Saplantılı ilişkimin sonu nereye gidiyor?

Bıktım artık herşeyden ; eski sevgilime dönmek rezil birşey. Hayatımı rezil eden bana değer vermeyen , hastayken terk eden, hep acı cektiren , hayatına baskası olsada beni arayan kişiye döndüm.
Hayatıma öyle girdi ki yine hayır diyemedim ve aldattım evet basında olmayacagını bildiğim için kendimden utanıyorum hala insanlarla konusmaya devam ettim.Sonunda öğrendi ve ben ona değilde insanlara yanlıs yaptıgımı düşündüm ve yeniden denemek istedi.
Konumlarımız açıktı birbirimizde , instagram, snapchat , twitter her hesabıma ulastı , kimseyle konusmuyordum ; konusan yazan kişiye erkek arkadasım olsa dahi yazmıyordum. Kendimi o kadar kısıtlı hissediyordum ki sonrasında bunu ben öğrenene kadar herşeyime ulastıgını vs zaten 3 hafta ıcınde oldu bu adama gram guvenmesemde döndüm hatam bu oldu sevıyormuydum bılmıyorum şu an ne düşünüyorum bilmiyorum. Beynimi kaybetmiş gibiyin.
Kendi yokken beni terk ettıği zaman ne yasadıgımı soruyor , acıklayacakmısım herseyi acıkladım ve tüm konusmalara her şeye ulastığı halde.
Hastalandım iki gün normal olalım asla bn kötüymüşüm , yapmadığım kalmamış, bu saatten sonra devam etsekte yürümezmiş, ben intikamımı aldıysam biTsin dedi bi bu adam benden 5 kez ayrılan birisi.
Bu patolojik ilişkiden neden kopamıyorum, neden benliğimi kaybettim, evden dısarı cıkamıyorum, herşeyden tedirginim. Saglıklı düşünemiyorum en kötüsü duygumu dahi bilmiyorum..
Uzun oldu, yargılamadan yapıcı yorumlarınız olursa memnun olurum.

Ayrıl barış yalama olmuş zaten ilişkiniz. Ayrıca 5 çocuğunun babası mi ne diye çekiyorsun ki bu adamı? Sana huzur vermiyorsa bas tekmeyi kaba tarafına gönder gitsin. :süslü:

Burdan bakınca oldukça saf görünüyorsun.
İş güç YÖK mü?
Kafan niye sürekli onda?

Deli olacak gibi oluyorum böyle konular okuyunca.

Bıktım artık herşeyden ; eski sevgilime dönmek rezil birşey. Hayatımı rezil eden bana değer vermeyen , hastayken terk eden, hep acı cektiren , hayatına baskası olsada beni arayan kişiye döndüm.
Hayatıma öyle girdi ki yine hayır diyemedim ve aldattım evet basında olmayacagını bildiğim için kendimden utanıyorum hala insanlarla konusmaya devam ettim.Sonunda öğrendi ve ben ona değilde insanlara yanlıs yaptıgımı düşündüm ve yeniden denemek istedi.
Konumlarımız açıktı birbirimizde , instagram, snapchat , twitter her hesabıma ulastı , kimseyle konusmuyordum ; konusan yazan kişiye erkek arkadasım olsa dahi yazmıyordum. Kendimi o kadar kısıtlı hissediyordum ki sonrasında bunu ben öğrenene kadar herşeyime ulastıgını vs zaten 3 hafta ıcınde oldu bu adama gram guvenmesemde döndüm hatam bu oldu sevıyormuydum bılmıyorum şu an ne düşünüyorum bilmiyorum. Beynimi kaybetmiş gibiyin.
Kendi yokken beni terk ettıği zaman ne yasadıgımı soruyor , acıklayacakmısım herseyi acıkladım ve tüm konusmalara her şeye ulastığı halde.
Hastalandım iki gün normal olalım asla bn kötüymüşüm , yapmadığım kalmamış, bu saatten sonra devam etsekte yürümezmiş, ben intikamımı aldıysam biTsin dedi bi bu adam benden 5 kez ayrılan birisi.
Bu patolojik ilişkiden neden kopamıyorum, neden benliğimi kaybettim, evden dısarı cıkamıyorum, herşeyden tedirginim. Saglıklı düşünemiyorum en kötüsü duygumu dahi bilmiyorum..
Uzun oldu, yargılamadan yapıcı yorumlarınız olursa memnun olurum.
merhaba ozelden konusabılırmıyız ben de bagımlılımı asmaya çalışıyorum su anda hem de bebekle cok zor. bır terapı grubu oluşturup bırbırımızı telkın etmeyı bırbırımıze destek olmayı ısterdım bu forumda benımle aynı sorundan muzdarıp arkdaslarıma ulaşmaya çalışıyorum. cunku bu ılletı çekmeyen bılmez herkes ayrıl der ama sen her seferınde donersın. ben de esımle bır zmaanlar sevgılıydım. bağımlıydım. nısanlıydm yıne bağımlıydım. evlıyım ve cokpısmanım. bebegım oldu bağımlıyım. cok zor günler gecırıyorum. tedavı olmaya çalışıyorum. ısın kotusu hem yara bandım hem yaram.

Kesin ve net bi ayrılık lazım size.

Bu defa son olacak.
Tuketebileceginiz kadar ilişkiyi tuketmissiniz.

Madem ayrilinca ne yaptiginiz umrundaydi ayrilmasaydi.
Seven insan sevdiğinin yanında durur ayrilmaz.

Depresyon mu nedir bilemedim durumunuzu ama psikolojik destek alın asosyallesmeyin.
Evde daha da buhrana gider durumunuz.
Dışarı çıkın.

Kendinize ayna karsisinda dik durup ben degerliyim kendimi seviyorum demeye başlayın.

Kendinize değer verin.

X