Şaşkınlık içindeyim bu durumda ne yapabilirim ?

cilekl1hurma

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2024
92
77
27
Merhaba arkadaşlar bir konudan bahsedeceğim çok değer verdiğim biri ile ilgili şöyle ki ;
Dün bu değer verdiğim arkadaş beni ve bir kaç kişiyi iftara davet etmiş toplu olarak fotoğraf çekilecektik bizi davete evine çağıran arkadaşın eşi fotoğrafımızı çekti toplu olarak sonra bende ona “sen otur abi bu sefer ben sizi çekeyim”dedim
O ara fotoğraf çekerken bir anda mesaj geldi
“ yarın gece gel kocam ” kısmını gördüm gerisi peş peşe geldi ama ben o dalgınlıkla okumadım mesajın sesi kapalıydı
Benim de gözüm kaydı nasıl oldu bilmiyorum o mesajı görmüş bulundum sonra kimseye hissettirmeden telefonu O abiye verdim abi mutfağa gitti geldi bana baktı uzun uzun mesajı gördüğümü muhtemelen anladı o gün akşam kafam dalgın dalgın eve gittim ne yemek yiyebildim ne bir şey , kimseye de bahsetmedim o arkadaşıma hele hiç diyemedim bu durum nasıl söylenir başıma ilk defa geliyor böyle bir şey.
Lütfen bu konuda fikir belirtir misiniz ?ben hala şoktayım kimseye de anlatamadığım için sizlere yazmak istedim ne yapsam bilemiyorum .
Allah bu durumu kimsenin başına vermesin ya keşke diyorum ben değil başkası görseydi 🥹

Allah yardım etsin size de ya o kadar şoktayım ki inanın dünden beri ne yaşıyorum diyorum kendime nasıl söylenir söylenir mi bilemiyorum
Bence hiç karışmayın size denk gelen mesaj eşine hiç mı denk gelmemis,mesaj okumak için tıklamaya bile gerek yokmuş adam o kadar rahat

Merhaba arkadaşlar bir konudan bahsedeceğim çok değer verdiğim biri ile ilgili şöyle ki ;
Dün bu değer verdiğim arkadaş beni ve bir kaç kişiyi iftara davet etmiş toplu olarak fotoğraf çekilecektik bizi davete evine çağıran arkadaşın eşi fotoğrafımızı çekti toplu olarak sonra bende ona “sen otur abi bu sefer ben sizi çekeyim”dedim
“ yarın gece gel kocam ” kısmını gördüm gerisi peş peşe geldi ama ben o dalgınlıkla okumadım mesajın sesi kapalıydı
Benim de gözüm kaydı nasıl oldu bilmiyorum o mesajı görmüş bulundum sonra kimseye hissettirmeden telefonu O abiye verdim abi mutfağa gitti geldi bana baktı uzun uzun mesajı gördüğümü muhtemelen anladı o gün akşam kafam dalgın dalgın eve gittim ne yemek yiyebildim ne bir şey , kimseye de bahsetmedim o arkadaşıma hele hiç diyemedim bu durum nasıl söylenir başıma ilk defa geliyor böyle bir şey.
Lütfen bu konuda fikir belirtir misiniz ?ben hala şoktayım kimseye de anlatamadığım için sizlere yazmak istedim ne yapsam bilemiyorum .
Allah bu durumu kimsenin başına vermesin ya keşke diyorum ben değil başkası görseydi 🥹
Arkadaşınızdan da eşinden de uzak durmanızı öneririm. Adam sizinle iletişime geçmek isterse de mecbur kalmadıkça ikili diyaloğa girmeyin.

Ayy bu benim fobimdir. Birine foto çektireceksem, telefonda resim bile gosterecekken hemen kendi internetimi kapatırım nolur nolmaz diye.
Çok kötü bir durum. bence susun, zaten kimse size inanmaz bunca kanitsiz halinizle (ya mesajı gördüğünüz gibi telefonu eşine verecektiniz büyük rezalet çıkıp ak koyun kara koyun belli olacaktı ya da susacaksiniz. Mesaj çoktan silinmistir)
Ama şu olabilir, adam zaten gelen mesajlarda içerik yazmasını bile secmemis,.bugün değilse yarın karısı enseler zaten bir sekilfe

Belki yakın arkadaşı ile aralarında bir espridir üstten gördüğünüz ve devamını okuyamadığınız bir mesaj için kendinizi üzmeyin bu kadar. Kaldı ki o an eşinin elinde de olabilirdi bu telefon hani o zaman ya adamın çekincesi yok ya da eşi zaten biliyor böyle bir şey varsa bile o yüzden hiç bu topa girmeyin dedim. Hele ki arkadaşınızdan gizli adamla ben mesaj gördüm falan gibisinden sakın diyalog kurmayın

Muhtemelen biliyordur ve salağa yatıyordur siz de öyle yapın.Eskiden Doğrucu Davut'tum böyle şeyleri kabullenemez haksızlıga gelemezdim ama gördüm ki evliliklerin çoğu öyleymiş zaten boşverin

sakın karışmayın. siz kötü duruma düşersiniz.birde bu durumlarda bazı kadınlar bilerek göz yumuyor.çoçukları bahane ediyorlar.
Aynen öyle.
Aldatılan her insan aldatıldığını bilir, hisseder
Ama yüzleşecek cesareti olmadığı için anlamazdan gelir

Kadın aldatıldığını biliyor ama çocukları mocukları bahane edip, işe gitmek de zor geldiği için kurcalamıyor muhtemelen

X