sebepsiz ayrıldık, boşlukta gibiyim

Önceki mesajına da yorum yapmıştım ciddiye almamıştın :)
Çok küçüksün daha.
Ve bu çocuğun gönlü orda birine kaymış. Geçmiş olsun bu da bir tecrübe işte.
Kendi yoluna bak. Ye iç, gez, eğlen, spor yap. Elbet birisi çıkacak ve gönlündeki boşluk kapanacak :)

Canım bu olay örgüsünün tek bir sebebi olabilir. Yaklaşık 15 yıllık flört tecrübeme dayanarak şunu kesinlikle söyleyebilirim ki başka biri var. Yakında sen de anlarsın zaten.

Canim anlıyorum seni ayni sekilde bendede var boylesi ama bizim okulumuz yillar once bitti calisiyoruz tek fark.
Bak simdi yaz geldi kizlar deniz kum gunes vur patlasin cal oynasin tatli geliyo boyle erkeklere. Neden kendilerini baglasinlar birilerine?? Nasilsa 2 lafla isleri bitince bagislanicaklar. Ben cok yaptim o hatayi bin kere affettim ustelik biz sozden nisandan donduk ailelerde biliyordu. Yani sonuc olarak hicbir seven gitmez bunu bilip bunu söylüyorum. Gelirse sayet geldigi yere gondermelisin onu
şuan proje için bulunduğum şehire geldi tatilde değil yani. ayrılmadan önce de geleceğini biliyordu. ona rağmen yaptı bunu amacı o yüzden hala muamma.

Dönse ne olur ki? Önce senin güvenini kazanıp seninle herşeyi yaşayıp sonra hiçbir neden yokken ayrılan biri dönse sen kabul edecek misin?

O ayrılacağınız sabah içine doğma meselesi mistik birşey değil; bilinçaltında bi şeylerin yolunda gitmediğini anlamışsın ve ayrılma haberini bekliyormuşsun aslında. Geçmişi kaldıramıyormuş; bi erkeğin işe yaramaz olduğunu kılık kıyafete karışmasından ve geçmişini ağzıma sakız etmesinden bile anlayabilirsin. Ne güzel buz gibi ayrılmışsın hobilerin var belli ki kendi kendine yetebilen bi insansın sakın barışayım deme. Bi ilişki bitince illa üzüntü yaşanır ama geçer mutlaka. Şimdi ah çekip düşünüyorsun ilerde aklıma geldiğinde ne şerefsiz adamdı lan diyeceksin
umarım öyle olur ya..dışarıya aştım bitti nefret ediyorum diyorum. yalnız kaldığımda aklıma geliyor herşeye kırıp dökesim geliyor hala o kadar sinirliyim ki ona. tamamen bitsin yok olsun hiç yaşanmamış gibi çıksın aklımdan istiyorum

Suna dikkat ettim de kim rüya gibi bi ilişki yaşıyorum beni boyle seviyordu sunu yapiyordu diyen herkes 1 ay sonra terk ediliyo iliski bitiyo sebepsizce. Bence sevgi denilen sey bu kadar dile getirilmemeli biraz daha içte yaşamalı. Sonra böyle hayal kirilikligi oluyo. Biz kadinlar olarak zaten iki çift güzel lafa kapılıp aptal gibi oluyoruz. Yanlis anlamayin sakın bu durum benimde 2 kere felan başımdan gecti. Toz pembe bulutlarin ustundeyken resmen birden lagama düşmüş gibi olduydum:işsiz:
En sağlıklı ilişkiler daha temkinli daha akli basinda gidilen iliskilermis bunu daha yeni tecrube edindim. Gec oldu biraz ama olsun :)
Dönmesini bekliyorsunuz ama umarim donmez, çünkü döndüğünde eger barisirsaniz kabul edersen daha cok canini yakacak ve 2 ay sonra sebepsizce yine gidecek. Tecrübeyle sabit :)
Insallah daha ayaklari yere sağlam basan bir iliski yasarsiniz.
o kadar haklısınız ki.. sanki her sevdiğini söyleyişinde bunu kendine inandırmaya çalışıyordu. bi erkeğin bu kadar ilgili olması bana hep samimiyetsiz gelmişti zaten.. ah bilseydim böyle olacağını kaptırırmıydım hiç kendimi.. dönse bile kabul etmem zaten çok zor.. ama ona haddini bildirmeyi çok isterim

Tebrik ediyorum ne kadar güçlüsün resmen seni haketmemiş ya valla bak. Önüne bak -bakıyorsun da zaten mis gibi- normal hislerin hiç dert etme hayatından çıkmış gitmiş belki sevdi belki sevmedi bize ne önemli olan sensin sevdin ve cool cool okey bitti dedin sakın hayatına tekrar alma çocuk bu olgun hanımefendi :)
keşke davrandığım gibi içim buz gibi olsa bi anda.. o kadar zor ki böyle dimdik durabilmek..

O öyle hiç çıkmıyor. Ama zamanla azalıyor. Sonra biri geliyor. Gerçekten çoğu şeyi unutup hafifleyip mutlu oluyorsun. İnşallah sende aynısı olur. İnşallah o da dönmeye yeltenmez de aklın bir daha karışmaz. Bende buna benzer bir durum yaşadım ve dönmedi. Dönseydi bilemiyorum ki sizin paylaştıklarınız benim yaşadıklarımın kat kat fazlası. Abv diyorum ben böylelerine.

