Salonda uyuyan koca

Boşanmaların en çok olduğu sene evliliklerin ilk senesidir. Geçinip geçinemeyeceğiz ilk senede belli olur.
Kocam bana orospu dese muhtemelen ekmek bıçağı ile kendisini doğrarım. Namusumuzu yolda bulmadık.

İki aylık evlilik, haftanın iki günü tartışma ve her tartışma da karısından ayrı salonda uyuyan bir koca. Ben mi abartıyorum fakat bizden cidden bı bok olmaz mı? Şimdi gitti yine salonda uyumaya kapısını da kilitledi. Ben kaldım odada bir başıma
Ya insan gibi derdini cozemeyen adamlar evlenmesin yaa. Her konuda cocuk beyinli koca koca adamlar.

Sizin davranisinizi bilmiyorum ama bu adam daha olgunlasmamis

Henüz 2 aylık evlisiniz, inanın evlilik dizi veya filmlerdeki gibi ilk başlarda full aşk dolu geçmiyor , birçok şeyden kavga ediyorsunuz çok çatışma oluyor sonuçta iki kişi aynı eve giriyor ve birbirlerini kabullenme benimseme süreci oluyor , bu süreçte çok saçma şeylerden bile kavga çıkabiliyor. Size tavsiyem bizden birşey olmaz diye kestirip atmayın sabırlı olun ikinci tavsiyem asla yatakları ayırmayın . Sakinleştiğiniz zaman eşinizi karşınıza alıp çok ciddi bir şekilde bu konuyu ona da söyleyin ne kadar rahatsız olduğunuzu
Sorun bnece kavga etmeleri degil. adamin iletisim kurmayi reddetmesi. Cok yikici

Nasıl olur ya? Tokadi feci çaktım ama gözünden yaş geldi hiç acımam
Görücü usulü evliliklerde balayı olabiliyor ama severek evlenince o dönem çoktan geçmiş oluyor.
Evlenince de erkekler tmam başardık bundan sonrası kolay diyerek her istediklerini yapabileceklerini sanıyorlar
Ya o değilde bide uzaklaştırma felan alıyormuş sjsjsjsjsj

Olaya tek taraflı bakmak lazım
Konu sahibi birşey anlattı bizde yorum yapıyoruz, yanlış anlama konu sahibi ama acaba çok fazla mı adamın üstüne gidiyorsun çünkü salonda yatmanın üstüne bide kapıyı kitlemek ve haftanın 2 günü kavga ve bu yaşananlar çokta normal değil, sonuçta adam geçenin bi vakti seni kaldırıp evlenme teklif edecek kadar romantik üstüne bide severek evlenmişsiniz. Yani başlık atmışsın salonda yatan koca diye ama birazda aynayı kendine mi tutsan acaba bu hikayede senin hatan nedir? Adamın üstüne çok mu gidiyorsun? Bir konuyu çok mu uzatıyorsun? Yada çok fazla mı didikliyorsun eşini ? Adam 2 ayda bunlardan bıkıp kaçıyor olabilir mi senden?
Bunların hiçbiri yoksa ve adam kapıyı kilitleyip yatıyorsa okey ozaman haklısın
Şimdi normalde kadın trip atar tavır yapar adam iki gönül alır konu kapanır öyle değil mi ? Bizdeki durum şu tripleri tavırları kocam yapıyor ben de dayanamayacak noktaya gelip onu çocuklukla sucluyorum ve benim sinirlenmeme sinirleniyor. Kısır döngü halinde kavgaya başlıyoruz. Üzerine gitmem kıskanç bı insan değilim kendisi söyler hatta sikayetlenir beni biraz kıskan diye. Tartışma anında yemin ederim çok psikolojisi bozuk davranıyor. Ben sadece susup izliyorum ağlıyor zirliyor bağırıyor çağırıyor. Benden şikayeti şu sevgisine yeterince karşılık bulmuyormus. Üzerine titremiyormusum

Görücü usulü evliliklerde balayı olabiliyor ama severek evlenince o dönem çoktan geçmiş oluyor.
Evlenince de erkekler tmam başardık bundan sonrası kolay diyerek her istediklerini yapabileceklerini sanıyorlar
Ya o değilde bide uzaklaştırma felan alıyormuş sjsjsjsjsj
Beklerim djdjdj kavga sonunda gider resimlerimizi yırtar. Wpden engeller instadan giderli paylasimlar yapar instadan fotolari kaldırır. Yani bi kadın ne yaparsa onları bizde benim kocam yapar ben sakince rezilligini izlerim

İki aylık evlilik, haftanın iki günü tartışma ve her tartışma da karısından ayrı salonda uyuyan bir koca. Ben mi abartıyorum fakat bizden cidden bı bok olmaz mı? Şimdi gitti yine salonda uyumaya kapısını da kilitledi. Ben kaldım odada bir başıma
Cicim aylarında böyleyse işiniz iş gercekten 😑

Beklerim djdjdj kavga sonunda gider resimlerimizi yırtar. Wpden engeller instadan giderli paylasimlar yapar instadan fotolari kaldırır. Yani bi kadın ne yaparsa onları bizde benim kocam yapar ben sakince rezilligini izlerim
Kız bunların aynısını ben yapıyorum kocama trip attığımda 😂

Ama bişey dicem kocan seni gerçekten çok seviyor ve çok değer veriyor , yanlış mı evet yanlış davranışlar ama, bu hareketler aşırı derecede seven erkek davranışları kırma bence kalbini seviyor seni çünkü

Ama bişey dicem kocan seni gerçekten çok seviyor ve çok değer veriyor , yanlış mı evet yanlış davranışlar ama, bu hareketler aşırı derecede seven erkek davranışları kırma bence kalbini seviyor seni çünkü
Bı şey diyeyim mi burada boşan falan yazıyorlar o yüzden çok kulak asmiyorum zaten. Kaç defa yerlerde süründü ağladı etti. Adım kadar eminim üst noktalarda bı sevgisi var bana karşı. Zaten ilk sevgilisiydim eşi oldum. Düzelt dediğim şeyleri düzeltiyor yapamıyorsa çabalıyor öyle bı adam. Ama işte sinirlenince kaybetme korkusundan ne yapacağını şaşırıyor

Size sadece tavsiyem fazla şımartmayın adamın küsmesi de neymiş hiç anlamam ya bir de kendilerini naza çekiyorlar bazı erkekler ilgi manyağı oluyor gerçekten. Yapmayın bırakın ne yapıyorsa yapsın siz ona ayna olun ne yaparsa siz de öyle yapın baksın bakalım nasılmış 2 aylık evlilik de böyle şeyler olur mu ya mutlu olmak için evleniyoruz şu girdiğimiz hallere bak çift kişilik yatak da tek kişi yatacaksam ne için evlendim ben

Sorun ne tam olarak?

Aha ergenliğini tamamlamamış erkek aynısı benim kocam
Sendende aynılarını bekliyordur
sen yapmazsan rota değişecek
Kendi gibi birini bulcak
Ama rezil karaktersiz oldukları için boşanıpta bulayım demicek
İnşallah çocuk yapmazsın

Ooo hayırr
Aşırı derece seven erkek ruh hastası gibimi davranırmış
Watpaddaki hikayelerede bitiyorsunuzdur siz

X