Salon için hangi renk perde seçebilirim?

Betlbeyza00

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2021
17
2
22
Ya hanımlar yardım edin!
Yeni eve çıkacağım koltuk rengi gümüş gri kırlentler fuşya. Yemek masası tablası ahşap görünümlü ayakları beyaz ağaç. Sandalye pufları hardal sarısı.

Mobilya renkleri bunlar.
Bu renklere uyabilecek halı rengi ve fon perde rengi seçemiyorum.
Bahçe katında daire balkonunu bahçe gibi yeşillendirmeyi düşünüyorum bu uyuma ayak uyduracak ve ferah gösterecek renkler söyler misiniz?

Ya hanımlar yardım edin!
Yeni eve çıkacağım koltuk rengi gümüş gri kırlentler fuşya. Yemek masası tablası ahşap görünümlü ayakları beyaz ağaç. Sandalye pufları hardal sarısı.

Mobilya renkleri bunlar.
Bahçe katında daire balkonunu bahçe gibi yeşillendirmeyi düşünüyorum bu uyuma ayak uyduracak ve ferah gösterecek renkler söyler misiniz?
Ben olsam halida sari perdede gri alirdim tekrar. Ama fuşya kirlent kullanmazdim.

Kırlentlerimi de içinde hardal sarısı olan bir modelle değiştirip öncelikle salonda bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Hatta koltukların biraz daha modern ise yanlarına pufidik yada leoparlı kırlentlerle zengin bir görüntü katabilirsin. Halılarını ise gri alacalı seçip içindeki renkten kanatlarını seçip bir uyum yakalayabilirsin. Örneğin grili turkuazla halılarım vardı turkuaz kanatlar diktirmiştim çok şık ve bir bütün durmuştu odada

Ya hanımlar yardım edin!

Mobilya renkleri bunlar.
Hatta leopar kırlentler yerine zebra desenli kırlentler kullanıp sehpalarının üzerinde channel logolu kutular dekoratif mumlar ile modern bi görüntü yakalayabilirsin. Bence burda tarzın çok önemli spor bi görünüm istiyorsan daha farklı dekore etmelisin

Griyi görünce hardal sarısı olsun perdeler diyecwktim. Eğer puflarla birleikfe çok boğmazsa bence hardal sarısı bakın.