Salyangoz ??

O neydi gızz :hasta:

Immm salyangoz bayılırımm:kk77:

Bence internetten biraz araştırıp direk dava açın. Haberlerde görürüz belki sizi. "Bu da mı olacaktı! Bezelye konservesinden salyangoz çıktı!" diye. Show haberdeki tonlayarak haber okuyan adamın sesini duyar gibi oldum. :skandal:

Mantıklı aslında watsapp ihbar hattına mesaj mı atsak ?

Bim ve onun bazındaki marketlerde normal zaten bunlar. Kim bilir daha neler neler var da ortaya çıkmıyor işte.
göz görmeyince gönül katlanırmış derler organik olsunda sağlığa zararı olmasında ehhh işte

bimde satılan bezelyenin içinden çıkan salyongoz kkülübünü karşına almayacaqtın:sinirli:
yani şikayet edin bencede

Bildiğim kadarıyla ürünü açmamanız gerekiyor davayı kazanabilmeniz için.
Eğer açtıysanız ürün sahibi tüketici kendisi koymuştur savunması yapabiliyormuş
Fişinizi atmadıysanız iade de edebilirsiniz ama bu salyangoz da basit bişey değil

Fişinizi atmadıysanız iade de edebilirsiniz ama bu salyangoz da basit bişey değil
İyi de açmadan nasıl görecekti? :)
Firma sahibi tatsın böceği anlar o zaman :kusmuk:

Bende bu şekilde savunma yapabileceklerini düşündüm evet, ama ne biliyim sonuçta Salça konservesi gibi kapalı açmadan görmem mümkün değil. Sonuçta uzun süredir onun içinde bu yüzden bileşenleri falan işlemiş olabilir diye düşündüm tahlil falan yapmazlar mı ?

Yemek yememek için kendimle bir mücadele veriyordum,gerek kalmadı gerçekten çok sağolun :KK70: Bence aldığınız markete geri götürüp gösterin paranızı geri alın.

İyi de açmadan nasıl görecekti? :)
Firma sahibi tatsın böceği anlar o zaman :kusmuk:
Daha önce a101 de çalıştım
Ballı bi ürün var tam adını hatırlamıyorum ama içinde fındık fıstık badem falan var kavanoz
Çalışırken iş arkadaşlarımla almıştık en sona geldik ki içinde taş çıktı
İade edelim veya dava edelim diye konuşurken bölge sorumlusu anlattı bizede prosedür bu şekildeymiş
Ürünü açmadan dava açmanız gerekirdi dedi

Bim'in kendi ürünü olan bir bezelye miydi yoksa tad marka falan mıydı? Başka markaysa bimi değil markayı şikayet etmeniz daha mantıklı sanki.

Yalnız cidden midem kalktı .s
Bim gibi ucuzluğu ile prim yapan magazalara girmemeyi tercih ediyorum. Girsem de bildiğim markaları alıyorum. Yani bu devirde ülker, dimes, tad bile güven vermezken ne idüğü belirsiz gıdalar tüketmemekte fayda var.

Aslında en temizi konserveyi kendin yapacaksın ama kim uğraşacak şimdi :KK70:

Bende bu şekilde savunma yapabileceklerini düşündüm evet, ama ne biliyim sonuçta Salça konservesi gibi kapalı açmadan görmem mümkün değil. Sonuçta uzun süredir onun içinde bu yüzden bileşenleri falan işlemiş olabilir diye düşündüm tahlil falan yapmazlar mı ?
Yani bunu net olarak bende bilmiyorum diğer mesajım da bi örnek de yazdım bizede bölge sorumlusu söylemişti ama hiçbirşey yapamazsanızda iade edin eğer kendi ürünüyse fişe bile gerek yok iade alıyorlar
En azından paranız boşa gitmemiş olur

Ballı bi ürün var tam adını hatırlamıyorum ama içinde fındık fıstık badem falan var kavanoz
İade edelim veya dava edelim diye konuşurken bölge sorumlusu anlattı bizede prosedür bu şekildeymiş
Ama ürünü açmadan bunun içinden salyangoz çıktı diye nasıl dava açılır ki ?

Bim'in kendi ürünü olan bir bezelye miydi yoksa tad marka falan mıydı? Başka markaysa bimi değil markayı şikayet etmeniz daha mantıklı sanki.

Bim gibi ucuzluğu ile prim yapan magazalara girmemeyi tercih ediyorum. Girsem de bildiğim markaları alıyorum. Yani bu devirde ülker, dimes, tad bile güven vermezken ne idüğü belirsiz gıdalar tüketmemekte fayda var.

Aynen en iyisi oda dediğiniz gibi kim yapacak
Temizlik hadi bi yere kadar ucuz tercih edilebilir ama gıda ürünlerinde belirli markalar dışında almamak lazım

Taş böceğe kıyasla masum kalıyor ya
Bide dibine gelince farketmişsiniz ya konu sahibi kullanmadan farketmiş
Belki uğraşmayın diye söylemiştir yoksa kimse dava açmazdı böyle davalar olmazdı diye düşünüyorum

Yurdum markasıydı.

Onu bende bilemiyorum tabi ama haberlere whatsaap la yollamak en iyisi galiba
Bide hangi marka acaba söylesenizde bizde almadan
Bezelye yi hep konserve alıyordum kolay diye
Ürünün üstünde müşteri destek hattı vardır arayıp sorsanız acaba onlar ne der
Ama şikayet edin tabi de benim bildiğim bu yanlış da olabilir

X