Sanırım kafayı yedim

asksizmevsim

Pamuğunu kucağına almış mutlu bir anne
Kayıtlı Üye
9 Mart 2015
2.169
1.567
İlk hamileligim Riskli bir gebelik geciriyorum durmadan göğüslerime bakıyorum bugün biraz daha yumuşak bebeğim nasıl doktor salı gel dedi meraktan ölücem benim gibi olan var mi içimi rahatlatır misiniz lütfen inşallah iyidir yavrum

Neden kötü olsun ki öyle şeyler düşünme iyi düşün iyi olsun evham yapma stres bebeğe daha çok zarar verir

Gögüslerle ilgisi ne ola ki? Tabii ki olası bir problemde hormonlara bağlı olarak şişlikte vs azalma olabilir. Ama şu da var benim de ilk başlarda aşırı hassasstı, durup dururken sızlar acırdı, yanlışlıkla değdiğimde falan kötü olurdum. Bi gün bi baktım ne acı var ne şişlik :) çok şükür bebeğim de sağlıklı. O yüzden düşünme öyle şeyler, akışına bırak.

Gögüslerle ilgisi ne ola ki? Tabii ki olası bir problemde hormonlara bağlı olarak şişlikte vs azalma olabilir. Ama şu da var benim de ilk başlarda aşırı hassasstı, durup dururken sızlar acırdı, yanlışlıkla değdiğimde falan kötü olurdum. Bi gün bi baktım ne acı var ne şişlik :) çok şükür bebeğim de sağlıklı. O yüzden düşünme öyle şeyler, akışına bırak.
Bende öyle yapıyorum yarin Dr a gidicem bakalım nolacak

çok aşırı takıyorsun canım bu kadar üstüne gitme akışına bırak hamileliğini zamanla ultrsondada iyi olduğunu gördükçe rahatlıcaksın hep diyorum stres yapma

X