Sanal aldatılma

Merhaba biz eşimle 3aydır evliyiz ve öncesinde 1 buçuk sene sevgiliğimiz vardı 2 gün önce o uyurken telefonuna bakmak istedim bitmekte de verir bakarım ama uzun süre baktırmaz neyse aldım baktım bir sürü arkadaşlık sitesi inmiş silinip giriş yaptım hepsine tek tek ama birini açtım kendi resmî kendi adı ama yaşı biraz büyük ve kızlarla konuşulmuş görünce tabi sinirlenip uyukusundan uyandırıp bağırdım hesap sordum bana açıklaması iş yerinden bir arkadaş indirdi telefonu tuşlu oyüzfen benden girdi esin isim otomatik dedi tabi inanmadım ailesini çağrıp kavga ettik beni bağırdım diye kalkıp bi kaç kere vurdu saldırıp ertesi gün annemler gelip bende evi terk ettim ama çok seviyordum aşırı çok sizce ne yapmalıydım doğrumu yaptım akıl verin
Ah çok klasik ben değil arkadaşım. Aaa o da ne reklamdır kendi inmiştir. Ah neler duydu bu kulak ama evliliğiniz çok yeni bekarken yapmış olabilir. Ki bence bunun telafisi yok da.

Çok başlarda böyle birşey yaşmanız kötü olmuş. Telafisi olsa bile akıldan gitmiyor en ufak bir kavgada hemen akla geliyor.

İkinizin arasında Allah kolaylık versin.

Merhaba biz eşimle 3aydır evliyiz ve öncesinde 1 buçuk sene sevgiliğimiz vardı 2 gün önce o uyurken telefonuna bakmak istedim bitmekte de verir bakarım ama uzun süre baktırmaz neyse aldım baktım bir sürü arkadaşlık sitesi inmiş silinip giriş yaptım hepsine tek tek ama birini açtım kendi resmî kendi adı ama yaşı biraz büyük ve kızlarla konuşulmuş görünce tabi sinirlenip uyukusundan uyandırıp bağırdım hesap sordum bana açıklaması iş yerinden bir arkadaş indirdi telefonu tuşlu oyüzfen benden girdi esin isim otomatik dedi tabi inanmadım ailesini çağrıp kavga ettik beni bağırdım diye kalkıp bi kaç kere vurdu saldırıp ertesi gün annemler gelip bende evi terk ettim ama çok seviyordum aşırı çok sizce ne yapmalıydım doğrumu yaptım akıl verin
Bak canım bende 7 yıllık evliligimi bitirdim aldatma yüzünden iki çocuğum dan ayrıldım sırf çocuklar için sabrediyordum ama baktım artık ayrı ev tuttuk gece gelmemeleri artınca ayrıldım napim üstüne bide nerdesin dedinde dayak yiyordum koca 7 yıl ve iki çocuk geride bıraktım döneyim diye vermedi çocukları bosamadi beni sanki seviyormuş gibi tehdit karakollar sığınma evi koruma kararı derken 3 yıl sonunda kurtuldum senin daha çocuk yokken kurtul ben TV de izledim kadın cinayetlerinden biri olacam korkusuyla yaşıyordum sen yolun erkenken kurtul daha güzel günlerin olacaktır inan

Bak canım bende 7 yıllık evliligimi bitirdim aldatma yüzünden iki çocuğum dan ayrıldım sırf çocuklar için sabrediyordum ama baktım artık ayrı ev tuttuk gece gelmemeleri artınca ayrıldım napim üstüne bide nerdesin dedinde dayak yiyordum koca 7 yıl ve iki çocuk geride bıraktım döneyim diye vermedi çocukları bosamadi beni sanki seviyormuş gibi tehdit karakollar sığınma evi koruma kararı derken 3 yıl sonunda kurtuldum senin daha çocuk yokken kurtul ben TV de izledim kadın cinayetlerinden biri olacam korkusuyla yaşıyordum sen yolun erkenken kurtul daha güzel günlerin olacaktır inan
Çocuklarınıza kavuştunuz mu peki?

Ne diye evlenmiş bu haltları yiyecekse 😒
Yolun başında gerçek yüzünü görüp kurtulmuşsunuz yatıp kalkıp şükredin.

Çocuklarınıza kavuştunuz mu peki?
Malesef göstermiyor 5 yıl sonra ikinci evliligimi yaptim şükür Rabbime ilkkez evlilik nedir yattım rabbim herkese yaşatsın bu duyguyu yastık değişir kader degismz diye söylediler ama ben kaderimi kendim degistirdim herşey insanın Kendi elinde

Bu erkeklerin kendi kendine açılmış ya da arkadaş açmış , yapmış yalanından ögh geldi.

