Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343

İnsani ve medeni demesi lazımdı sanki çünkü bunların anladığı islaminin bizim anladığımızla alakası yok. Yazık, üzüldüm, bir kadının kadın hakları konulu bir yasayı savunduğu için tehdit edilmesi korkunç. Bunun bile onlara oy kaybettirmesi lazım.

Cidden kadınlara karşı en ufak bir şeye tahammülüm kalmadı artık, tolere edemiyorum. Nerde ve kim olursa olsun kavga çıkarabilirim, sabrım tükendi tamamen, yeter.

Kadınların hiçbir hakkının bulunmadığının sanıldığı bir yerde yaşıyoruz, zar zor bir yerlere gelebilmişken, bir kesim kadınlar üzerinden içindeki bastırılmış duyguları tatmin edecek diye kaybedemeyiz haklarımızı. Ben eve kapatılmak, eğitim hakkımdan olmak istemiyorum. Tek görevimin çocuk doğurmak olmasını istemiyorum. Ama bunlar bunu istiyor. Kendileri her haltı yesin, iş kadına gelince, omo o kodon. Zihniyeti bozuk pislikler.

Bunların istekleri niye en nihayetinde kadını etkiliyor anlamıyorum, kadınlardan ne istiyorlar. Bıktım şu bozuk zihniyetten. Çevremde yeterince var, bunlara hak tanınsın istemiyorum daha fazla.
Kadınları ve köpekleri sokakta görmek istemiyorlar. Evlerinde üç dört kadın bulunsun ama. Olmazsa olmaz.

Kuzenim aile grubuna bir video atmış, buraya atarsam banlanır mıyım ahdkdkd

Ya bu kadar yüklenmeseydin.
Yüklensen de değişmiyor ki, arkadan gelip beğenmedin atan var halâ, kılıçdaroğlunun hdpyle görüşmesi dilindeydi bu gün bahçelinin, 18 mart mesajının arasına sıkıştırmış. Ortağının hizbullahla ortak olmakta olmasını dile getirmiyor. sanki onların koşulları hdpninkilerden değişik. Hatta hdpninkiler bunların yanında yumuşak kalmaya başladı

Son düzenleme:
X