seda diker'e giden, ondan terapi alan var mı?

hangi terapi metodunu denediniz ve size yardımcı olduğunu düşünüyorsunuz?

• regresyon

OY: 3 60,0%
  • emdr

OY: 0 0,0%
  • eft

OY: 1 20,0%
  • hipnoz

• nlp

• reiki

• aile dizimi

• geçmiş yaşam şifası

• şimdiki yaşam şifası

• bioenerji

• Ankete Katılan
    5
  • Anket Kapalı .

vaselin

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2015
905
1.100
merhaba

seda dikere giden terapi alan var mı? veya bu tarz ilişki sorunlarını çözmeye çalışanlar? terapist olanlar? terapiste gidenler? aşk konusunda başarısız olanlar?
seda dikerin kendi facebook hesabında canlı yayınlarını dinleyip soruları olanlar var mı? bu başlıkta toplanırsa çok yararlı olur bu konu hakkında Seda hmın cok takipcisi var ama hicbiryerde soru soramıyoruz burdan belki sesimizi duyar ve yardımcı olur diye düşünüyorum.

kısa protokol translı topraklamayı yapanlar var mı acaba? bu konuda bırkac sorum olacak kendisine :)

merhaba

seda dikere giden terapi alan var mı? veya bu tarz ilişki sorunlarını çözmeye çalışanlar? terapist olanlar? terapiste gidenler? aşk konusunda başarısız olanlar?
seda dikerin kendi facebook hesabında canlı yayınlarını dinleyip soruları olanlar var mı? bu başlıkta toplanırsa çok yararlı olur bu konu hakkında Seda hmın cok takipcisi var ama hicbiryerde soru soramıyoruz burdan belki sesimizi duyar ve yardımcı olur diye düşünüyorum.

kısa protokol translı topraklamayı yapanlar var mı acaba? bu konuda bırkac sorum olacak kendisine :)
Canim merhaba,sitesine uye olabilirsin 300tl yillik ama bi suru makalesi var ve oradan ben mesaj atiyordum ona hepsinde de cevapladi bana ses kaydi gonderdi ya da mail halinde.gonderiyor,sorularin hosuna giderse isim vermeden sitesinde de yayimliyor cevabini vererek. sedadikeratolyesi.com ama kitaplarini alip okursan sana yeterli kadar bilgi veriyor, kendi kendine rehberlik yapabilirsin kitaplarindaki bilgileri kullanarak,seansina gidebilecek durumda degilsen eger,ben workshopuna gitmistm cok guzeldi ama yine de kitaplari da sana yeterli bilgiyi saglayacak.

Ilk defa duydum ismini ankettekilerin hepsini yapmiyor degil mi kendisi oyle yetenekli olamaz.

X