Malesef göstermiyor 5 yıl sonra ikinci evliligimi yaptim şükür Rabbime ilkkez evlilik nedir yattım rabbim herkese yaşatsın bu duyguyu yastık değişir kader degismz diye söylediler ama ben kaderimi kendim degistirdim herşey insanın Kendi elinde
göstermiyor derken? kendi kendine böyle bir yetkisi mi var?

Evliliğiniz iyiymiş hoşmuş da çocukları kaç senedir görmüyor musunuz? Neden bıraktınız ki boşanırken 7 yıllık evlilik olduğuna göre çocuklar küçüktü o zaman. Tamam çocuklar anneye zimmetli değildir ama küçükler işte ne bileyim.

göstermiyor derken? kendi kendine böyle bir yetkisi mi var?
Kendinde o yetkiyi görüyor ki inanın devlet te sahip çıkmıyor bı kadın olarak hayatim ince ipliğe bağlı yaşadım her görmek istediğimde bı şeyler çıkardı tehditle kavgayla göstermedi polis zoruyla görmeye gelecem dedim ondada gelip alırsan sen eve gitmeden gelir alırım çocukları gerisini sen düşün dedi yaşadığımı bildim için yapacaklarindanda korktum açıkçası

Evliliğiniz iyiymiş hoşmuş da çocukları kaç senedir görmüyor musunuz? Neden bıraktınız ki boşanırken 7 yıllık evlilik olduğuna göre çocuklar küçüktü o zaman. Tamam çocuklar anneye zimmetli değildir ama küçükler işte ne bileyim.
Ben bırakmadım çocukları o vermedi bazen sorunlu insana denk geliriz ne yaparsak yapalım kurtuluş yok çocukları her almaya calistimda vermedi develete sığındım olmadı bir kadın cinayeti de ben olacaktım avukatım dahil hepsi birka peşini dedi bende bıraktım üstelik bunları yapan teyze oğlu yabancida değildi bazen içine girmeyene kadar huyunu suyunu bilmiyorsun

Aldatmanın sanalı veya gerçeği mi var ya? Şiddet uyguladı diyorsun bir de soruyorsun doğru mu yaptım diye.🤦🏻‍♀️

Erkeklerin bu salak savunmaları insanı daha cok sinirlendirmiyor mu. Kim kime telefonunu verir karı kız düşürsün diye biraz kaba bi tabir ama gercek bu.
3 ayda bunlar olduysa 3 yıla kalmaz neler olur. Sal ipini gitsin cocuk da yokken..
Tabii ki de iyi yapmıssın. Az bile yapmıssın. Asla affetme devamı mutlaka gelecektr.

erkekler çok salak hahahaah arkadaşım girdi nedir beyinsiz.
konunun başlığı yanlış odaklanmanız gereken asıl şey aldatılmaktan ziyade üstüne bir de şiddet uygulaması. tüm pisliği aynı anda çıkmış erkenden, çocuk yokken salın küçük enişteyi gitsin.

En doğrusunu yapmışsın emin ol ben düzelir diye 2 sene çektim üstüne çocuk yaptım ama adam arlanmadı bahanelerde nedense hep aynı arkadaşım girdi kuzenim yazmış şöyle olmuş böyle olmuş hiç birinde kabul edecek yürek yok ilerde olması daha kötü olur emin ol bak benim çocuğumda var ve çok zorlanıyoruz cidden en başta olması daha iyi

Çok geçmiş olsun.Klasik ben yapmadım arkadaşım yapmış yalanına kanmamak,ailesini çağırıp olayları yutmadan doğrudan söylemek sizin akıllı, sağlam ve ayakları yere basan karakterde bir hanım olduğunuzun göstergesi..
Kendini ve kişiliğini size vurarak ortaya koymuş zaten..hiç üzülmeyin arkanıza bakmayın.sizi haketmeyen bir adamı hayatınızdan çıkartmak yapılabilecek en doğru şey zaten ..sizde bunu yapmışsınız.. Dilerim karşımıza sizi seven değer veren birileri çıkar...

Çocuklarınız ilerde beni annem görmek istemedi diye düşünebilir baba göstermedi olmaz şartlari zorlamak lazım çocuklarınız için Orta yolu bulmalısınız tabi neler yaşandı bilemem naçizane fikrim.

X