sebepsiz ayrıldık, boşlukta gibiyim

Artık erkeklere karşı o kadar içim soğudu ki.. geçen yıl eski sevgilimle ilgili konu açmıştım dayak yedim ama bırakamıyorum diye. onu aştım akıllandım artık olgun bi insanım derken yine kendimi bi başkası için harcadım. asla akıllanmıyorum sanırım. sadece öyle görünmeye çalışıyorum. gönlü başkasına veya başkalarına kandı evet zaten belli ediyor şuanda uçan kuşa yazarak :)

Ya canım benim hayat bu işte. Her sevdiğimizle yada hep sevdiğinizle ömür boyu beraber olamayız. Bu insanlar bize çok şey öğretiyor. Evliliğe dair, aşkın nasıl olmasına dair çok şey anlatıyor. Ben eski sevgililerime çok teşekkür ediyorum. İyi ki yakamdan düşmüşler, iyi ki bana o acıları yaşatmışlar, iyi ki hayat kırıklığına uğradım. Yoksa ben şu an ki ben olamazdım. Nişanlımı iyi analiz edemezdim. Onu sevmeyi bilemezdim. Geçmişimi çok seviyorum ve geçmişim de şimdi yaşadıklarım da 'iyiki'lerle dolu. Kötü anlarıma müteşekkirim :)

Universitedeyken birlikte yasayan cok kisi vardi bizim okulda. Okullar tatil olunca yada mezun olunca hepsinin aski bitti. Demekki erkeklerin cogu gelecegi dusunup birlikte yasamiyor. Ayrilirken size soyledikleri de vicdan rahatlatmak. Donsede fayda etmez artik...

Ego yapma, yolun daha çok başındasın. Bir gün tamam ya unuttum diyeceksin bir gün acımdan geberiyorum galiba diyeceksin. Herkesin yaşadığı dönemler. Ben o dönemi ağır atlattım işimden istifa ettim, arkadaşlarımla aramı bozdum kimseyi yanımda istemedim. Şimdi dönüp bakıyorumda amma abartmışım diyorum :) Değer mi ? Değmez. Bizim için bir tecrübe olarak kaldı.
haklısınız umarım bir gün gaza gelip onu aramam ben bundan korkuyorum işte. değmez zaten :)

Ya canım benim hayat bu işte. Her sevdiğimizle yada hep sevdiğinizle ömür boyu beraber olamayız. Bu insanlar bize çok şey öğretiyor. Evliliğe dair, aşkın nasıl olmasına dair çok şey anlatıyor. Ben eski sevgililerime çok teşekkür ediyorum. İyi ki yakamdan düşmüşler, iyi ki bana o acıları yaşatmışlar, iyi ki hayat kırıklığına uğradım. Yoksa ben şu an ki ben olamazdım. Nişanlımı iyi analiz edemezdim. Onu sevmeyi bilemezdim. Geçmişimi çok seviyorum ve geçmişim de şimdi yaşadıklarım da 'iyiki'lerle dolu. Kötü anlarıma müteşekkirim :)
belki de bunlar benim doğru insanıma giden yolsa yaşamam gerekenlerdir doğru söylüyorsunuz :) keşke yaşamasaydım demiyorum zaten bunlar hep tecrübe işte. umarım bir gün bende geçmişime dönüp baktığımda iyiki yaşamışım ve bunları öğrenmişim derim teşekkür ederim güzel yorumlarınız için :)

6 ay boyunca sevişirken geçmişin sorun değil nimetti ama nedense birden sorun oldu.

bırak güzelim bu insani vallahi de billahi de 5 dk bile üzülmeye değmez. yaşadım güzeldi geçti bitti de unut gitsin. bi üyenin de dediği gibi, karşına çıkacak adam gibi bir adamın kıymetini anlaman için tecrübe hepsi. bu arada böyle karakter yoksunlarını da hemen tanıyabilmen için bunları heeep yaşaman lazım.

bununla barışırsan tekrar aynı şeyleri belki daha ağır yaşarsın ve öz saygını tekrar kazanman çok zor olabilir. bir daha o topa girme sakın. bu arada çok güzel cevap vermişsin ablan sayılırım aferin diyorum sana. hep böyle sağlam dur.

Ya dönüp ağlayıp sızlayıp ajitasyon dalında oscar ödülü almaya aday gösterilecek ölçüde rol yapacak
ya da senin dik duruşunla delirmiş daha da delirim nerde akşam orda sabah kimi bulduysa atlayacak
ikisinde de lütfen bu mükemmel duruşunu bozma taviz verme ve kesinlikle bu kadar karaktersizi kabul etme :kahve:

Benim anlamadığım yer şu muhafazakar bir insan nasıl sevgilisiyle aynı wvde kalabiliyo ki yanlış mı anladım acaba buraya takıldım ben ?
Soruna glince bence seni sevdiğini söylemiş bir gün önceden ben naparsam yapayım seni sevicem der gibi olmuş resmen yani "ben bi bok yicem afedersin ama seni sevmeye devam edicem sen beni affet tamam mı gelirsem?" Gibi. Anlamadım yine de yanlış yönlendirmek istemem ama seven bi insan neden gider ki bunu anlamadım ben

X