Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Yorumların altında ki beğen durumuna baktım da millet ittifakı diyenlerde 1 tane beğenmedim görmedim ama cumhur ittifakı diyenlerde beğenmeme tuşu maşallah coşmuş. İşte bizim farkımız bu biz herkese saygı duyuyor oyumuzu verip geçiyoruz ama milletciler kendisinden olmayan herkese karşı agresif ve oteleyici. Benim ve ailemde ki herkesin oyu Cumhur İttifakına ben kendimce tarttim ve doğrusu bu olduğuna kanaat getirdim Rabbim yanıltmasın Erdoğan a oy verdiğim için illa kazansın diyemem Ülkem için en hayırlısı kimse o gelsin inş.
Çünkü hiç kimse globalde ne olup bittiğinin farkında dahi değil buna daha önceki kafa yapısı aynı işleyen ben de dahil.
Uyanmam zaman aldı fakat tüm gerçeği gördüğümde bilmem gereken esas gerçekliğe uyandım.Umarım geç olmadan tüm millet uyanır..

Yorumların altında ki beğen durumuna baktım da millet ittifakı diyenlerde 1 tane beğenmedim görmedim ama cumhur ittifakı diyenlerde beğenmeme tuşu maşallah coşmuş. İşte bizim farkımız bu biz herkese saygı duyuyor oyumuzu verip geçiyoruz ama milletciler kendisinden olmayan herkese karşı agresif ve oteleyici. Benim ve ailemde ki herkesin oyu Cumhur İttifakına ben kendimce tarttim ve doğrusu bu olduğuna kanaat getirdim Rabbim yanıltmasın Erdoğan a oy verdiğim için illa kazansın diyemem Ülkem için en hayırlısı kimse o gelsin inş.
Bakın millet ittifakı nedir nasıl olur bilinmiyor
İcraatleri yok daha o yüzden kimse millet ittifakı diyen birine beğenmedim diyemez
Ama cumhur ittifakında 10 yıldır ülkenin geldiği durum ortada
Buna rağmen ben cumhur ittifakı diyorsam
Ve çoğu kimse halinden memnun değilse bu yönetimin temsil ettiği düşünceye kişiye beğenmedim diyebilir
Ki millet itifakına terörist, terörist sevici diyor ve sizde beğendim diyorsunuz
kİm daha agresif bir düşünün

Kendi siyasi görüşünü benimsemeyen insanlara,terörist seviciler diyenlere az bile beğenmedim butonu.Keşke başka butonlarda olsa da,yok işte.

Tabii ki Cumhur İttifakı... 🇹🇷 Terörist sevicilerle işim olmaz
Trt kanalınada millet ittifakı çıkarttı demi,pardon mektubuda onlar okutmuştu açın gözünüzü biraz lütfen.
Lütfen objektif olun.. Pandemide 1,5 sene evde oturduk sadece bizim ülkemizde değil tüm dünyada ekonomiler alt üst olmuş durumda Fransa'da ve Almanya'da enflasyon görülmemiş rakamlara ulaştı şu anda eski Türkiye olsa IMF'dren kredi dileniyor olurduk..
Keşke bazı belediyeler de ekonomi böyle zordayken onmilyonarca liralık konserler verip ideolojik algı oluşturmaya çalışmasaydı o parayı halkına hizmet olarak aktarsaydı.. Neyse... bu sıkıntılı günlerden hep birlikte çıkacağımızı ümit ediyorum..
Avrupa ile Türkiye'yi nasıl karşılaştırırsınız ki,arada korkunç farkı göremiyorsunuz herhalde.
Birde kuyruklar diyinde tam olsun,bunun sebebini biliyorsunuzdur umarım,patates kuyruklarını hatırlatayom size o zaman ne kadar duygusaldı demi.
Konser ücretleri bağışlandı haberiniz yok sanırım.
Konu saygısızlık değil ki,kim neye verirse versin yaşananları görememek sadece.

Kendi siyasi görüşünü benimsemeyen insanlara,terörist seviciler diyenlere az bile beğenmedim butonu.Keşke başka butonlarda olsa da,yok işte.
100 yıllık Cumhuriyet tarihinde bu kadar aşağılayıcı cümleler hiç kullanılmamıştı,ne acı değilmi benden değilsen teröristsin diye damga vuruluyor.

100 yıllık Cumhuriyet tarihinde bu kadar aşağılayıcı cümleler hiç kullanılmamıştı,ne acı değilmi benden değilsen teröristsin diye damga vuruluyor.
Çok şey konuşulur da,yeri değil burası ablacığım.Lafta anlatamazsın bu zihniyete,çünkü beyinleri fena halde yıkanmış😔.

