Saç Kesim Şekilleri schwarzkopf strait therapy yaptırdım

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

cansoo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2009
233
43
mrb arkadaşlar bu konu hakkında yaptırmadan önce çok araştırma yaptım ama n yazık ki çok net sonuçlara ulaşamadm. bazıları foruma bişeler yazmş sonucunu bildiririm demiş bi daha uğramamş. bazıları pişman. bazıları çok memnun. ben tüm riskleri göze alarak dün bu işlemi yaptrdm. 3gün yıkamamak gerekiomş. şimdi saçlarım bildiinz yapşmş gibi ama orda yıkadıklarında çok güzel görünüodu dümdüzdü:) saçlarım n kıvırcık n dalgalı, kalçamın 4parmak üstüne gelio boyu. 450tl dediler. bakım ürünleri de 150tl tuttu. başka yerlerde çok uçuk fiyatlar vermişlerdi bana. gerçekten çok ilgili davrandılar. bu 3gün içinde toka vs metal şeylerin de değmesi yasak. ptesi akşam yıkıcam. bu halde dışarı da çıkamıorm:) size tüm gelişmeleri bildiricem. sorunuz varsa burdan rahatlıkla sorabilirsnz herkes okusun.

bu arada ben ankarada yaptırdım. yöntem için google dan straight therapy die aratabilirsinz.
kent güzellik merkezinde yaptırdım. atakulenin biraz yukarısında serenderin bi alt sokağı.

toplamda 600 verdin yani, kac ay surcekmis etkisi? onemli olan duzken canli ve saglikli gozukmesi bence.. umarim oyle gozukurler.. hayirli olsun..

evet umarım öle gözükür henüz çok yeni ptesiden önce iyi ya da kötü bişe demem çok saçma olur.
etkisi 6-9 ay arasında deişiomş. o sırada altlar hala düz kalıcakmş ama diplerden gelenler raatsız etmee başlarsa dipler için aynı işlem uygulanıcak. yalnız işlem baya uzun sürüo ama değicek inşallah:)

haklısın gerçekten fiyat çok yüksek ama ben 2günde bir fön çeken biri olarak hem bu fiyata değiceini hem de daha az yıpranıcaanı düşündüüm için yaptrdm. umarm öle de olur..

İnşallah istediğiniz gibi olur..Benim de saçım bu resimdeki gibi sizce bana da aynı işlem uygulanabilir mi? :KK43:

Eklentiler

• $n14318751165_474681_5688.jpg
    $n14318751165_474681_5688.jpg
    9 KB · Görüntüleme: 1.084
haklısın gerçekten fiyat çok yüksek ama ben 2günde bir fön çeken biri olarak hem bu fiyata değiceini hem de daha az yıpranıcaanı düşündüüm için yaptrdm. umarm öle de olur..

bende öyleyim canım , bıktım artık her banyodan sonra düzleştirmekten. sen memnun kalırsan bizi haberdar et pahalı falan ama yaptıralım :)

ınşallah istediğiniz gibi olur..Benim de saçım bu resimdeki gibi sizce bana da aynı işlem uygulanabilir mi? :KK43:
ii dileklerin için teşekkür ederim cnm bnm konuştuum kuaför zenci kıvırcıklarında dahi başarılı sonuç aldıklarını sölemişti, bu işlemi uygulamayan başka bi kuaförde anlatıodu ama dipten çıkınca kötü bi görüntü oluşuomş. sürekli fön çektiren biriysen eer sadece diplere fön çektrrsn ama hepsine çektrmekten iidr..

bende öyleyim canım , bıktım artık her banyodan sonra düzleştirmekten. sen memnun kalırsan bizi haberdar et pahalı falan ama yaptıralım :)

inş memnun kalırım ya yrn akşam yıkıcam daha of bekleyemiorm:KK43: başka yerlerde çok daa pahalı vlla bulduum en ucuz yer buraydı malesef:KK43:

canso mrb. Bugün iyi haberlerini bekliyorum. Bu arada şu günlerde dışarı çıkamadığından sözetmişsin, çok mu kötü görünüyo saçların. Bi de saçlarının doğal hali nasıldı? Zenci kıvırcığı mı? svg

hyr zenci kıvırcığı diil ama dalgalı desen diil kıvırcık desen diil bi de arada böle elektrikli gibi saçlar vardı. dışarı çıkamadım çünlü saç dümdüz yapışıktı kafama. bana pırasa gibi olucaanı sölemişlerdi ancak arada dalgalı saçlar kalmş fakat banyodan çıkınca kurutup dışarı çıkabiliceim bi saç haline geldi bu bnm için çok büyük rahatlık ama kıvırcık kalan yerlerin olabiliceini bunun için çarşamba kontrole gelmem gerektiini sölediler. ben de ya salı ya da çarşamba gidicem yanlarına. tekrar dönücem size..

kontrole bugün gittim dümdüz oldu sanırım bu sefer:) yıkandı çnkü orda. çok ilgililer gerçekten çok rahat ve mutluum ya umarm herkes bu rahatlığı yaşar:)

bu arada o kısımların tam düzleşmemesinin nedeni oraların saçın en kalın bölgesi olması ve saçımın herhangi bi kimyasal işlem boya vs görmediği için incelmemiş olmasndan dolayıymş. saolsnlar ya çk mutluuumm ama bi 3gün daa banyo yapamıcam ama bana sağladıkları bu güzelliğin yanında hiçbişey:)

Hala dışarı çıkamıyo musun? Yani o üç gün boyunca çok kötü bi görüntü mü var? Ben mayısta ilker yavrutürke yaptırmayı düşünüyorum, aslında ahmet serter daha iyi gibi geliyo ama galiba bu yöntemi kullanmıyo, eczacıbaşı sitesinde ismini bulamadım.

Hala dışarı çıkamıyo musun? Yani o üç gün boyunca çok kötü bi görüntü mü var? Ben mayısta ilker yavrutürke yaptırmayı düşünüyorum, aslında ahmet serter daha iyi gibi geliyo ama galiba bu yöntemi kullanmıyo, eczacıbaşı sitesinde ismini bulamadım.

canım bende ilker yavrutürk e yaptırmayı düşünüyorum ama 1500 falan dedi birileri..kafam karıştı dibayı hiç araştırdın mı?yani bunu en iyi yapan acaba gerçekten yavrutürk mü?Yoksa insanlar bu en pahalısı en iyisini bu yapar diye mi tercih ediyor.....

3gün boyunca öle çok kötü bi görüntü yok ama ben kısa süre önce stresten çok kilo aldm ve yanaklarm çok şişti saçlarım kafama yapışık şekilde düz olunca çıkamadm ben de. ama bu 2.seferde diplere öle girmediler dışarı fln çıkabiliorm rahatça. 3gün su fln değmicek ona dikkat edicem toka takmıcam bi de..

Of ya =( Benim saçlarım çok kötü nefret ediyorum ya.Zenci kıvırcığı..Acaba bana da yapılır mı?En iyi hangisi yapıyorsa ben de ona gitmek isterim tabi ama fiyatlar hiç de uygun değil ya :KK43:(

biraz önce ilker yavrutürkü aradım...750 diyor....saçlarım kıvırcıkla dalgalı arası karman çorman kabaran elektiriklenen, omuzlarımdan bayağı aşağıda

X