Sarı beyaz akıntı gebelik belirtisimi

Bugün kontrole gittim bir yumurtam büyümüş yarın da çatlama iğnesi vurulacağım ekstra duphaston diye bi ilaç verdi bebeğin tutunması içinmiş bir hafta sonra da ona başlayacağım. Sizin belki de çatlama sorununuz yok o yüzden yazmamıştır. İlacınızın kaçıncı günü acaba
Bugün 5.günüm femara yı adetin 5. Günü kullanmamı söyledi ben 6 Günü hastaneye gittim bir günden bisey olmaz diye 6.gunu başladım sürekli uyuyorum ama ara ara kramplar giriyo

Bugün 5.günüm femara yı adetin 5. Günü kullanmamı söyledi ben 6 Günü hastaneye gittim bir günden bisey olmaz diye 6.gunu başladım sürekli uyuyorum ama ara ara kramplar giriyo
İnşallah bu ay olur ama olmazsa başka bi doktora git canım ilgisi pek doğru gelmedi bana

İnşallah bu ay olur ama olmazsa başka bi doktora git canım ilgisi pek doğru gelmedi bana
Bana kesin pikossun demedi hatta 4 ay öncesinden hastaneye tekrar gittim o hiç ilac bile vermemişti bu defa da iğneden bahsetmedi hiç bu ilacı kullan sadece dedi igne gerekli olsa söyler miydi

Bana kesin pikossun demedi hatta 4 ay öncesinden hastaneye tekrar gittim o hiç ilac bile vermemişti bu defa da iğneden bahsetmedi hiç bu ilacı kullan sadece dedi igne gerekli olsa söyler miydi
Tabiki söylerdi benim ki kesinleşmiş pcos yumurtlama ve çatlama olmuyor o yüzden iğneye ihtiyaç duyuluyor sizin de çatlamanız kendiliğinden olabilecek durumda demekki

Merhabalar şuan adetime 5 gün var erken gebelik.testi aldım sence ypmalimiyim mide bulantım böyle kaşık ve bel ağrılarım çok oluyor
Kesin sonuç için biraz daha bekle istersen biliyorum beklemek çok zor ama yanlış anlaşılma olmasın diye ben bekle derim canım

Kesin sonuç için biraz daha bekle istersen biliyorum beklemek çok zor ama yanlış anlaşılma olmasın diye ben bekle derim canım
Doktora gitmiştim ben ultrasondan baktı yumurtlaarin çatlamış dedi ben kese gormedim ama adetine var daha geç döllenme olabilir ama vücut kendini gebeliğe haizlriuot dedi

Güzel haberlerinizi bekliyoruzzz
Hadi İnSlalah rabbim herkesin kucağına bir evlat versin betada çıkmadı 0.2 çıktı ultrason da doktor erken şuan adet doneminden önce dedi ama çatlama yapmış yumurtlaar dedi geç döllenmedir dedi bilmiyorum iki aydır deniyorum ilk ay adete ,5 gün kala denemisyik sonra adet olmuştum simidde adrt sonrasında tam yumurtlama zmanainda olmuştum bilmiyorum bakalım hayırlısı

X