Sakarya (Karasu),Samsun(Atakum-İlkadım),Ordu(Altınordu),Sinop(Ayancık)

Patidostu

Çok pati az insan çok huzur
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2017
7.364
13.693
Merhaba öğretmenim, bu yazdıklarımdan hangisini tavsiye edersiniz yaşamak için. Çok küçük ya da cok büyük olmasın. Çok kalabalık ya da çok tenha bir şehir olmasın. Sosyal hayatın çok olması şart değil ama sıfır sosyal faaliyette olmasın. İnsanları tutucu/dedikoducu olmasın beklentilerim bunlar. Buralı olan ya da yaşayan hanımlar yardimci olabilir misinis ?

Ben atakum da yaşıyorum 1 yıldır çok da seviyorum burayı samsunun en nezih yerlerinden kumsalı iskelesi için samsundaki herkes gelir bu taraflara. Bence ucuz da bir şehir Samsun ama bu aralar tabi değil. Benim yaşadığım yer için söylüyorum genelde dışarıdan gelenler var. Insanindan hiç rahatsız olmadım bugüne kadar. Ama ilkadim biraz daha karışık. Ilk merkezi yer o yüzden her çeşit insan vardır. Ama ilk adım ve atakum arası arabayla 20 25 dk arası değişir ikiside merkez ilçe zaten. Yani ilkadima atansan sevmezsen atakumda yaşayabilirsin mesela

sakarya(karasu)'yu ele o zaman , sakarya çok tutucu ve fazla dindardır
Teşekkür ederim deniz kenarı oldugu icin farklı olur zannetmiştim.
Ben atakum da yaşıyorum 1 yıldır çok da seviyorum burayı samsunun en nezih yerlerinden kumsalı iskelesi için samsundaki herkes gelir bu taraflara. Bence ucuz da bir şehir Samsun ama bu aralar tabi değil. Benim yaşadığım yer için söylüyorum genelde dışarıdan gelenler var. Insanindan hiç rahatsız olmadım bugüne kadar. Ama ilkadim biraz daha karışık. Ilk merkezi yer o yüzden her çeşit insan vardır. Ama ilk adım ve atakum arası arabayla 20 25 dk arası değişir ikiside merkez ilçe zaten. Yani ilkadima atansan sevmezsen atakumda yaşayabilirsin mesela
Atanma değilde özelde çalışacağım muhtemelen ilkadım olacak. Toplu taşımayla ulaşım kolay mı ? Toplu taşıma ücretleri nasıl ?

Teşekkür ederim deniz kenarı oldugu icin farklı olur zannetmiştim.
Atanma değilde özelde çalışacağım muhtemelen ilkadım olacak. Toplu taşımayla ulaşım kolay mı ? Toplu taşıma ücretleri nasıl ?
Ulaşım kolay otobüs tramvay hat dolmuş var ama ücretleri çok emin değilim ama tramvay 2.5 tl gibi birşeydi dolmuşlar 3.5 tl yanlış olabilirim ama. Güzel bence seversin sende Samsunu inşallah hayırlı olur :KK36:

karasuda yazlığımız var bazen kışlarıda gidiyorum sil direkman karasuyu insanıda kötü kışıda keyifsiz yazları yazlıkçılar geliyor gereksiz bir kalabalık

X