Saplantılı ilişkimin sonu nereye gidiyor?

Putto

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2016
750
243
30
Bıktım artık herşeyden ; eski sevgilime dönmek rezil birşey. Hayatımı rezil eden bana değer vermeyen , hastayken terk eden, hep acı cektiren , hayatına baskası olsada beni arayan kişiye döndüm.
Hayatıma öyle girdi ki yine hayır diyemedim ve aldattım evet basında olmayacagını bildiğim için kendimden utanıyorum hala insanlarla konusmaya devam ettim.Sonunda öğrendi ve ben ona değilde insanlara yanlıs yaptıgımı düşündüm ve yeniden denemek istedi.
Konumlarımız açıktı birbirimizde , instagram, snapchat , twitter her hesabıma ulastı , kimseyle konusmuyordum ; konusan yazan kişiye erkek arkadasım olsa dahi yazmıyordum. Kendimi o kadar kısıtlı hissediyordum ki sonrasında bunu ben öğrenene kadar herşeyime ulastıgını vs zaten 3 hafta ıcınde oldu bu adama gram guvenmesemde döndüm hatam bu oldu sevıyormuydum bılmıyorum şu an ne düşünüyorum bilmiyorum. Beynimi kaybetmiş gibiyin.
Kendi yokken beni terk ettıği zaman ne yasadıgımı soruyor , acıklayacakmısım herseyi acıkladım ve tüm konusmalara her şeye ulastığı halde.
Hastalandım iki gün normal olalım asla bn kötüymüşüm , yapmadığım kalmamış, bu saatten sonra devam etsekte yürümezmiş, ben intikamımı aldıysam biTsin dedi bi bu adam benden 5 kez ayrılan birisi.
Bu patolojik ilişkiden neden kopamıyorum, neden benliğimi kaybettim, evden dısarı cıkamıyorum, herşeyden tedirginim. Saglıklı düşünemiyorum en kötüsü duygumu dahi bilmiyorum..
Uzun oldu, yargılamadan yapıcı yorumlarınız olursa memnun olurum.

Cikin uzaklasin bu hayattan
Nerede ne kosullarda yasiyorsunuz bilMiyorum,isiniz gucunuz paraniz var mi? Ayri bir eve cikin,adresinizi kimseye vermeyin,sosyal medyayi kapatin,telefon numaranizi degistirin, gerekiyorsa yapin bunlari ama kurtulun

Farkındasınız aslında olayın vehametinin
O zaman çekin kurtarın kendinizi, psikolojik destek alın

Kendinizi kontrol altına almalısınız.. her gel dediğinde gitmeyin.. insan bağımlılığı hastalığı var.. pskiyatri'ye gidin.. Kendinize daha fazla zarar vermeyin.. zira ileri ki hayatınızda altından kalkamazsınız..

Cikin uzaklasin bu hayattan
Nerede ne kosullarda yasiyorsunuz bilMiyorum,isiniz gucunuz paraniz var mi? Ayri bir eve cikin,adresinizi kimseye vermeyin,sosyal medyayi kapatin,telefon numaranizi degistirin, gerekiyorsa yapin bunlari ama kurtulun
Evli değiliz sevgiliyiz. Yapamıyorum bagımlı gibi oyun oynuyor gibiyiz.

Kendinizi kontrol altına almalısınız.. her gel dediğinde gitmeyin.. insan bağımlılığı hastalığı var.. pskiyatri'ye gidin.. Kendinize daha fazla zarar vermeyin.. zira ileri ki hayatınızda altından kalkamazsınız..
Zaten hayatıma girdiğinden belli antidepresan bagımlısı oldum . Bu kadar iradesiz olmam beni bitiriyor.

Evli değiliz sevgiliyiz. Yapamıyorum bagımlı gibi oyun oynuyor gibiyiz.
Tamam sevgilisiniz,ailenizle ayni yerde oturuyorsaniz cikin gidin diyorum ben de. Adresinizi vermeyin,apayri bir hayat kurun kendinize. Boyle iliskilerin sonu hep cinayetle biter,ya o sizi öldürür ya siz onu öldürürsünüz cunku. Yazik degil mi caniniza?

Tamam sevgilisiniz,ailenizle ayni yerde oturuyorsaniz cikin gidin diyorum ben de. Adresinizi vermeyin,apayri bir hayat kurun kendinize. Boyle iliskilerin sonu hep cinayetle biter,ya o sizi öldürür ya siz onu öldürürsünüz cunku. Yazik degil mi caniniza?
Aynen farkındayım bunun bende zaten ölü gibiyim tüm arkadaş cevrem bitti, telefon konusmalarım , yazısmalarım dahi dinlenıyor. Eve hapsoldum. Hapis hayatı yasıyorum. Bunları başkası dese o kadar üzülecegım kurtul diyecegım şeyin içinden cıkamıyorum. Sevgi mi ne sanırım oyunda kayboluyoruz.

Bu Sevgililik degildir! Aliskanliksiniz sadece.. bagimlilik olmus gibi,, kestirip atacaksin baska yolu yok

X