Sarı Saç Bakımı

keninbarbiesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2022
8.425
4.270
30
Sarışın olma hevesim var.Yarin kuaföre gideceğim.Ama kendim için gitmeyeceğim.Sari saç zormu ? Beyaz tenliyim.Saclarim açık renk kahverengi.Sari rengi taşıyabileceğimi düşünüyorum.

Valla kaç senedir sarışınım. Geçen gittim 1600 liralık saç malzemesi aldım. Değdi mi? Değdi yumuşacık yaptı saçlarımı. Öbür türlü asla baş edemezsin. Çünkü keçe gibi duruyor ve karışıyor hep. Açıcı yüzünden yıpranıyor. O yüzden devamlı bakım şart. Ama sarışın olmak çok güzel 😂😍

Valla kaç senedir sarışınım. Geçen gittim 1600 liralık saç malzemesi aldım. Değdi mi? Değdi yumuşacık yaptı saçlarımı. Öbür türlü asla baş edemezsin. Çünkü keçe gibi duruyor ve karışıyor hep. Açıcı yüzünden yıpranıyor. O yüzden devamlı bakım şart. Ama sarışın olmak çok güzel 😂😍
1600 lira az para değil bizler için.Ama zamanimiza göre de çok değil sanki.

Her açık tenliye yakışmıyor bence seneler önce denedim bir insana sarı saç bu kadar mı yakışmazdı😬 bazı esmerlere çok yakışıyor mesela, değişik bir renk ama heves ettiysen dene.

Sürekli bakım yapmalısın, kuaför ziyaretini aksatmamalısın. Hele dipten kazandibi gibi çıkıyor ya rezalet. Bir de bazılarına yakışmıyor yaşlı gösteriyor
Ben kuaföre açtırayım dedim hürrem yaptı beni. El marifeti olan için kuaför işkence. Ben hep evde boyuyorum instada ecolie var o konuda çok iyi yol gösteriyor

X