Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Salon Modelleri

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
evet yaaaaaaaaaaaa çok güzeller benimde böle bievim olsa daha ne isterim tabi sağlıklı bi şekilde helede 5 inci çok hoş

çooooooooooooook güzeller böyle bir evin darısı bana olsun inşallah:içelim:

hepsi tam benim hayalimdeki evler ama maalesf bizler yaşımız itibarıyla alışmışız eski dizaynlara şimdi de değiştirmek istesem bile hayatımızdaki öncelikler o kadar farklı ki eminim ömrümün sonuna kadar böyle bir evim olamayacak onun için paylaşımınıda teşekkür ederim en azından gözümüz gönlümüz açıldı.

Hiiiç bana uymaz, yuva sıcaklığı yok, buram buram ofis, otel kokuyor. Modern ve modüler mobilya çok zor sevimli ve sıcak görünür zaten. Bari bikaç başka tarzla bir araya getirselermiş. Mobilya mağazasındaki görünüş gibi:1yes2:

hiç sıcak bir yuva havası yok bence çok modernler ama şöyle biraz sevimli olacak ev dediğin ofis gii gerçekten

BÖYLE GENİŞ EVİ Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! M OLSA VE ÇOK DA PARAM OLSA BEN DE DÖŞERİM DEEEE.....

süper bence.özellikle yatak odası olanı çok begendim .huzur verici renkler ve aydınlatması süper

ben o kadar büyük evim olsun istemem. sıcak olmaması büyüklüğünden kaynaklanıyor bence. zaten çizim oldukları için sıcaklık ne kadar hissedilir bilmiyorum da. ama sonuç olarak evimin o kadar büyük olmasını istemem.

metal gibi görünüş bana soğuk geliyo böyle ne bilim daha sıcak görüntüsü olan yerler tercihimdir genede emeğe saygı arkadaş onca eklemiş:-)

bunu nerden aldın resimleri yada pro yu yazarmısın canım.çok tşk eline sağlık çok hoşlarmış tam benim tarzım.

Arkadaşlar ben bu ev dekorasyon resimlerini bi raslantı soncu buldum,bu işle ilgili uğraşmıyorum ama dikkatimi çektiği için sizlerle paylaştım, ayrıca yorumlarınız için de teşekkürler.
malesef adres konusunda yardımcı olamıcam.

X