Sarı yeşil akıntı

Var tabi tedavisi antibiyogram yapacak bana da doktprum ilk 3 ay bitince neden kürtaj oldunuz kaç haftada belki sizdeki bu degildir ama bi cok enfeksiyon sarı yesil yapıyor zaten
Kalbi durdu 3 aylıkken o yuzden kürtajla aldılar. 35 gün oldu. Son bir haftadır dediginiz akıntı başladı. Mixovul fitil verdi doktor

Kalbi durdu 3 aylıkken o yuzden kürtajla aldılar. 35 gün oldu. Son bir haftadır dediginiz akıntı başladı. Mixovul fitil verdi doktor
Ya akıntı olabiliyor cogunlukla isterseniz kültür yaptırın.cok üzüldüm ben de bi şey olur mu diye tetikteyim bi rahat olamadım kaç haftalıktı neden olmuş peki bi anda mı yoksa sıkıntılar var mıydı

Ya akıntı olabiliyor cogunlukla isterseniz kültür yaptırın.cok üzüldüm ben de bi şey olur mu diye tetikteyim bi rahat olamadım kaç haftalıktı neden olmuş peki bi anda mı yoksa sıkıntılar var mıydı
Lekeleme vardı em başından beri canım. Sonra kesildi tmm bitti sorun kalmadi dedik. 3 aylıkken kontrole gittiğimde aniden kalbinin durmuş olduğunu öğrendim şok oldum. Bel ağrısı vardı hafif onun dışında hiç belirtice yokt. Ama sen içini rahat tut herkeste aynı olacak diye bişey yok canım. Sağlıcakla kucağına alırsın insallh birşey olmaz Rabbimin izni ile.

Lekeleme vardı em başından beri canım. Sonra kesildi tmm bitti sorun kalmadi dedik. 3 aylıkken kontrole gittiğimde aniden kalbinin durmuş olduğunu öğrendim şok oldum. Bel ağrısı vardı hafif onun dışında hiç belirtice yokt. Ama sen içini rahat tut herkeste aynı olacak diye bişey yok canım. Sağlıcakla kucağına alırsın insallh birşey olmaz Rabbimin izni ile.
Allah sana da en kısa zamanda saglıkla nasip etsin tabi kendini toparladıgında acele etme bence ki başına inşallah tekrar gelmez rahim toparlanır.bel agrısı hamilelik belirtisi zaten ama kanamadan olmustur belki saglıksızsa düşer diyorlar inşallah iyidir nasip.pıhtılaşma cıktı dimi

Allah sana da en kısa zamanda saglıkla nasip etsin tabi kendini toparladıgında acele etme bence ki başına inşallah tekrar gelmez rahim toparlanır.bel agrısı hamilelik belirtisi zaten ama kanamadan olmustur belki saglıksızsa düşer diyorlar inşallah iyidir nasip.pıhtılaşma cıktı dimi
Evet canım iki gende heterozigot pihlitilasma çıktı ama doktor buna bağlı diyemeyiz dedi. Sağlıksız olduğu için oluştur dedi. Diğer tüm testler de yapıldı sorun yok. Işte tek sorun şuan şu enfeksiyon seysi yüzünden akıntı.

Ya pıhtılasmadan kalbi duruyor ama genelde doktorlar hep buna baglamıyor ama genelde bu ilaçlaro kullanca sorun cıkmıyor gibi gördüm herkeste

Merhaba bende de aynı sorun çıktı pcr testi ile anlaşıldı. Siz hangi doktora gittiniz bu ureaplasmayı neye gittiysem yapmıyoruz diyorlar devlette bu testi yapan bir yer yok mu?
Devleti bilmiyorum canim ozele gitmistim kültür alip ole cikti ilac kullanmaya basladiniz mi hangi ilaca basladiniz?

Merhaba bende mixovil fitil falan kullandım. Geçmeyince doktor kültür yaptı. Bu arada ben istanbulda haydarpaşa numune hastanesinde yaptırdım bu üreaplasma testini. Ve antibiyotik verdi doktor ismi clasid 500 mg. Geçer bununla dedi. Ama herkesin üreaplasma bakterisinde dirençli olan bakteriler farklıymış ve o testte belli olup ona göre antibiyotik veriliyormuş o yüzden önce test yaptırmanızı öneririm.

X