Sal gn ameliyatm var.. Ama....

Canım iyi haberlerini bekliyoruz..Şu an ameliyattasın Bir an önce sağ salim çıkman dileğimle.Habersiz bırakma olurmu.Allah yardımcın olsun.a.s.:nazar::nazar::nazar:

tatlım suan ewdeyim bugun öglen cıktım hastaneden.. dün saat 9.30 da amlytm basladı odaya geldigimde saat12.40 dı.. tabiki agrım oldu ama öyle dayanılmaycak gibi degildi ve hiç pişmanlık duymadım.. amelyttn cıktıgımda resmen titriyodum o derece üşümüşüm =) doktorum saolsun hersey yolunda gitti.. dün gece biraz zor gecti yatıp kalkarken zorlanıyorum sadece.sabit yatarken hiç agrım sızım yok..bi kac gün sonra daha da iyi olcam diye umuyorum canım kaydirigubbakcemile5

tatlım suan ewdeyim bugun öglen cıktım hastaneden.. Dün saat 9.30 da amlytm basladı odaya geldigimde saat12.40 dı.. Tabiki agrım oldu ama öyle dayanılmaycak gibi degildi ve hiç pişmanlık duymadım.. Amelyttn cıktıgımda resmen titriyodum o derece üşümüşüm =) doktorum saolsun hersey yolunda gitti.. Dün gece biraz zor gecti yatıp kalkarken zorlanıyorum sadece.sabit yatarken hiç agrım sızım yok..bi kac gün sonra daha da iyi olcam diye umuyorum canım kaydirigubbakcemile5

geçmiş olsun bir an önce sağlığına kavuşman dileğiyle.
Bandajlar çıkınca çok daha mutlu olacaksn sevgiler

Gelmiş Geçmiş olsun ...
Umarım çok memnun kalırsın

Ben de sonunda sizlerden cesaret alıp randevu aldım.
24 ünde istanbulda olucam
Doktorum Dr. Ömer Alp.
Hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim.
27 sinde de İzmire dönücem umarım dönebilecek kadar gücüm olur
Kas altı olacağını söyledi doktorum
Çok heyecanlıyım kaydirigubbakcemile2
Gelişmeleri paylaşırım sizlerle...

geçmiş olsun bir an önce sağlığına kavuşman dileğiyle.
Bandajlar çıkınca çok daha mutlu olacaksn sevgiler

yarın cıkacak bandajlarım cok sıkıyo zaten.. ama okadar da basit bi işlem degilmiş o yüzden fazla hafife almamak lazım bn 1 hafta boyunca dinlenmeyi düşünüyorum

yarın cıkacak bandajlarım cok sıkıyo zaten.. ama okadar da basit bi işlem degilmiş o yüzden fazla hafife almamak lazım bn 1 hafta boyunca dinlenmeyi düşünüyorum

sshekercim çok geçmiş olsun canım :) yaptırdım, yaptırıyorum derken oldu da bitti bile :)

evet canım dediğin gibi kesinlikle basit bir işlem değil. kendine dikkat et. umarım en kısa sürede toparlarsın :)

Kızlar ankarada doktor tavsiye edebilirmisiniz.ıstanbul için Tuğrul turan ın iltişim bilgileri varmı?

tatlım suan ewdeyim bugun öglen cıktım hastaneden.. dün saat 9.30 da amlytm basladı odaya geldigimde saat12.40 dı.. tabiki agrım oldu ama öyle dayanılmaycak gibi degildi ve hiç pişmanlık duymadım.. amelyttn cıktıgımda resmen titriyodum o derece üşümüşüm =) doktorum saolsun hersey yolunda gitti.. dün gece biraz zor gecti yatıp kalkarken zorlanıyorum sadece.sabit yatarken hiç agrım sızım yok..bi kac gün sonra daha da iyi olcam diye umuyorum canım kaydirigubbakcemile5

Geçmiş Olsun canım benim.Bak işte bukadar karar verdin oldu ve bitti.İlk gecenin zor geçmesi normal.özellikle 3.günden sonra dahada rahatlıycaksın inşallah.Herşey yoluna giriyor çok hızlı birşekilde hemde hiç merak etme.kaç cc kullanıldı yuvarlak damla?
Çok sevindim senin adına merak ettiğin herşeyi sor olurmu öpüyorum senii..Tekrar geçmiş olsun..:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:a.s.

Geçmiş Olsun canım benim.Bak işte bukadar karar verdin oldu ve bitti.İlk gecenin zor geçmesi normal.özellikle 3.günden sonra dahada rahatlıycaksın inşallah.Herşey yoluna giriyor çok hızlı birşekilde hemde hiç merak etme.kaç cc kullanıldı yuvarlak damla?
Çok sevindim senin adına merak ettiğin herşeyi sor olurmu öpüyorum senii..Tekrar geçmiş olsun..:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:a.s.

bugun ikinci günüm sırtımda cok agrı war sürekli sırt üstü yatmaktan olsa gerek..ayrıca bazen yanma hissediyorum bu normal mi?yatıp kalkma sorunu da olmasa :sinifsinif: canım bna yuvarlak takıldı simetrk olmadıgı için 300cc ye 250 cc konuldu.. yerimseniben

bugun ikinci günüm sırtımda cok agrı war sürekli sırt üstü yatmaktan olsa gerek..ayrıca bazen yanma hissediyorum bu normal mi?yatıp kalkma sorunu da olmasa :sinifsinif: canım bna yuvarlak takıldı simetrk olmadıgı için 300cc ye 250 cc konuldu.. yerimseniben

