sarkik gogusler ve sutyen

Jalopi

başlangıç: 72.4 güncel: hedef: 60
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2011
10.147
3.982
eskiden beri gogsumun sarkik oldugunu dusunurum..gerci simdi dusundugumde eskiden cok da sarkik degilmis. ici dolu sutyen giymedim pek. goguslerimin cok onde olup belli olmasindan rahatsiz oluyordum. iki de cocuk emzirince iyice yerlere dustuler. emzirme doneminde agirlikli penye sutyen kullandim..universite döneminde vs kaliteli alamadim hic. aldigim.en kalitelimsutyen oentinin oyle soyleyeyim. eskiden pazardan falan alirdim hem. son 2-3 yildir.bir iki tane pentiden aldim.

simdi.hem camasirim kalmadi hemde sarkik.goguslerime care olsun.istiyorum. balenler cabuk cikiyor diye pentinin balensiz modeline baktim. bir tane vardi o da biraz fazla.push up ti. icin cok.sungerli olmayan asiri push up olmayan kaliteli hangi sutyen onerirsiniz.

1. onceligim.sarkikligi biraz olsun onlemeleri.

sarkıklık ıcın toparlayıcı sutyen tercıh etmelısın. kalın askılı oluyolar genelde. ama tavsıyem varsa yakınlarında marks&spencer e bakman cıddı ınıdırım var 4taneyı 90 lıraya mal ettım cokta dayanıklılar...

Toparlayici sutyendiye bisi duydunuz mu. Deneyin çok iyiler.
İlla penti olması şart değil.
Orkide nbb bunlarinkilerde güzel

Boş cup diye geçen çamaşırlardan alabilirsiniz , süngerleri ince oluyor , dolgulu değil . Miorre nin çok kullanışlı modelleri var , balenli olanlar daha güzel . Yıkama toplarında hassas programda yıkayınca balenler çıkmıyor , direkt makineye atarsanız maalesef koşa süre sonra hemen deforme oluyor hem de balenler çıkıyor .

X