Sanal aldatılma

Çocuklarınız ilerde beni annem görmek istemedi diye düşünebilir baba göstermedi olmaz şartlari zorlamak lazım çocuklarınız için Orta yolu bulmalısınız tabi neler yaşandı bilemem naçizane fikrim.
Çocuklar da babasının ne olduğunu biliyor bırak yüzyüze görüşmeyi sosyal medyadan bile engelledi ben uğraştım onlarda farkında sesine yüzüne hasret bıraktı beni Allah'a bıraktım artık

Bugun sanal yarin gerçek doğrumu diye niye soruyorsunuz zaten aldatmayi sadece bedensel olarak düşünmeyin beyinde sizi aldatmissa gecmis olsun

Ah çok klasik ben değil arkadaşım. Aaa o da ne reklamdır kendi inmiştir. Ah neler duydu bu kulak ama evliliğiniz çok yeni bekarken yapmış olabilir. Ki bence bunun telafisi yok da.

Çok başlarda böyle birşey yaşmanız kötü olmuş. Telafisi olsa bile akıldan gitmiyor en ufak bir kavgada hemen akla geliyor.

İkinizin arasında Allah kolaylık versin.
Amin inşallah

Bak canım bende 7 yıllık evliligimi bitirdim aldatma yüzünden iki çocuğum dan ayrıldım sırf çocuklar için sabrediyordum ama baktım artık ayrı ev tuttuk gece gelmemeleri artınca ayrıldım napim üstüne bide nerdesin dedinde dayak yiyordum koca 7 yıl ve iki çocuk geride bıraktım döneyim diye vermedi çocukları bosamadi beni sanki seviyormuş gibi tehdit karakollar sığınma evi koruma kararı derken 3 yıl sonunda kurtuldum senin daha çocuk yokken kurtul ben TV de izledim kadın cinayetlerinden biri olacam korkusuyla yaşıyordum sen yolun erkenken kurtul daha güzel günlerin olacaktır inan
Çok çok geçmiş olsun Ne güzel yolunu çizmişsiniz ve inşallah en kısa zamanlara çocuklarınıza kavuşursunuz

Bu klasik yalanlardan bikmadilar bı.
Hep başkası giriyor zaten oralara..
Maalesef bu her türlü aldatma oluyor kabullenmeyin

Bugun sanal yarin gerçek doğrumu diye niye soruyorsunuz zaten aldatmayi sadece bedensel olarak düşünmeyin beyinde sizi aldatmissa gecmis olsun
Doğru yaptığımı biliyorum yol yakınken zaten susup oturmadım gerekeni yaptığımı düşünüyorum inşallah benim gibi durumda olanlara güzel yönler olur diye kendinden emin olmayan kişiler böylelikle emin olurlar bu vesileyle

X