seda sayanın katil kocayı konuk etmesi hakkında ne düşünüyosunuz?

Oldurdugu kadinin oglu aradi siz bu pisligi niye cikariyorsunuz bilmem ne diye kizlar bende sans eseri acmistim kanali sok oldum yaa adam rahatsiz kafadan belli yani valla ya reyting icin ya da seda s. Iste kadinnlsr ibret aldin diye dedi falan amaann herkew cikarci kizlarrr hele ünlüler. ..m

daha geçende güya özlü söz sölücek bende şans eseri gördüm tam açtım kimi almış gene konuk diye abuk subuk insanalr yine diyoki konu neyse artık '' adam karısının cenazesinde başalar karı bakmaya '' dedi ... sinir bide diyoki lafkarımı oraya buraya çekmesinler ne dersem sorun ediyolar diyo düzgün konuşmuyoda....

daha geçende güya özlü söz sölücek bende şans eseri gördüm tam açtım kimi almış gene konuk diye abuk subuk insanalr yine diyoki konu neyse artık '' adam karısının cenazesinde başalar karı bakmaya '' dedi ... sinir bide diyoki lafkarımı oraya buraya çekmesinler ne dersem sorun ediyolar diyo düzgün konuşmuyoda....
Ayyy valla

resmen iğrençlik ya. terbiyesiz kadın. kendini de bişey zannediyo ama yaptığı programlarla yaptığı tek şey onu izleyen insanların hayatlarını iyice boşalatmak hiç sevmiyorum böyle programları. ne bilim mesela bir derya baykalın yaptığı daha makbul bir şey en azından insanlara nasıl üretebileceğini öğretiyor. peki ya seda seyan çirkeflikten çirkinlikten başka ne öğretiyor?

resmen iğrençlik ya. terbiyesiz kadın. kendini de bişey zannediyo ama yaptığı programlarla yaptığı tek şey onu izleyen insanların hayatlarını iyice boşalatmak hiç sevmiyorum böyle programları. ne bilim mesela bir derya baykalın yaptığı daha makbul bir şey en azından insanlara nasıl üretebileceğini öğretiyor. peki ya seda seyan çirkeflikten çirkinlikten başka ne öğretiyor?

aynen boş insan ne öğretebilirki eskiden sanki birazdaha iyidi bıktıka rtık bu yüzlerden kendini gerdirip gerdirip ifadesini kaybetmiş duyguları bile anlaaşılmıyo yapmacık gleiyo bana sabah programalrında zaten izlencek ne var bomboş yahu hiçmi dolu insan yok ekran başında zaten ekranalrın yüzde 70i bomboş

X