Salça fiyatı

Hanımlar ben bir yere sipariş hazırladım biber salçası. Anlaştığım yer bir başkasından 30 tane yarım kg lik kavanozda biber salcasi almış 905 grm geliyor 130 dan vermiş yapan kisi. Bende yarım kglik kavanozun bir küçüğüne yaptim 630 grm geliyor 80 den yarım kglik 905 grm gelenleri de 100 den vericem. İş yerine abla sana yarım kg lik olanı 130 den vermişler ben 100 den vercem dedim bir küçüğünu de 80 den dedim ben bunu küçüğüne 80 den alırsam senden 100 e satamqm ki dedi 100 luk olanı 120 ye satarım ama küçüğün küçüğünü satamam 100 den dedi ben yarım kglik kavanozun bir küçüğünü kaçtan verebilirim sizce ? Saf biber salcasi kendim yaptım 12 saat sürdü başlangıç ve bitiş
Ooy işçi havuz problemi mübarek :)

Her yemeğe kullanırız biz hemen hemen.renksiz yemeğimiz,çorbamiz yok adana olarak 😅 helede kısır haftada 1 yapılsa sadece ona yıllık 5 kg salça gider 🤣. Her öğün 1 tatlı kaşığı kullansak zaten yıllık 5 kg da o yapıyor en az ☺️☺️
Bizde de tam tersi, annemin yemekleri bembeyazdır, kaşığın ucuyla salça koyar. Ben farklı yerler gördün daha fazla kullanıyorum. Eşimin tarafında salça, yağ baharattan yemeği seçemezsiniz.

Ben arada tarti krizine giriyorum burda sonra ordan birkac mandirayi falan ariyorum kargolamalari icin 🥲🥲🥲
Evde kendide yapabilirsin marketten aldığın kaymağı kavur tavada sürekli karıştır en fazla 15 dk da hazır ben 10 kilo sütten ayırmıştım bayağı 3 kahvaltı da yedik:)

Evde kendide yapabilirsin marketten aldığın kaymağı kavur tavada sürekli karıştır en fazla 15 dk da hazır ben 10 kilo sütten ayırmıştım bayağı 3 kahvaltı da yedik:)
Ama ben boyle 2-3 kg aliyorum. Kahvaltida yiyoruz bi de makarnaya sos da yapiyorum ben 🥹 o yuzden kaymaktan kendi hazirladigim bana ne kadar yeter bilmiyorum 😅

Ama ben boyle 2-3 kg aliyorum. Kahvaltida yiyoruz bi de makarnaya sos da yapiyorum ben 🥹 o yuzden kaymaktan kendi hazirladigim bana ne kadar yeter bilmiyorum 😅
Himm sen bayağı tuketiyorsun ama sarimsakli yoğurtlu makarnanın üzerinde harika olmuyor mu 😅🫠🫠🫠🤤🤤🤤

Detaylı hesaplamadim. Ama zaten markette de öyledir. Küçük kavanozlar pahalı büyükler daha ucuzdur. Buda bir nevi pazarlama taktigidir. Daha büyük al daha fazla öde daha çok kâra geç. Ama genel olarak salçayı ucuza satıyor ablamiz. Bence sen onunla uğraşma. Biz alırız senden o fiyata. Nerde yaşıyor acaba ablamiz
Verebilirim ivrindi dediyim

Pembelii11 Pembelii11 bence de buradakilere yasak değilse satsanız daha karlı çıkarsınız. Bugün A100+1'de hazır salçanın (domates mi biber mi unuttum) 900 g (gr yazacaktım az kalsın)'si ~130 liradan 113 gibi bir şeye indirilmişti. Sizinki de ev yapımı. Daha pahalı olması normal.

Pembelii11 Pembelii11 bence de buradakilere yasak değilse satsanız daha karlı çıkarsınız. Bugün A100+1'de hazır salçanın (domates mi biber mi unuttum) 900 g (gr yazacaktım az kalsın)'si ~130 liradan 113 gibi bir şeye indirilmişti. Sizinki de ev yapımı. Daha pahalı olması normal.
Kişiye değil de kendi satışını yapsa daha kar eder

Bizim burada ketçap kıvamında kaynatılıp yapılmış salcanin şişesi 80-100 gidiyor

Daha koyu olan daha çok para eder

X