Sedef hastalığı olup çare bulan var mı?

Belki bunu söylemek için çok erken ama benim 2 haftadır sedefe dair hastalığımdan eser kalmadı ve Dr. Mehmet beyin bir çok hastasınıda gördüğüm için bunu rahatlıkla söyleyebiliyorum ayrıca coresatin kreminide kullandım ekstra olarak gerçekten sedeften eser kalmadı sonuçta biz sedef hastalarının denemediği yöntem yok deneyip görmek lazım ayrıca muntazam şekilde tedaviyi uygulamak gerekiyor.[/QUOTE]

En baştada söylemiştim önemli olan tedaviyi doktorun öngördüğü gibi uygulamak gerekiyor orada şikayette bulunan çoğu insan tedaviyi düzgün uygulamıyo yarım yamalak yapıp bırakıyo sonrada iyileşmiyor ben bir çok hastasına şahit oldum iyileşen nazmiye yildirim nazmiye yildirim

yıllardır saç derimde şiddetle kaşınan ve pul pul dökülen sedefle uğraşıyorum :KK43: fakat son bir haftadır hergün ardıç katranı ve sıvı gliserini karıştırıp sedefe sürüyorum birkaç saat bekletip defne sabunu ile yıkıyorum ( iğrenç ve keskin kokusundan dolayı fazla bekletemiyorum ) kaşıntım ve döküntüm inanılmaz derece de azaldı, inşallah bu illetten kurtulurum...

Merhaba bilmiyorum okurmusunuz ama ben yinede gorevimi yapim...13 senedir bu hastalikla ugrastim..cok şükür kurtuldum...bacaklarimda sadece beyaz leke olarak kaldilar...Iki sey denedim...artik siz hangisini uygularsaniz..1 cisi...ingiliz karbonati kemal milar in sayfasini incelerseniz dozunu ogrenirsiniz..2.'inci Devedikeni tohumu ve zerdecali hergun ac karnina yoogurtla karistrip yiyin...gunde 3 defa ac karnina..benimkiler gecti insallh sizde iyilesirsiniz.....(Nihan)

Merhaba arkadaşlar bende hepiniz gibi yıllarca sedef hastalığıyla cebelleştim gitmediğim hastane ve doktor kalmadı. Doktorlar bile sedefin belli bi süre azalıp tekrar nüks ettiğini söylediler. Bu rahatsızlığımı bilen bi arkadaşım bi gün beni aradı ve seni bi yere götürücem çok mutlu olucaksın dedi. Beni aldı ve pendikte bi aktar dükkanına girdik beni biriyle tanıştırdı adam dedesinin dedesinden beri aktarcılık yapıyormuş ve bütün çayları sabunları kendi yapıyormuş. Ben rahatsızlığımı söyledim ve bana bi krem verdi kremin tamamen doğal olduğunu (bitkisel) kortizon ve paraben içermediğini söyledi ben inanmadım tabi ama adam karşımda kremi parmağıyla aldı ve yemeye başladı ben şaşırdım tabi nasıl böyle birşey olur diye kremi aldım ve kullandım şuanda vücudum da sedeften eser yok. Kremi aldığımda online satışı falan yoktu geçenlerde gördüm web sitesi açmışlar ve ürünün satışını yapıyorlar. Ben faydasını gerçekten gördüm hemde fazlasıyla derim pamuk gibi yumuşacık oldu.
Eğer web sitesine güvenmiyorsanız ...... temin edebilirsiniz. Geçmiş olsun hepinizi

Son düzenleyen: Moderatör:
Sivas'taki balıklı göle giden varmı

Sivas'taki balıklı göle giden varmı
Balıklı Göl arkadaşım gitti hiç memnun kalmadı bende onu takip ettim iyi gelseydi gidecektim
Almanya dan Yen'i gelmiş bi ürün var ben onunla iyi oldum bana çok iyi geldi Sorion Krem Mutlaka bi deneyin derim geçmiş olsun

Balıklı Göl arkadaşım gitti hiç memnun kalmadı bende onu takip ettim iyi gelseydi gidecektim
Almanya dan Yen'i gelmiş bi ürün var ben onunla iyi oldum bana çok iyi geldi Sorion Krem Mutlaka bi deneyin derim geçmiş olsun
Bende seborid dermatid mı tam yazamadım sedefe benziyen bir hastalık yüzümde değil saçlı derimde canım

Bende seborid dermatid mı tam yazamadım sedefe benziyen bir hastalık yüzümde değil saçlı derimde canım
Saçlı derimde benimde var şimdi şampuanı kullanıyorum bide saç losyonunu gayet memnunum kullandığım onca ürüne karşı daha etkili

.....burdan sipariş verdim bi araştır istersen geçmiş olsun

Son düzenleyen: Moderatör:
Saçlı derimde benimde var şimdi şampuanı kullanıyorum bide saç losyonunu gayet memnunum kullandığım onca ürüne karşı daha etkili
İçinde kortizon var mı acaba hamileyken kullanıyor mu

X