Salyangoz ??

Taş böceğe kıyasla masum kalıyor ya
Bide dibine gelince farketmişsiniz ya konu sahibi kullanmadan farketmiş
Belki uğraşmayın diye söylemiştir yoksa kimse dava açmazdı böyle davalar olmazdı diye düşünüyorum
Ama bi ornek var bunla ilgili bi kişi suyun içinde bişey gormus açmadan firmaya dava açmış ve yüklü bir miktarda tazminat kazanmıştı
Elbette ki taş salyangoz un yanında çok masum hatta şu an saç a bile razıydım gece gece :KK43:(
İnandırmak zor sanki ama bilmiyorum firmada diyebilir senin koyduğun ne malum diye

Ama bi ornek var bunla ilgili bi kişi suyun içinde bişey gormus açmadan firmaya dava açmış ve yüklü bir miktarda tazminat kazanmıştı
Elbette ki taş salyangoz un yanında çok masum hatta şu an saç a bile razıydım gece gece :KK43:(
İnandırmak zor sanki ama bilmiyorum firmada diyebilir senin koyduğun ne malum diye
Su berrak olduğu için içini görmek mümkün ya ama konservedir kutu koladır mümkün değil kaldı ki dikkat çekici bi renkte değil kavanozda bile olsa farkedilmesi zor :/

Aynen zor.kaldı ki kim konserve alınca evirip çevirip bakarki acaba içinde bişey varmı diye
Bence bi arayıp öğrenmeye çalışsa konu sahibi müşteri hizmetlerini
Veya buradaki avukatlar bilgi verse
Ben konserve alırken hep Tukaş alıyorum 101 de çalıştığım için bim ve 101 in kendi ürünlerini almam pek
Çalışırken nelerine şahit olduk

Su berrak olduğu için içini görmek mümkün ya ama konservedir kutu koladır mümkün değil kaldı ki dikkat çekici bi renkte değil kavanozda bile olsa farkedilmesi zor :/

Bende öyle söyleyeceklerini tahmin edebiliyorum. Ama belki tahlil falan yaparlar diye düşündüm..

Hatta orda çalışan bi arkadaş et ürünlerinin şiştiği zaman iğneyle havasını aldığını söylemişti
A101 ve bimde firmalara iade olmuyor o yüzden tarihi geçen ürünler mağazaya zarar ne satarsam kar diye düşünüyorlar
Hele et alırken daha çok dikkat edin

Bende bimden konserve bezelye almistim hicte acmadim daha :)bi keresinde yumurtadan civciv cikmisti bendede :) ama ben hic dava falan etmedim ugrasmak istemiyorum diye.

Bende öyle söyleyeceklerini tahmin edebiliyorum. Ama belki tahlil falan yaparlar diye düşündüm..
Bence tahlil falan yapmazlar sonuçta o ürün üretileli ve o marketin rafina konulalı epey zaman geçmiştir üretici firma illa ki bi bahane bulur ama bimi arayıp sizi şikayet edeceğim diyebilirsiniz belki size geri dönüş yaparlar

Bence tahlil falan yapmazlar sonuçta o ürün üretileli ve o marketin rafina konulalı epey zaman geçmiştir üretici firma illa ki bi bahane bulur ama bimi arayıp sizi şikayet edeceğim diyebilirsiniz belki size geri dönüş yaparlar
Epey zaman olunca bezelyeler salyangoz olmuyor heralde :KK70:

Bende bimden konserve bezelye almistim hicte acmadim daha :)bi keresinde yumurtadan civciv cikmisti bendede :) ama ben hic dava falan etmedim ugrasmak istemiyorum diye.
Ayy artık açmayın bence. Evde bir tane daha kapalı var geri mi götürsem acaba?

Merhaba arkadaşlar. Bimden aldığım bezelye konservesinin içinden salyangoz çıktı..

Konserve firmasını dava etme hakkımız varmı ?

Bilgi verirseniz sevinirim.
Buna benzer bi olay biliyorm kadin sut almış şişenin kapagıni açmadan içinde siyah bisey gormüş bakmiş sinek dava ediyo firmayi kazanmişti ama sizin urun açik oldugu için bunu ispatlayamazsiniz bence

Buna benzer bi olay biliyorm kadin sut almış şişenin kapagıni açmadan içinde siyah bisey gormüş bakmiş sinek dava ediyo firmayi kazanmişti ama sizin urun açik oldugu için bunu ispatlayamazsiniz bence
bu olay türkiyede mi yaşandı

Urunleri cok da ucuz sayilmayan m....l marka cikolata almistim. Paketi acinca tirtil ile goz goze geldim. Direkt aldigim yere goturup parami iade aldim. Ben firmalara biraz tolerans birakiyorum cunku seri uretim yapiliyor illa bazi seyler gozden kaciyordur. Ozellikle ot kalintisi, bocek gibi. Bunlar tabiatta gidalarla ic ice olan karsilasilmasi muhtemel ve genelde olumcul tehlikesi olmayan seyler. Ama urunden cam, civi parcasi, ya da atik madde ciksa tepkim farkli olur. Olumcul sonuclari olabilir...

Bende baya bi önce kadin pedi almiştim kurtcuk cikmışti paketi açinca şok oldum:KK57:

X