Yöresel Tarif Sebzeli Mercimek Çorbası, Beyti Sarma, Dondurmalı İrmik Helvası -Sinangil irmik sponsorluğunda

Yöresel Yemekler
Ellerine sağlık. . Mükemmel bi menü olmuş. . Hepsine bayılırım. . Sende bağımlı oldun dimi :KK66:

Aynen ya menüyü seçmek özenle hazirlamak sonra oyların gelmesi filan baya güzel oluyor :) beğenmene çok sevindim canım :KK36:
Oy oy ooyyy eline koluna yüreğine sağlık beyticimm ay pardon Emiracım,neettin sennn:KK57::kk77::kk77::kk77::KK72:
Teşekkürler paylaştığın için:KK19::KK36:

Asıl ben teşekkür ederim beğendiğiniz için :) ben de beytiyi çok severim :KK36:

Yakın olsan kapında bitmiştim :-)
Ellerine sağlık :KK37:

Ay bu ne kadar güzel bir menü olmuş ya bayıldım, bayıldım! Ben oruç tutamıyorum ama oruç tutan bir arkadaşımı iftara davet etmiştim, ona birebir bu menüyü yapacağım. Çok da anlaşılır bir dille anlatmışsınız, umarım sizin kadar güzel yaparım. :kk77: Ha bir de lavaş yapamam ben muhtemelen, yufkayla yapsam aynı lezzeti yakalar mıyım? :110: Ellerinize kollarınıza sağlık :)

Ay bu ne kadar güzel bir menü olmuş ya bayıldım, bayıldım! Ben oruç tutamıyorum ama oruç tutan bir arkadaşımı iftara davet etmiştim, ona birebir bu menüyü yapacağım. Çok da anlaşılır bir dille anlatmışsınız, umarım sizin kadar güzel yaparım. :kk77: Ha bir de lavaş yapamam ben muhtemelen, yufkayla yapsam aynı lezzeti yakalar mıyım? :110: Ellerinize kollarınıza sağlık :)

Canımm beğenmene çok sevindim :KK200:
Marketlerde hazır lavaş oluyor onunla yapabilirsin veya yufkayla yapacaksan köfte çiğ iken yufkaya sarıp verev sekilde kesip öyle fırınlarsan daha iyi piser:KK36:

Yaptığın zaman fotograf ve yorumlari da bekliyorum insallah tadını da begenirsiniz:hamarat:

Şekerim mm :)
Maşallah maşallah döktürmüşsün ellerine sağlık kesenize bereket :dua:
Orucun ilk saatleri ama olsada yesem dedim yani :confused:

Canımm beğenmene çok sevindim :KK200:
Marketlerde hazır lavaş oluyor onunla yapabilirsin veya yufkayla yapacaksan köfte çiğ iken yufkaya sarıp verev sekilde kesip öyle fırınlarsan daha iyi piser:KK36:

Yaptığın zaman fotograf ve yorumlari da bekliyorum insallah tadını da begenirsiniz:hamarat:

Tamam dediklerinizi aynen yapacağım. Muhakkak yazarım, o telaşeden aklıma gelirse fotoğraf da çeker eklerim. :)

X