Allah aşkına şu yazıların sonunda geri döner mi yazısı görmesem bir gün.

Geri dönse ne olacak barışacakmısın. Adam geçmişe takık.

Senin üni yıllarını da beklemek istemiyor.

Terk etmiş işte seni. Neden bu adamla bir gelecek olsun istiyorsun ki?

Yemin ederim aklıma üniversitedeki ilişkim geldi. Birlikte yaşayınca insan çok bağlanıyor nasılsın o kadar iyi biliyorum ki aslında. Yaşadıklarımız temelde farklı yani muhafazakarlık ya da geçmişi sindirememe olmasa da sonucu böyleydi bizimkinin de. Sebepsizce, seni seviyorum diyerek ayrılmalar aç gibi saçma sapan platformlarda kız kovalamalar... Benimki döndü ama döndüğünde aynı kişi değildi. Dönerse dik dur, zaten hemen dönmez gibi şu an kafasını dağıtma peşinde. Döndüğünde ona güveneceğini sanmıyorum. Geçecek bu günler de. Bir dönsün o zamanki duygularına göre yine konuşuruz. Şu an kurtulduğuna sevin. Kadının geçmişinde ilişki olmasın ama benimki sorun değil zihniyetindeki birinden kurtulmuşsun.
döndüyse ne kadar sürede döndü acaba? yemin ederim onun sevgisini ilgisini değil sadece pişman olmasını ve bana gelip sebeplerini açıklamasını istiyorum adam gibi. çünkü bi insan o kadar zaman aynı evin için 24 saat yalandan bir aşk yaşayabileceğine inanmıyorum asla

İliskiye girdiniz mi? Ev kiramiydi esya vs nasil buldunuz ? Suan nerde konakliyor

Önceki mesajına da yorum yapmıştım ciddiye almamıştın :)
Çok küçüksün daha.
Ve bu çocuğun gönlü orda birine kaymış. Geçmiş olsun bu da bir tecrübe işte.
Kendi yoluna bak. Ye iç, gez, eğlen, spor yap. Elbet birisi çıkacak ve gönlündeki boşluk kapanacak :)

Artık erkeklere karşı o kadar içim soğudu ki.. geçen yıl eski sevgilimle ilgili konu açmıştım dayak yedim ama bırakamıyorum diye. onu aştım akıllandım artık olgun bi insanım derken yine kendimi bi başkası için harcadım. asla akıllanmıyorum sanırım. sadece öyle görünmeye çalışıyorum. gönlü başkasına veya başkalarına kandı evet zaten belli ediyor şuanda uçan kuşa yazarak :)

o kadar haklısınız ki.. sanki her sevdiğini söyleyişinde bunu kendine inandırmaya çalışıyordu. bi erkeğin bu kadar ilgili olması bana hep samimiyetsiz gelmişti zaten.. ah bilseydim böyle olacağını kaptırırmıydım hiç kendimi.. dönse bile kabul etmem zaten çok zor.. ama ona haddini bildirmeyi çok isterim
Ego yapma, yolun daha çok başındasın. Bir gün tamam ya unuttum diyeceksin bir gün acımdan geberiyorum galiba diyeceksin. Herkesin yaşadığı dönemler. Ben o dönemi ağır atlattım işimden istifa ettim, arkadaşlarımla aramı bozdum kimseyi yanımda istemedim. Şimdi dönüp bakıyorumda amma abartmışım diyorum :) Değer mi ? Değmez. Bizim için bir tecrübe olarak kaldı.

Canım bu olay örgüsünün tek bir sebebi olabilir. Yaklaşık 15 yıllık flört tecrübeme dayanarak şunu kesinlikle söyleyebilirim ki başka biri var. Yakında sen de anlarsın zaten.
belki de aylarca onun eski sevgilisini kafama takmamın bir sebebi de buydu. insan hissediyor belki içten içe. hala eski uzun ilişkisini unutamadı belki de. kız onu aldattğı için geri dönemiyor.. şuanda herkese saldırması da bu yüzden. onunda içinde bir boşluk var belkide

O öyle hiç çıkmıyor. Ama zamanla azalıyor. Sonra biri geliyor. Gerçekten çoğu şeyi unutup hafifleyip mutlu oluyorsun. İnşallah sende aynısı olur. İnşallah o da dönmeye yeltenmez de aklın bir daha karışmaz. Bende buna benzer bir durum yaşadım ve dönmedi. Dönseydi bilemiyorum ki sizin paylaştıklarınız benim yaşadıklarımın kat kat fazlası. Abv diyorum ben böylelerine.
umarım azalır ve tamamen gider içimden.. ona ait tek bir anı bile istemiyorum

Allah aşkına şu yazıların sonunda geri döner mi yazısı görmesem bir gün.

Geri dönse ne olacak barışacakmısın. Adam geçmişe takık.

Senin üni yıllarını da beklemek istemiyor.

Terk etmiş işte seni. Neden bu adamla bir gelecek olsun istiyorsun ki?
yanlış anladınız gelecek istemiyorum onunla. ego ve gurur meselesi yaptım sanırım ona sinirim asla geçmiyor.. içim buz gibi nasıl olur bilmiyorum sorun bu

X