Savcılık, Arda Turan hakkında soruşturma başlattı

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.301
42.832
1031534505.jpg

Savcılık, Arda Turan hakkında soruşturma başlattı
© AFP 2018 / BULENT KILIC
TÜRKİYE
11:31 11.10.2018(Güncellendi 15:23 11.10.2018)URL'yi kısaltın
0 145
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay Şahin arasında yaşanan kavgayla ilgili soruşturma başlattı.

İstanbul Emirgan'daki bir eğlence mekanında Turan ile şarkıcı Berkay Şahin arasında yaşanan kavga, adli boyuta taşındı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, olayla ilgili soruşturma başlattı.

ERÇETİNGÖZ: ARDA HASTANEDE SİLAHI ATEŞLEDİ

Bu arada gazeteci Kenan Erçetingöz, soruşturma başlatılmasıyla ilgili olarak Instagram hesabında şu açıklamaları yaptı: "Hastane odasında konuyu konuşurlarken masadaki silahı Arda ateşliyor. Bunların hepsi kayıtlarda var. Bir hastaneye silahla nasıl girilir? Savcılık hem mekandaki hem hastanedeki görüntülere el koymuş."

1031800100.jpg

© AA / MEDİPOL BAŞAKŞEHİR
Şarkıcı Berkay'ın burnunu kıran Arda Turan: 'Bu iftiraya inanıyorsan bana sık' dedim
Medipol Başakşehir'de top koşturan Arda Turan ile Emirgan'da bir eğlence mekanında kavga eden şarkıcı Berkay'ın burnunun kırıldığı belirtilmişti.

Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin, kavgaya sebebiyet veren olayın Turan'ın kendisine yönelik olarak sözlü taciz olduğunu ileri sürmüştü.

Turan, olay sonrası taciz iddialarını redderken Berkay'ın kaldırıldığı hastaneye silahla gittiğini ve şarkıcıya, "Ben kimsenin karısına, kızına bakmam. Eğer bu iftiraya inanıyorsan bana sık" dediğini açıklamıştı.

https://tr.sputniknews.com/turkiye/201810111035615587-arda-turan-savcilik-sorusturma/

Bu adamı sınem koballa tanıdım kız ıyı kurtardı kendini
Cok mıde bulandırıcı bır haber tacız,hastaneye sılahla gırmesı odada ates etmesi berkayın psikolojisı ve dıger hastalar
Ins cezasını ceker

Simardi bu çocuk tee Galatasaray da böyleydi ...eee Barcelona transferiyle de iyice coştu ne denir ki.

bu tip insanlara deli gibi paye verilmesi gerçeği... niye ki ya... o kadar mı yokluktayız

Iftra da olabilir dogru da olabilir,leş magazin dünyası neticede...kim kimi elliyor kim kime iftra atiyor belli değil ...ama bu arda acayip siddet yanlısı,silkelenmesi lazim

X