Sanırım üstüne görme yaşıyorum

Gedizz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2021
6
-1
24
Herkese merhaba. Eşimle geçen ay reglimin son günü bitmisken korunmasız birliktelik yasadik. Normalde ayın 19-20 sinde regl olmam gerekirken bugün 13 ünde kahverengi çok açık renk pembe lekenlemeler başladı. Bir haftadır çok şiddetli kasik ağrılarım var uyku halsizlik ve kızımda aserdigim şeyleri asermeye başlamıştım. Acaba üstüne görme yasiyor olabilir miyim anlamadım nasıl oluyor şimdi test yapsam doğru çıkarmi

Boşanmak istiyordunuz, gidecek yeriniz yok diye boşanamıyordunuz.

Niye korunmuyorsunuz?

Hayatınızın baharındasınız, biraz değer verin kendinize.

Çocuk yüzünden boşanamazken, tek çocukla bile bir yere sığamazken şimdi hamileyseniz ne olacak?

2 çocukla her şey daha zor olmayacak mı?

Herkese merhaba. Eşimle geçen ay reglimin son günü bitmisken korunmasız birliktelik yasadik. Normalde ayın 19-20 sinde regl olmam gerekirken bugün 13 ünde kahverengi çok açık renk pembe lekenlemeler başladı. Bir haftadır çok şiddetli kasik ağrılarım var uyku halsizlik ve kızımda aserdigim şeyleri asermeye başlamıştım. Acaba üstüne görme yasiyor olabilir miyim anlamadım nasıl oluyor şimdi test yapsam doğru çıkarmi

Yerleşme kanaması olma ihtimali var ancak yumurtalama döneminde de zaman zaman lekelenme görülebilir. İlla 14. güne denk gelmek zorunda değil.
Hamile bile olsanız aşermek için falan çok erken 🙄 Uyku hali ve kasık ağrısı belki ama ona da kesin gebelik demek zor. Erken gebelik testinde silikte olsa çıkması laızm

X