SBS Anneleri....

ama gerçekten öyle,
anneler bu konuda daha çok heyecanlı oluyor,
hakkımızda hayırlısı ,önce sağlıkları yerinde olsun yavrularımızın,
sonrada ellerinden gelenin fazlası için yarışacaklarına eminim...

ama gerçekten öyle,
anneler bu konuda daha çok heyecanlı oluyor,
hakkımızda hayırlısı ,önce sağlıkları yerinde olsun yavrularımızın,
sonrada ellerinden gelenin fazlası için yarışacaklarına eminim...
Amin canım
bizde onlarla birlikte hazırlanıyoruz hem maddi hem manevi
inşallah hakettikleri puanı alırlar

aynen katılıyorum kızlar sinir harbindeyiz kızımla.az kaldı diyoruz o bıktım diyo geçen yıl410 du bu yıl allah kerim.ders ort.80 lerde nolcek bilmiomakannehir

arkadaşlar davranış notları SBS puanına katılıyormu bilginiz varmı acaba?
sabah sabah e okula bakıyım dedim beden dersi öğretmeni oğlumun 3 davaranış notuna 4 vermiş okula gitsem kadını gırtlaklıycam o kadar yani çocuğun bütün derslleri 5 beden notu 95 100 kimseyede kolay kolay vermiye böylenot nottan kıramamış gitmiş davranış notundan kırmış delimidir nedir :1shok:
diğer öğretmenleri hepsini 5 vermiş oğlum başarılı saygılı ve çoğu zaman yarışmaarda okulu temsil eden bir öğrenci herzaman öğretmenleri tarafından takdir görür anlamadım gitti bu işi

arkadaşlar davranış notları SBS puanına katılıyormu bilginiz varmı acaba?
sabah sabah e okula bakıyım dedim beden dersi öğretmeni oğlumun 3 davaranış notuna 4 vermiş okula gitsem kadını gırtlaklıycam o kadar yani çocuğun bütün derslleri 5 beden notu 95 100 kimseyede kolay kolay vermiye böylenot nottan kıramamış gitmiş davranış notundan kırmış delimidir nedir :1shok:
diğer öğretmenleri hepsini 5 vermiş oğlum başarılı saygılı ve çoğu zaman yarışmaarda okulu temsil eden bir öğrenci herzaman öğretmenleri tarafından takdir görür anlamadım gitti bu işi

valla okadan oynadılarki ne doğru ne değil artık çorba oldu. ama mebe girilen not değişmiyo onu biliim bacım. ama nedenini öğren bence.aynı şey bizdede oldu 3 vermişti gıcık. sordum gözümden bişimi kaçtı deyin.cevap olarak karının dediiini aktarıyom.benim için 5 lik öğrenci bu okulda yok üstünzeka olmalı didi gerzak.kötükedihüso

valla okadan oynadılarki ne doğru ne değil artık çorba oldu. ama mebe girilen not değişmiyo onu biliim bacım. ama nedenini öğren bence.aynı şey bizdede oldu 3 vermişti gıcık. sordum gözümden bişimi kaçtı deyin.cevap olarak karının dediiini aktarıyom.benim için 5 lik öğrenci bu okulda yok üstünzeka olmalı didi gerzak.kötükedihüso
SINIFTA herkese öyle vermiş iki tane 5 bir tane 4 yani herkesi aynı kefeye koymuş anlıyacağın bunun gibileri öğretmen yapıyolar yaa diyicek bir şeyim yok ilkokul öğretmeni müdahele etti duruma ama bedencide tık yok değiştirmem demiş ruh hastası galiba notunu kıramadığı çocukları hedef almış
pazartesi okula gidicem müdüre benim gibi bir sürü veli var bakalım ne olucak?

Evet SBS anneleri,
geri sayım başladı,bu hafta sonu
bu seneki maratonun sonuna geliyoruz.
bugün bizimde dersanede deneme sınavlarımız var,
çok yoruldular ama Allah yardımcıları olsun yavrularımızın...

evet geri sayım başladı
benim maroton sadece bu hafta değil bir önümüzdeki hafta da devam edecek
bu hafta artık allah yardımcımız osun...
cüneytim sbs ye girecek
sametim konservatuar halkoyunları yıl sonu göstersi var
haftaya da sbs sınavı var....
bu hafta evde yokuz bizi aramayın...

Evet sbs anneleri,
bu sene fazla katılım olmadı konuya,
nedenini çok merak ettim doğrusu...neyse.
ben bu hafta sonu ve önümüzdeki haftasonu
SBS sınavına girecek olan bütün yavrularımıza başarılar diliyorum...
Allah hepsinin yardımcısı olsun...

slm songulum uzun bir ardan sonra merhaba cnm .
o güzel dileklerin için amin diyorum allah hepsinin yardimcsi olsun bizimde son senemiz
inşallah ii puan alirda ii liseye gider cnm .

bende geleyim sbs annesi değil ablasıyım sayılır mı :eek:

bizim sınav 12 sine
Allah zihin açıklığı versin hepsine
kızlar sınava kadar akşamları havuç suyu veriyorum ben 1 çay bardağı zihni açıyormuş ibrahim saraçoğlu tvde söyledi
birde bol bol semizotu salatası delikafadulden
bide bişey sorucam çocukların nüfus cüzdanına resim şartmı?

X