Salon Halısı Önerileriniz

toprakyagiznehirim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2016
401
292
30
Merhaba hanımlar küçük salonlar için önerebileceğiniz halı modelleri var mı? Çok az bir sürem kaldı ve salonumun küçük olması beni strese sokuyor:110:

Merhaba hanımlar küçük salonlar için önerebileceğiniz halı modelleri var mı? Çok az bir sürem kaldı ve salonumun küçük olması beni strese sokuyor:110:
Küçük salonlarda halı seçerken bildiğim tek bir doğru var oda büyük bir halı seçimi yapmalısınız.Koltuk,masa.sehpa vs... konulduktan sonra ortada kalan boşluğa küçük bir halı seçmek yerine bütün alanı kaplayacak bir halı seçerseniz daha geniş bir görüntü sağlayabilirsiniz...

Küçük salonlarda halı seçerken bildiğim tek bir doğru var oda büyük bir halı seçimi yapmalısınız.Koltuk,masa.sehpa vs... konulduktan sonra ortada kalan boşluğa küçük bir halı seçmek yerine bütün alanı kaplayacak bir halı seçerseniz daha geniş bir görüntü sağlayabilirsiniz...
Teşekkür ederim 😊

Ev küçük büyük hiç önemli değil huzur olsun sevgi doldurun gerisi boş . Ben salonuma 4 m² halı serdim doğal bambu ince yapılı ve eskitme duran bir halı kullanıyorum açık renk . Ben salon büyük olsa bile yerleri çok kapatmayacak şekilde seviyorum. Eğer eviniz soğuksa o zaman daha kalın yapılı ve yer yüzey alanını daha fazla kaplayan halı kullanmanız eve ciddi anlamda ısı izolasyonu sağlar

Ev küçük büyük hiç önemli değil huzur olsun sevgi doldurun gerisi boş . Ben salonuma 4 m² halı serdim doğal bambu ince yapılı ve eskitme duran bir halı kullanıyorum açık renk . Ben salon büyük olsa bile yerleri çok kapatmayacak şekilde seviyorum. Eğer eviniz soğuksa o zaman daha kalın yapılı ve yer yüzey alanını daha fazla kaplayan halı kullanmanız eve ciddi anlamda ısı izolasyonu sağlar
Evet en önemlisi huzur sağlık çok haklısınız önerileriniz için çok sağolun halı seçerken hepsini dikkate alacağım❤️ Salonum çok büyük değil yolluk tarzı halı kullanmakta pek istemiyorum oval kesim halılar dikkatimi cekti ama kullanan çevrem yok😔

Ben size parke renginizi de dikkate almanızı öneririm. Ölçüler dışında parkeye uyum da çok önemli oluyor. Parkeler açık renkteyse kontrast oluşturması için koyu renkler seçin. Parke koyu renkse fildişi, beyaz, ekru gibi sade tonlar güzel duruyor. Orta sehpa altına koyacaksanız oval almayın tezat olur. Çok şık kilimler var. Bence kilim bakabilirsiniz. Patchwork tarzı olabilir.

benimde salonum küçük masanın altına halı koymadım zaten bişey dökülünce de temizlemek kolay olmuyor. sadece koltuklar tarafına halı koydum mis gibi oldu özlem koleksiyonu mobilyalarıma da çok uydu.

ya kocaman evin her tarafını kaplayan halılar eskide kalmadı mı artık mesela ben halı yerine daha çok kalın makineye atılan kilim tarzı seviyorum..

Ben beyaz ve 4 m2 aldim cok hali sevmiyorum yalniz beyaz cok cabuk kirleniyomus en ufak leke goze batiyor ustune hali ortusu koydum bambu halilar güzel ve tuylenme olmuyo

Halı çeşitlerinden çok anlamıyorum ama sanırım salon ve yatak odası halım yün çünkü acayip toz ve tüy yapıyor artık baş edemiyorum kaldırınca da ev çok boş geliyor 2 defa yıkamaya gitti daha hala tüy döküyor.

Halı çeşitlerinden çok anlamıyorum ama sanırım salon ve yatak odası halım yün çünkü acayip toz ve tüy yapıyor artık baş edemiyorum kaldırınca da ev çok boş geliyor 2 defa yıkamaya gitti daha hala tüy döküyor.
Bambu hali alin yada ince kesme halılar hafif oluo makinede yıkanıyor rahat oluyor ben salon halimi bambualdim gerisi kesmeher hafta yıkıyorum makinede

X