Saç Rengi ve Saç Boyama SARI SAÇ BOYAMA DENEYİMLERİM SARIŞIN OLMA TEN RENGİNİ AÇMA

kedicikk007

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2016
104
20
27
Herkese merhaba :) bundan bir kaç yıl once bu formda ve internetlerde arkadaşlarımdan öğrendiklerimle bi hevesim başladı sarı saçlı sarışın olmak :) inanın butun ten renklerının butun saç renklerinin hepsi kendine göre çok güzel ve doğal öncelikle yaşı küçük kullanıcılar varsa doğal saçlarını kullanmalarını erken yaşta işlem yaptırmamalarını tavsiye ederim eveet şimdi başlayalım neyse dediğim gibi 2 yıl önce böyle bişeye merak saldım ve eğer uygulamalarım (ten rengımı açmak için) başarılı olursam bende böyle bir form açıcam merakı olanlara faydalı olur diye düşündüm evet o gun bugun :) kızlar öncelikle ben 18 yaşıma geldiğimde üniversite kazandm ve baska sehire okumaya gittim o zamanlara kadar böyle bi fikrim birazda olsa vardı ama asla asla böyle birsey deneyecek cesaretım yoktu çünkü ben esmerim ve bana böyle bir ten renginin gideceğini düşünmezdim öncelikle şunu belirtiyim asla ESMER BİRİNE SARI SAÇ YAKIŞMAZ YADA BU TENE SAHİP BİRİNE ŞU SAC YAKISMAZ DİYE BİR GENELLEME YOK her rengin çok farklı tonları var ve inanın bana ten renginiz nolursa olsun size eminim istediğiniz rengin yakışacagi tonu vardır.. şöyle örnek vereyim beyaz tenli bir kıza bazen sarı saçı yakıştırmadığımız oluyor bu onun dogru yüzüne uygun cildine uygun tonunu seçemediğninde kaynaklanıyor yada esmer bir kadın görüp bu sarı saçın ona nasıl yakıştıgına baktığınız olmuştur herhalde benım cok oldu :) şöyle başlıyım ben normalde esmer bir kızım ama bu bana kalırsa yaşadığğım yerden kaynaklanıyor çok yanıyorum yazları çünk, bir süre daha karsal bir yerde yaşadım ve inanın ten rengim 1 2 sene gibi sürede eskiye göre çok açıldı tabiki beyaz olmadım oyle değilim ama cok koyu esmer bi ten rengim varken koyu kumrala döndüm bunu fark edince saçlarımı boyamak istedim ve balyaj ile işe balsadım inanamayacagım kadar çok yakıştı ama kesinlikle kuafor seçımı cok onemlı sonra giderek diplerini de boyadım ve saçlarımı son olarak küllü sarı renk haline getirdim ve bence teniniz benim gibi orta kumral esmere dönükse sarının bu tonu yakışacaktır sizede. şimdi burdan gerisini ten rengini açmak isteyen düşünenler için yazıyorum kesinlikle pahalı kremlere para vermeyın ben bir iki kez denedım ve hiç bir şekilde işe yarayanını görmedim ve cildinize çok hasar verebilir cılt kanserıne bile neden olabilir bu yuzden evde Un ve domatesi rendeleyip karıştırıp maske yapabilirisiniz beyazlatmak istediğiz tüm bölgelere veya limon surebilirsiniz yada yoğurt gibi maskeler yapabilirsiniz bide güneşte çok bronzlasmamanızı öneririm ben bu yaz çok güneşin altında kalmadım dikkat ettim ve gerçekten ten rengim git gide açıldı yani bilmiyorum kendı ten rengime mi dönüyor yoksa bu yaptıklarım herkesde işe yarar mı gercekten bilmiyorum ve beni uzun süre görmeyen arkadaslarım sürekli bana sen nasıl sarışın oldun böyle diyorlar gercekten bu maskelerın tenınızı açmakta faydası var ama kısa sürede değil 1 yıl kadar sürede bende işe yaradı ve artık insanlar sarışın kumral olduğumu söylüyorlar şimdi size şunuda belirtyım hiç bir ten rengi hiçbiriinden üstün değildir ama ben bu formda çok sey gördüm ve üzüldm ten rengim yuzunden evde kaldım evlenemıyorum gibi insanların sürekli fikir danştığını gördüm size tavsiyem asla birisi istiyor birine begendırmek için bunları yapmayın siz kendinizi nasıl beğeniyorsanız nasıl güzel görğyosanız oyle guzelsiniz ben sarı saç ve sarışın olmayı beğenen biriyim kendımde ama aynı zamanda rihanna ve beyonce hayranıyım bayılıyorum güzelliklerine yanı ten rengi ile güzel çirkin olunmaz herkes doğal haliyle zaten çok güzel sadecd benm gibi düşünen varsa yardıma ihtiyacı oyuzden yazdm kimse yanlış anlamasın ve eğer maskelerin tam tarifini isteyen varsa günlük olarak yazabılırım yoruma sorarsanız sorularınızıda cevaplarım ben aklımdan gecen herşeyı yazdım hoşçaklın umarım beğenirsiniz :)):KK54::KK54::KK54:

Yazdıklarınız için teşekkür ederiz:) Kesinlikle çoğu kısmına katılıyorum,önemli olan esmerlik ya da beyazlık değil cilt alt tonunuzdur. Bu yüzden bazen saçını sarı yapmış esmer kadınlara sarının çok yakıştığını görürüz. Maskeleri ne kadar yüzünüzde bekletiyorsunuz?

