Sapancada Zehirlenen Evlatlarımız!!

Smoother

zamanın en deli hanımefendisi :))
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2016
467
197
Vidoeyu bugun izleme firsatim oldu fakat keske izlemeseydim... Cok kotu oldum ya nasil cirpiniyolar nasil aci cekiyolardii ! Ne ara bu kadar vicdansiz olabildik biz! Birde belediye tarafindan zehirlenmis yazik gunah ya!!! 1 hayvan degil 2 hayvan degil hepsini zehirlemisler! Onlarin dili var ağzı yok ne istediniz be! Arkadaslar lutfen tepkimizi gosterelim bu vicdansiz hayvan dusmani insanlara! Ve lutfen kapimizin onune bi kapta su ve mama koyalim lutfennn onlarda bir Allahin sessiz kuludur!!!

Görüntüleri bende izledim :KK43:

Belediye sokak hayvanları için rehabilitasyon merkezi dahi açtığını söylemiş .

Bu vahşet 4 köpeğe uygulanmış.

Muhtemeldir ki , o masumlardan rahatsız olan kansız mahalle sakinlerinin işidir .

Umarım bir an önce bulunurlar . Ve umarım ÜSTÜ ÖRTÜLMEDEN emsal teşkil edecek bir ceza alırlar .

4 insanı kasten öldüren adama verilen cezadan daha hafif olması için hiç bir neden yok !

Ben izlemedim, izleyemem.
Böyle insan müsveddeleri için hiç vicdanlı olamıyorum, onlar da sevdiklerini böyle çırpınırken görsün de ellerinden bir şey gelmesin, acıdan kahrolsunlar.

malesef ki herkesin vicdanı aynı olmadığı gibi yasal olarak da hayvanlar canlı olarak görülmüyor. olan garibanlara oluyor. şu ve mama kesinlikle.. önce vicdan onlar da can. onlar da acı hissediyor :KK43:

İzlemedim, iyi ki izlemedim.
DOST onlar
Evlat cinsi tarafından doğurulandır.
Dost dosta muhtaç.
Konu yukarıda kalsın !!!!!

Görüntüleri bende izledim :KK43:

Belediye sokak hayvanları için rehabilitasyon merkezi dahi açtığını söylemiş .

Bu vahşet 4 köpeğe uygulanmış.

Muhtemeldir ki , o masumlardan rahatsız olan kansız mahalle sakinlerinin işidir .

Umarım bir an önce bulunurlar . Ve umarım ÜSTÜ ÖRTÜLMEDEN emsal teşkil edecek bir ceza alırlar .

4 insanı kasten öldüren adama verilen cezadan daha hafif olması için hiç bir neden yok !
Bizim buradada bir ton kopek geceden baslayip sabaha kadar uluyor havliyor hergun ama hic birimizde rahatsizlik duymuyoruz! Insanlar fazla duyarsiz. Su hayatta gunahsiz olan bir kac hayvan kaldi onlarida yok ediyolar! Oyle bir ulkede yasiyoruz ki bi hayvani oldurmenin cezasi sadece para ! Hic bi degeri yok onlarin!

malesef ki herkesin vicdanı aynı olmadığı gibi yasal olarak da hayvanlar canlı olarak görülmüyor. olan garibanlara oluyor. şu ve mama kesinlikle.. önce vicdan onlar da can. onlar da acı hissediyor :KK43:
Aciyi birak birde aç kaliyorlar soguk havalarda

Ben izlemedim, izleyemem.
Böyle insan müsveddeleri için hiç vicdanlı olamıyorum, onlar da sevdiklerini böyle çırpınırken görsün de ellerinden bir şey gelmesin, acıdan kahrolsunlar.
INŞALLAH CANIM INŞALLAH!! YUKARIDA ALLAH VAR BIR GUN SORUCAKLAR HESABINI !

İzlemedim, iyi ki izlemedim.
DOST onlar
Evlat cinsi tarafından doğurulandır.
Dost dosta muhtaç.
Konu yukarıda kalsın !!!!!

Ayy icimi darladınız. Ayni seyi yazdiginiz 2. konu bu " Onlar evlat degil dost." yazıp duruyorsunuz . Sizene? Biz size dost demiceksiniz diye diretiyor muyuz? Kime neyi ögretmeye calisiyorsunuz ve bunu niye bukadar ustunuze vazife gordunuz? Evladımm, cocugum... istediğimi derim ve deriz. Bu kadar basit. Siz ikide bir bunu yazınca söylediğimizi değiştirmeyeceğiz, işiniz mi yok?

Dilerim yapanlar en ağır cezaya çarptırılır, bir ümit diliyorum umuyorum, yazık o zavallıcıklara:KK43:
Videoyu seyredemem, içim elvermez ama zehirlenerek kıvranan bebeklerim vardı, oradan biliyorum ne kadar acı çektiklerini:KK42:

GELDIGINCE MAMA ALIP VERIYORUM DAHA COK IMKANIM OLSA HERSEYI YAPARDIM!
aynen ayneen. aha daha yeni girdim eve. bir paket de markette bi kıza verdim dün marketin kapısına kadar gelen bir kedicik vardı yine gelirse sen verir misin diye verdim.

Sapancada zehirlenen evlatlarimiz?
Arkadaslar hayvanlari sevebilirsiniz,bende bir hayvanseverim fakat kediyi kopegi evlat diye nitelendirmeyin..Evlat cok farkli birsey,siz 4ayakli bir hayvandan kopekten bahsediyorsunuz..

Dilerim yapanlar en ağır cezaya çarptırılır, bir ümit diliyorum umuyorum, yazık o zavallıcıklara:KK43:
Videoyu seyredemem, içim elvermez ama zehirlenerek kıvranan bebeklerim vardı, oradan biliyorum ne kadar acı çektiklerini:KK42:
Bencede seyretmeyin ben izledim 1 saatir aglyorum insani derinden etkiliyor o cirpinislari titremeleri

Sapancada zehirlenen evlatlarimiz?
Arkadaslar hayvanlari sevebilirsiniz,bende bir hayvanseverim fakat kediyi kopegi evlat diye nitelendirmeyin..Evlat cok farkli birsey,siz 4ayakli bir hayvandan kopekten bahsediyorsunuz..
Evlat demekte bir sey yok lakin ben hayvanlarini oglum cocugum evladim diye seveni cok gordum

Ben izlemedim buarada. Internettende cok birsey yapilabilecegine inanmiyorum, yeterli cezalards olmayacak hicbirzaman. Tek yapabileceğimiz, hayvansever, vicdani olan herkesin kendi civarindaki hayvanciklari koruyup, kollamaya calisması.

Ben izlemedim buarada. Internettende cok birsey yapilabilecegine inanmiyorum, yeterli cezalards olmayacak hicbirzaman. Tek yapabileceğimiz, hayvansever, vicdani olan herkesin kendi civarindaki hayvanciklari koruyup, kollamaya calisması.
Evet para cezasi verirler anca oda cok fazla tepki gelirse!

Evlat demekte bir sey yok lakin ben hayvanlarini oglum cocugum evladim diye seveni cok gordum
Bende ondan bahsediyorum,kedinize kopeginize insan ismi verirsiniz neyse de evladim demeyi dogru bulmuyorum.Cocugunuza karabaş,tekir diyor musunuz.

X