuştur ellerine sağlık üstünde namaz kılanın Allah dualarını kabul etsin inşallah...

X