Yazdıklarınız için teşekkür ederiz:) Kesinlikle çoğu kısmına katılıyorum,önemli olan esmerlik ya da beyazlık değil cilt alt tonunuzdur. Bu yüzden bazen saçını sarı yapmış esmer kadınlara sarının çok yakıştığını görürüz. Maskeleri ne kadar yüzünüzde bekletiyorsunuz?

canım cildinin daha parlak aydınlık canlı vedaha acık ton olmasını istiyorsan
1) domates ve un maskesi 1 domates bır ıkı tatlı kaşığı un karıstırıp yüzüne sürüyorsun 10 dk yeterlı olcaktır
2) limon limonun suyunu yüzünüze yada herhangi açılmasını istediğniz bölgeye sürün bunu ben sürüp unutuyorum coğu zaman 1 2 saat sonra yıkıyorum
3) yogurt ve süt yoğurt ve sütü ayrı ayrı tabiki yüzünüze sürüp 10 dakıka bekletip yıkıyabilirsiniz
4)pirinc ve süt maskeside pirinci süt ila karıstırıp 1 2 saat bekeldıkten sonra olan karısımı cildinize uygulayın bence bunu uyumadan önce uygulayın sabaha kadar cildinizde kalsın
5) patates dilimlerini yzuunuzde bekletin ( 5 10 dk)
ben bunlar biliyorum ve ben olması gereken süreleri yazdm ama ben dayanamayıp hepsını 2 3 dk da yıkıyorum ozellikle domates ve yogurt maskesini :)
ben çok düzenli yapmadım bunların bazen 1 gunde hepsini yaptım sonra 4 5 gun hiç biye yapmadım bazen 2 3 gun üst üste devam ettim ama hiç tamamen bırakmadım hiç yapamasam haftada bir yine yapıyorum ayrıca booll su içmenin çoooooooookk faydasını gordum gözaltım çok mordu inanılmaz düzeldi beslnemenizede dikkat edin kesinlikle :)

canım cildinin daha parlak aydınlık canlı vedaha acık ton olmasını istiyorsan
1) domates ve un maskesi 1 domates bır ıkı tatlı kaşığı un karıstırıp yüzüne sürüyorsun 10 dk yeterlı olcaktır
2) limon limonun suyunu yüzünüze yada herhangi açılmasını istediğniz bölgeye sürün bunu ben sürüp unutuyorum coğu zaman 1 2 saat sonra yıkıyorum
3) yogurt ve süt yoğurt ve sütü ayrı ayrı tabiki yüzünüze sürüp 10 dakıka bekletip yıkıyabilirsiniz
4)pirinc ve süt maskeside pirinci süt ila karıstırıp 1 2 saat bekeldıkten sonra olan karısımı cildinize uygulayın bence bunu uyumadan önce uygulayın sabaha kadar cildinizde kalsın
5) patates dilimlerini yzuunuzde bekletin ( 5 10 dk)
ben bunlar biliyorum ve ben olması gereken süreleri yazdm ama ben dayanamayıp hepsını 2 3 dk da yıkıyorum ozellikle domates ve yogurt maskesini :)
ben çok düzenli yapmadım bunların bazen 1 gunde hepsini yaptım sonra 4 5 gun hiç biye yapmadım bazen 2 3 gun üst üste devam ettim ama hiç tamamen bırakmadım hiç yapamasam haftada bir yine yapıyorum ayrıca booll su içmenin çoooooooookk faydasını gordum gözaltım çok mordu inanılmaz düzeldi beslnemenizede dikkat edin kesinlikle :)

Muhteşem yazmışsınız bütün ayrıntılarıyla.Çok çok yardımcı oldunuz gerçekten çok teşekkürler:))

saçlarım tam olarak bu ton ama aralarina kendim evde daha acik sari attm yani aralari biraz sari balyajli bu arada boyalarimi kendim yapiyorum kuaförlerin yaptigini begenemiyorum

Eklentiler

• Screenshot_2016-09-28-20-54-03.png
    Screenshot_2016-09-28-20-54-03.png
    230,6 KB · Görüntüleme: 164
Kedicik, çinko oksit içeren kremler cilt rengini açar, bunu da dene özellikle yüzüne haftada bir maske gibi uygulayabilirsin, hem çok iyi nemlendirir hem rengi açar ve lekeleri giderir... Bu arada kumral bir ten rengi değil saç rengidir. Sen esmer tenini buğday hale getirmişsin.

Kedicik, çinko oksit içeren kremler cilt rengini açar, bunu da dene özellikle yüzüne haftada bir maske gibi uygulayabilirsin, hem çok iyi nemlendirir hem rengi açar ve lekeleri giderir... Bu arada kumral bir ten rengi değil saç rengidir. Sen esmer tenini buğday hale getirmişsin.
çok teşekkür ederim bilgin için denicem bunuda :)

X