Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Seçtiklerimizi yada secmediklerini konuşalım :KK45:
Gelip anlatsınlar, biz de dinleyelim. Ne kadar doğru karar verdiklerini söylesinler. Yine olsa yine oy vereceklerini anlatsınlar. Anlaşılan buralara gelecek kadar rahat değiller. Geçim derdi varsa demek ki insanların 🙃

Bugün bi badem fındık fiyatlarına baktım yine maşallahları var çekirdek gibi kuruyemiş yiyen ben öyle mal mal fiyatlara bakıyorum dün gece kitap aldım o fiyatlar ne öyle ee kitap okumucaz kuruyemiş yemicez kuaför desen fiyatlar uçuyor elimize ipi alıp kendimiz mi alıcaz bu ne beee saymakla bitmez oy atarsam şerefsizim

Bugün bi badem fındık fiyatlarına baktım yine maşallahları var çekirdek gibi kuruyemiş yiyen ben öyle mal mal fiyatlara bakıyorum dün gece kitap aldım o fiyatlar ne öyle ee kitap okumucaz kuruyemiş yemicez kuaför desen fiyatlar uçuyor elimize ipi alıp kendimiz mi alıcaz bu ne beee saymakla bitmez oy atarsam şerefsizim
Badem fındığı....Badem bıyık okudum :110:

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan: “Biz emeklilerimizi her anlamda eskisinden daha iyi hale getirdik.” :110:
Screenshot_20240127_183257_Google.jpg

2007 de emekli olan babam
(asgari ucret ×2)+160 lira maaş alıyormuş..şuan asgari ücretin altında alıyor diyeceklerim bu kadar 🙃

Niloya ne oldu sana?Ya başına taş düştü ya eşinin işiyle ilgili ters bir durum oluştu zira yasadiklarindan ders çıkarmış olabilecegine inanmak bana şaka gibi geliyor 😇
Yok eşimin işiyle ilgili hiçbir sorunu yok elhamdülillah gayet iyi durumdayız yani bu durumları görmezden gelmek için ya gerizekalı olmak lazım ya da at gözlüğü takıyor olmak gerekir

Niloya ne oldu sana?Ya başına taş düştü ya eşinin işiyle ilgili ters bir durum oluştu zira yasadiklarindan ders çıkarmış olabilecegine inanmak bana şaka gibi geliyor 😇
Aslında bakarsan her muahesebe yapışımızda her yıl daha kötüye gittiğinin farkına varsak da dile getirsek de bu sefer oy vermeyeceğiz desek de diyorum ya seçim üstü bir şeyler oluyor petrol çıkıyor Togg ürüyor bu yalan değil üretiyorlar uzaya falan da gittik hani neyse ki artık kanmıyoruz yani her seferinde herkes gibi biz de şaha geliyorduk 🤭ama artık yemezler

Aslında bakarsan her muahesebe yapışımızda her yıl daha kötüye gittiğinin farkına varsak da dile getirsek de bu sefer oy vermeyeceğiz desek de diyorum ya seçim üstü bir şeyler oluyor petrol çıkıyor Togg ürüyor bu yalan değil üretiyorlar uzaya falan da gittik hani neyse ki artık kanmıyoruz yani her seferinde herkes gibi biz de şaha geliyorduk 🤭ama artık yemezler
Seçmen kitlesini çözmüşler işte bu dediklerin beni gaza getirip onlara oy vermemi sağlamadı bu zamana kadar. Hükümetin amacı sana daha iyi bir hayat sağlamak. Dolar olmuş 30.34, enflasyon uçmuş, AYM kararları tanınmıyor. Seçime yakın yine bir yerlerde bir şeyler bulunur kararın değişir bacım

Seçmen kitlesini çözmüşler işte bu dediklerin beni gaza getirip onlara oy vermemi sağlamadı bu zamana kadar. Hükümetin amacı sana daha iyi bir hayat sağlamak. Dolar olmuş 30.34, enflasyon uçmuş, AYM kararları tanınmıyor. Seçime yakın yine bir yerlerde bir şeyler bulunur kararın değişir bacım
Ağzından yel alsın kızzz nasipse Mustafa Bozbeye atacağım Bursamızın hali ortada buraya bi baba kavşak yapıldı çoğu yer paket taşı oldu üzerinden uzun zaman geçti birkaç gün önce ekipler yine çalışıyor azcık bir şey çimenlik kalmıştı ödüm koptu orayı da betona döndürüyorlar sandım koşa koşa gidecektim yapmayın demeye meğer yama yapıyorlarmış

Ağzından yel alsın kızzz nasipse Mustafa Bozbeye atacağım Bursamızın hali ortada buraya bi baba kavşak yapıldı çoğu yer paket taşı oldu üzerinden uzun zaman geçti birkaç gün önce ekipler yine çalışıyor azcık bir şey çimenlik kalmıştı ödüm koptu orayı da betona döndürüyorlar sandım koşa koşa gidecektim yapmayın demeye meğer yama yapıyorlarmış
Bursa parklarını öven ben miydim bacım. Ne değişti parkları mı yıktılar ne yaptılar. Sende ki bu değişimi çözemiyorum. Genel seçime giderken parkları övdün durdun burada. Yerel seçimle mi karıştırdın anlamadım ki

X