sanırım aldatılıyorum yardım edin

hanımlar merhaba size çok ihtiyacım var şuan yardım edin bana. Eşimle 2 senelik evliyiz eşim 26 ben 23 yaşındayım. eşim çiftçi dir. biz küçük bi ilçe de oturuyoruz dün akşam saat 8 gibi arkadaşların yanına gidiyorum hemen gelirim diye çıktı saat 11 oldu arıyorum çay içiyorum gelicem dedi bendee kapıları kitleyip yattım eve almayacaktım güyaa ama beyfendimiz sabah 7.30 da eve geldi üzerinin değiştrdi sordumda ise gece arkadaşının manav dükkanı var oraya şehir dışından mal getirdiklerini söyledi ve çıktı. size sorum şu bu pandemide bi manavcı gece mal getirir mi ?eşi yakını arkadaşı manav olan birine sorun malları nasıl ne zaman getiriyorlar öğrenmek istiyorum yoksa eşim bana
yani benim bildiğim manavlar falan sabah erken gidip halden alıyorlar alacaklarını.
Yani gece de geliyordur belki bilemem ama asıl sorun gerçekten manava mal gelmiş bile olsa size haber vermemesi.
Sizi üzmek istemem ama hep inandığım birşey var. BİR KERE YAPAN BİR DAHA YAPAR.
yalan söylemiş olacakyardım edin

hanımlar merhaba size çok ihtiyacım var şuan yardım edin bana. Eşimle 2 senelik evliyiz eşim 26 ben 23 yaşındayım. eşim çiftçi dir. biz küçük bi ilçe de oturuyoruz dün akşam saat 8 gibi arkadaşların yanına gidiyorum hemen gelirim diye çıktı saat 11 oldu arıyorum çay içiyorum gelicem dedi bendee kapıları kitleyip yattım eve almayacaktım güyaa ama beyfendimiz sabah 7.30 da eve geldi üzerinin değiştrdi sordumda ise gece arkadaşının manav dükkanı var oraya şehir dışından mal getirdiklerini söyledi ve çıktı. size sorum şu bu pandemide bi manavcı gece mal getirir mi ?eşi yakını arkadaşı manav olan birine sorun malları nasıl ne zaman getiriyorlar öğrenmek istiyorum yoksa eşim bana yalan söylemiş olacakyardım edin lütfen
Manavcılar gibi esnaf sınıfına zaten izin var.. Yani pandemi döneminde mevcut düzenleri devam eder.. Eşinizin söylediği sallama bir yalan değil bence..

Ama sizi tınmadan arayıp haber vermemesi ve sabaha kadar dışarıda olması her ne sebeple olursa olsun yanlış ve savunalacak bir tarafı yok..

Onun haricinde bence mallar ne zaman gelip gitti değil de eşinizin size tavırları ve normaldekş davranışlarında bir anormallik var mı?? Öenmli olan bu?? Aldatma varsa mutlaka bir anormallik sezdiniz de böyle düşünüyor olmalısınız

Telefon saklama?? Evde sizin olmadığınız odalara kaçma?? Uzayan iş?? Dışarıda sık sık arkadaş toplantısı?? İş, arkadaşlık ya da herhangi bir sebeple hayatınıza dahil olan bir kadın?? Falan filan.. Bunlarda kafanızda soru işareti bırakan bir durum var mı??

Şuan yukarıda okudum eşiniz sizi bir kez aldatmış 😐😐

Yüksek ihtimal yine aldatılıyorsunuz.. Onu affettiğiniz in bunu da göze almış olmalısınız zaten.. Üzgünüm.. Allah yardımcınız olsun 😞😞

X