Çok şey konuşulur da,yeri değil burası ablacığım.Lafta anlatamazsın bu zihniyete,çünkü beyinleri fena halde yıkanmış😔.
Nasıl bu kadar objektif olunur hiç bilmiyorum,insanlar yaşanan olaylardan ders çıkarmaları lazım diyecemde oda olmuyor işte.Takım tutar gibi parti tutulursa böyle oluıyor,hatasınıda vuracan,herşeyiyle kabul etmek manasız.

Daha zam almadan ekmek de zamlandı. Diğer zamlara zaten değinmeye gerek yok ekonomisi kötü ülke daima yerin dibindedir. Umarım bundan sonra olacak seçimleri ülkesini yürekten seven, vicdanlı yöneticiler alır.

Son düzenleme:
Nasıl bu kadar objektif olunur hiç bilmiyorum,insanlar yaşanan olaylardan ders çıkarmaları lazım diyecemde oda olmuyor işte.Takım tutar gibi parti tutulursa böyle oluıyor,hatasınıda vuracan,herşeyiyle kabul etmek manasız.
İnşallah,maşallah,dış güçler.Ben vicdanım çok rahat bir şekilde gidip oyumu kullanacağım.

Elbette oy kullanıyorum ama tam olarak beğendiğim bir parti yok. Bir kısmı epey cebe indirdi, diğerleri de biraz da biz indirelim diyorlar bence. Ben futbol takımı tutar gibi parti tutmuyorum. Hiç kimse, hiç birşey mükemmel değildir. O nedenle bu kişileri körü körüne savunmak çok aptalca. Biz halkız, biz isteyeceğiz, onlar yapacak. Onların yapmadıklarını, yapamadıklarını savunmak koyunluktur. Hangi parti olursa olsun. Yanlış gidene dur dememiz lazım. Ben ne koşullarda yaşadığıma bakarım. Karnım doyuyor mu, kazandığım para işe yarıyor mu, özgürce konuşabiliyor ve yaşayabiliyor muyum, sağlık ve eğitimden faydalanabiliyor muyum, kendimi bu ülkede güvende hissediyor muyum gibi gibi bir çok sorunun cevabına bağlı parti seçimi. Banane x partinin kıldığı namazdan, öbürünün mütevazi mutfak görüntüsünden. Bana ne sunacak o önemli. Bu zamanda insanlar hep başkasına müslüman, göstermelik, başkalarına akıl vermeye eleştirmeye hazır. Kendinize müslüman olun, siz inancınızı yaşayın gerisi sizi ilgilendirmez. İnsanlar birbirlerini aynı kalıba sokmaya çalışıyor. Bir kesim istiyor ki herkes dindar olsun ve öyle yaşasın, bir kesim de tam tersini istiyor. Böyle bir şey mümkün olamaz, o nedenle ortak çıkarlarımızı beraber gözetmemiz lazım, talepkar olmamız lazım. Hani hep diyorlar ya şükredin, sabredin diye. Allahın verdiğine de vermediğine de şükredersin ama Allahın bize verdiği güzellikleri üstüne vergi koya koya bana verene şükredecek kadar enayi değilim ÇOK ŞÜKÜR. Beyin bedava, kullanmasını bilene

Lütfen objektif olun.. Pandemide 1,5 sene evde oturduk sadece bizim ülkemizde değil tüm dünyada ekonomiler alt üst olmuş durumda Fransa'da ve Almanya'da enflasyon görülmemiş rakamlara ulaştı şu anda eski Türkiye olsa IMF'dren kredi dileniyor olurduk..
Keşke bazı belediyeler de ekonomi böyle zordayken onmilyonarca liralık konserler verip ideolojik algı oluşturmaya çalışmasaydı o parayı halkına hizmet olarak aktarsaydı.. Neyse... bu sıkıntılı günlerden hep birlikte çıkacağımızı ümit ediyorum..
İlk cümlelerinize arkadaşlarım gerekli cevabı vermiş. Bu sıkıntılı günleri bu kafayla aşabileceğinizi sanmanız komik. Sizsiz aşacağız. Siz a haber izleyip misvak okumaya devam edin.

B Bittimiki komik mi geldi güldüğünüze göre...
Ne diyebilirim ki, bende harika bi muhalefet isterdim. Bende yureklice oy verebilmek isterdim. Bırakın 6 li ittifakı, parti içinde birbirini öğüten siyasetçilere oy vermeyi düşünmek, bana çok akla yakın gelmiyor. Ortada aday olmadan boşluğa oy verecek olmak, bana İronik geliyor. Ona güldüm.

X