Canım ilk bir hafta genel şikayetler bunlar zaten.Benimde sırtım felaket ağrımıştı,yanma sızlama çok fazlaydı.Kollarımı hareket ettirmekte çok zorlandım ilk 3 gün.Ve 1 hafta destek almadan yerimden kalkamadım.ama hepsi geçicek.Ben birde hatırlarsan ameliyattan 2 gün sonra işe başlamıştım:))İnan aşırıya kaçmadan hareket etmek bile çok işe yarıyor.Banada 280 cc yuvarlak konulmuştu.Şimdi 2.ayım doldu hafif damla şekli aldı ve yumuşadılar bile.Yuvarlak tercih ettiğim için çok mutluyum.Çokkk güzel olucak inan çektiklerine değecek...a.s.:teytey:

Canım ilk bir hafta genel şikayetler bunlar zaten.Benimde sırtım felaket ağrımıştı,yanma sızlama çok fazlaydı.Kollarımı hareket ettirmekte çok zorlandım ilk 3 gün.Ve 1 hafta destek almadan yerimden kalkamadım.ama hepsi geçicek.Ben birde hatırlarsan ameliyattan 2 gün sonra işe başlamıştım:))İnan aşırıya kaçmadan hareket etmek bile çok işe yarıyor.Banada 280 cc yuvarlak konulmuştu.Şimdi 2.ayım doldu hafif damla şekli aldı ve yumuşadılar bile.Yuvarlak tercih ettiğim için çok mutluyum.Çokkk güzel olucak inan çektiklerine değecek...a.s.:teytey:

canm ya kıyamam yaa 2gün sonra işe basladın nasıl dayandın bilmiyorum..ama biraz hareket etmek lazımmışş.. pazartesi okuluma döneblcek miyim hiç bilmiyorum :eek:

kızlar bişey takıldı aklıma da ben suan ayyıldız marka 80 beden sporcu südyeni kullanıyorum sıkıyo bayaı :sinifsinif: acaba diyorum normal südyen bedenim ne olur ki :lepi: merak ediyorum da

kızlar bişey takıldı aklıma da ben suan ayyıldız marka 80 beden sporcu südyeni kullanıyorum sıkıyo bayaı :sinifsinif: acaba diyorum normal südyen bedenim ne olur ki :lepi: merak ediyorum da

Canım Merhaba nasıl oldun daha iyisindir umarım.Merak ettim seni ama ilk günkine nazaran çok daha iyisindir mutlaka.Ödemlerin şişliklerin iyice bir insin.Şu 1 ayı bir atlat sporcu sütyeniyle o ozaman daha iyi belli olur.Ama tahminim yine 80-85 arası olur.a.s.
Sevgiyle kal...

Canım Merhaba nasıl oldun daha iyisindir umarım.Merak ettim seni ama ilk günkine nazaran çok daha iyisindir mutlaka.Ödemlerin şişliklerin iyice bir insin.Şu 1 ayı bir atlat sporcu sütyeniyle o ozaman daha iyi belli olur.Ama tahminim yine 80-85 arası olur.a.s.
Sevgiyle kal...

canım tabiki de iyiyim daha öncesine göre ama elbette acılarım agrrılarım bitmedi.. bi de sargı sarıyorum üst kısımdan ikisi aynı olsundiyee o acayip sıkıntı yapıyo bi kac gün sonra o da cıkcak inş daha da iyi olcam opuyorumnanaktan

senin adına çok sevindimm bende yaptırcam artık karar verdim bakalım kaydirigubbakcemile5

canım ya bi de bişey sorcam medical parkın sitesine girdiğimde plastik cerrahi bölümünde doktorun adı gözükmüyor ilk önce muayenesine mi gitmek lazım yoksa direk hastaneden mi randevu almam lazım yardımcı olursan sevinirimfisfisfis

arkadaşlar silikonu eşinizmi istedi sizmi isteyip yaptırdınız? ağrısına nasıl dayanıyorsunuz? bende yaptırmak istiyorumm ama cesaretim yok.boshayallersmile

arkadaşlar silikonu eşinizmi istedi sizmi isteyip yaptırdınız? ağrısına nasıl dayanıyorsunuz? bende yaptırmak istiyorumm ama cesaretim yok.boshayallersmile

eminim yaptıran herkez ilk öncelkle kendi istedigi için yaptırmıştır bayanssulusmile gerisi bahane :umursamaz: biz bayanlar ilk ama ilk kendimizi begenmeliyiz ki bi baskası da begenebilsin zemuszemus bnm bgn tam 1 ay oldu we hep ii ki yaptrmışım diyorum büyük eksiklikmişşş :eek:

eminim yaptıran herkez ilk öncelkle kendi istedigi için yaptırmıştır bayanssulusmile gerisi bahane :umursamaz: biz bayanlar ilk ama ilk kendimizi begenmeliyiz ki bi baskası da begenebilsin zemuszemus bnm bgn tam 1 ay oldu we hep ii ki yaptrmışım diyorum büyük eksiklikmişşş :eek:

canım geçmiş olsun öncelikle ve hayırlı olsun yerimseniben
kk da göğüs estetiği yaptıran çok arkadaş varmış bilmiyodum bu kadar çok olduğunu ben de hap olsun spor olsun çok yöntem denedim ama ameliyatsız mümkün değil. yalnız nasıl cesaret ettiniz arkadaşlar onu merak ediyorum mesela ben sağlık açısından problem olurmu diye düşünüyorum dahası çevreyi de çok takıyorum sanırım mesela babamdan falan çekinirim ya da kimse duysun istemem göğüs büyütme ameliyatı olacağımı siz bunları yaşamadınızmı nasıl karar verdiniz çok merak ediyorum paylaşırsanız sevinirim
aklinialirimsmile

X