Sayanora güzellik merkezi mağduriyeti acil

Kirmizi krizantem

Kurt kışı atlattı ama yediği ayazı unutmadı
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2018
1.250
4.240
31
Acil olduğu için buraya konu açtım lütfen konumu taşımayın. Zamanında sayanora denen güzellik merkezinden sözleşme imzalamıştım ama hiç hizmet almadım sözleşmemi de iptal etmediler. Şimdi avukat diyor ki bugün içinde en az yarısını ödeyin yoksa yarın haciz gönderecem. Ben bu merkezi tüketici hakem heyetine şikayet etmek istiyorum ama ismi değişmiş internette yeni ismini bulamadım. Sadece E ile başladığı yazıyor. Yeni ismini bilen var mı? Ayrıca bu avukatlık bürosunu da baroya şikayet etmek istiyorum. Bugün ödeme yapamıycağımı söylediğim halde ödeme kolaylığı yapmıyorlar ayrıca yakınımı da aramışlar borcum yüzünden. Nasıl baroya şikayet edebilirim? Şimdiden teşekkür ederim

Hangi şehir, ilçe olduğunu yazarsanız yardımcı olabilirler belki.

Satın aldıktan sonra ödemek zorunlu değil mi? Gitmesek bile. Mesela o ay evde oturmasak bile kira ödüyoruz, böyle değil mi sistem? Bilmediğim için soruyorum. Üzüldüm adınıza, çözüme kavuşur umarım bir an önce

Acil olduğu için buraya konu açtım lütfen konumu taşımayın. Zamanında sayanora denen güzellik merkezinden sözleşme imzalamıştım ama hiç hizmet almadım sözleşmemi de iptal etmediler. Şimdi avukat diyor ki bugün içinde en az yarısını ödeyin yoksa yarın haciz gönderecem. Ben bu merkezi tüketici hakem heyetine şikayet etmek istiyorum ama ismi değişmiş internette yeni ismini bulamadım. Sadece E ile başladığı yazıyor. Yeni ismini bilen var mı? Ayrıca bu avukatlık bürosunu da baroya şikayet etmek istiyorum. Bugün ödeme yapamıycağımı söylediğim halde ödeme kolaylığı yapmıyorlar ayrıca yakınımı da aramışlar borcum yüzünden. Nasıl baroya şikayet edebilirim? Şimdiden teşekkür ederim
e devletten bi bakar mısın icra dosyası açılmış mı ? şikayet siteleri bu sayonora ile dolu.

Yakınlarınızı bile arayanlar avukatlar değil sizin icra dosyanızı sattıkları ofisler. Sizi aradıklarında kvkk hakkında suç durusunda da bulunacağınızı söyleyin, insanların kişisel verilerin ihlal ederek yakınlarının telefonlarına da dönüp taciz edemezler bu ayrıca bir suç. Ama ayrıca sizin hakkınızda da bir dava açılmışsa gerçekten ödeyeceksiniz mecbur.

Hangi şehir, ilçe olduğunu yazarsanız yardımcı olabilirler belki.

Satın aldıktan sonra ödemek zorunlu değil mi? Gitmesek bile. Mesela o ay evde oturmasak bile kira ödüyoruz, böyle değil mi sistem? Bilmediğim için soruyorum. Üzüldüm adınıza, çözüme kavuşur umarım bir an önce
Evet ödemek mecburi ama ben ödemiycem demedim, Bugün ödeme yapamıycağımı ay sonuna kadar müsaade etmelerini istedim fakat ille Bugün en az yarısını ödemem gerektiğini yoksa yarın haciz göndereceklerini söyledi konuşan şahıs

Evet ödemek mecburi ama ben ödemiycem demedim, Bugün ödeme yapamıycağımı ay sonuna kadar müsaade etmelerini istedim fakat ille Bugün en az yarısını ödemem gerektiğini yoksa yarın haciz göndereceklerini söyledi konuşan şahıs

Ne zaman yapmıştınız sözleşmeyi?

Göz korkutuyor olabilirler ama bilemiyorum da, taksit sayısı, ödenmesi gereken tarihlerle bi avukata danışın bence

Haciz falan yollamıyorlar merak etmeyin. Korkutmak için yapıyorlar. Hatta twitterda falan araştırırsanız bir çok kişiden bu şekilde defalarca para isteyip aldıklarını da görürsünüz..
tirimujgan tirimujgan 'ın dediği gibi tebligat gelmesini bekleyin, muhtarlığa da sorun (bazen muhtarlığa bırakıyorlar). Gelir gelmez itiraz etmeniz lazım.
Yoksa faizli olarak ödüyorsunuz.

Cevap veren herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Birazdan kaymakamlığa şikayet dilekçesi vericem. Ödemem gerektiğini biliyorum fakat 1 gün bile bekletemiyceğini söyledi. Eee ben bugün aramasam bekliycektı ama. Ben buna kızdım sonuçta ben ödemiycem demedim almadığım hizmetin ödemesini yapıcağımı ama bana kolaylık sağlamalarını istedim karşı tarafın da biraz ılımlı olması gerekirdi. Ama internette yazdığı gibiyse kimden ılımlılık bekliyorum ki…

X