Sedef hastalığı olup çare bulan var mı?

bu hastalık teyzemde var 7 yaşında başlamış hala hemen hemen tüm vücudunda var 43 yaşında şu an..
yapmadığı şey gitmediği doktor kalmadı..bir müddet kaybolduktan sonra tekrar çıkıyo..
ermeni hastanesinde aynı doktorada gitti ondada kalıcı bi çözüm bulanamadı..söylemek istedim

allah hepinize şafi isminin yüzü suyu hürmetine şifalar versin

benımde kardeşim 9 yaşında ve sedef hastası olduğunu öğrendık çok üzülüyoruz bu hastalık hakkında bılgısı olan kesın çözüm verebilecek ılaç varmı aceba....:2:

Hala bir sonuç bulunamadımı acaba? Ankarada uv ışınları ile tedavi olan varmı ?

ben 23 yaşındayım 5 yaşından beri sedef hastasıyım gitmediğim dr kalmadı ama sonuç hep aynı en iyi ilacı deniz ve güneş:)

sedefin çözümü yok diyor doktorlar. stres ve hastalık gibi durumlarda vücudumun direnci düşünce artıyor. benim neredeyse kullanmadığım ilaç kalmadı. daha sonra agop kotoğyana gittim. karışım bir ilaç ve de banyodan önce sürmem gereken bir ilaç verdi. çok iyi geldi. sedeflerimi yok ediyor. iz de bırakmıyor. ama bir stres yaşadığımda veya uzun süreli bir grip geçirdiğimde tekrar çıkıyor. zaten doktorum da bunları belirtmişti.

ben 8 yaşımdan beri sedef hastasıyım ilk başladığında saç diplerimdeydi ve giderek bütün vücuduma yayılmıştı vücudumda iğne ucu kadar boş yer kalmamıştı cildimin hareket ettikçe esneyen kısımlarında acayip acıyodu kesik gibi.korkunç bi hale gelmiştim yaz günü her yerim kapalı dolaşıyodum .bir sürü şey denedim kükürtlü su kaplıcalarına gittim profesörlere gittim hiçbiri çözüm bulamadı bigün yengem egzamaları için beklazon pomat kullanıyodu bi dene dedi.kaybetcek bişey kalmamıştı nasılsa dedim.ve beklazonla büyük bi kısmı iyileşti.ama çok uzun süre kullanınca etkisi azalıyo.daha sonra dr.figen gürkök'e gittim dermovate pomat verdi elecon pomat verdi onlarla çok iyiyim şu an vücudumda yok gibi sadece saç diplerimde az var.bu arada istanbulda özel bi medikal merkez vardı o bahsettiğiniz garip karışımlardan yaptırttılar eczaneye hiç bi işe yaramadı tam tersi çok kaşıntı yaptı saç diplerime ve çok saçım döküldü.şimdi saçlarım gayet iyi

ben 23 yaşındayım 5 yaşından beri sedef hastasıyım gitmediğim dr kalmadı ama sonuç hep aynı en iyi ilacı deniz ve güneş:)

ha bide bunu söylemeyi unuttum deniz ve güneş çok iyi geliyo arkadaşıma katılıyorum.doktorum bu hastalığın çok fazla çeşidinin olduğunu söylemişti yazılanları okuyorumda herkesinki farklı şeylerden geçmiş.umudunuzu kaybetmeyin ben iyileştiysem herkes iyileşir

arkadaşla bende sedef hastasıyım zaman zaman çıkıp sonra geriliyorlay en sun serkiş barışa muyene oldum bana kesin çözüm istiyorsan ışın tedavisi olucan dedi . şu an yok gibiler ama daha önceki kabuklanan yerlerde beyaz lekeler var bunlarda geçermi yoksa böyle kalırlarmı

slm arkadaşlar bende 3 yıldır sedef hastasıyım 2 aylık puva tedavisi gördüm şuan hiç kalmadı kendimi çok iyi hissediyorum herkeze öneriyorum şuan tek sorunum çok kötü şekilde kaşınmam ve onun için ilaç kullanıyorum ve vucuduma sürekli nemlendirici kremler kullanıyorum

siz denediniz mi bu yöntemi acaba? denediniz ise, bira mayasını nereden temin ettiğinizi söyleyebilir misiniz acaba ??

çekirdeği nereden buluyorsunuz? siyah üzümle birlikte mi tüketiyorsunuz? miktarı var mı?

sabahları aç karna, ya da akşamları tok ??? nasıl uygulanıyormuş acaba ??

sabah aç karna? akşam tok karna ?? hepsini birlikte mi tüketiyorsunuz? konuyu biraz açabilir misniz?

nereden buldunuz işlenmemiş mercan taşını?? paylaşabilir misiniz mümkünse? bir de, gerçekten faydası oldu mu?

bu doktora nasıl ulaşabileceğimizi söyler misiniz acaba? bahsettiğiniz ilaç sadece saçlı deriye mi uygulanıyor? cevaplarsanız çok sevinirim..

merhaba
ilacın adını yazarmısınız.

çok rica etsek, yazar mısınız bu ilacın ne olduğunu ve nasıl ulaşabileceğimizi?

merhaba
ilacın adını yazarmısınız.

çok rica etsek, yazar mısınız bu ilacın ne olduğunu ve nasıl ulaşabileceğimiz

eşim yaklaşık 3 senedir sedef hastası 20 yaşlarında ortaya çıktı. yazın tatile gidersek k kışın çok hızlı ilerlemiyor ancak bu sene eylül ayında gittik bebeğimiz oldugu için fazla güneşlenemedi de ve kışın iyice arttı. eşimin bacaklarında vardı yoğunlukla ama portakal büyüklüğünde olanlar var şimdi sırtıda komple benek benek fınfık gibi neyse tv de bir programa denk geldik. ismini unttum şimdi ama bi spey bi çamur filan akıllı bişeyler diye anlatıodu aradık gönderdiler. adam dediki bunu kullanınca daha da artacak derinin altındakı yüzeye çıkmayı bekleyen lezyonlarda çıkacak sonra geçecek dedi. gerçekten de hastalık 2 katı arttı bakalım ne olacak

lut gölü yosunu ya da çamuru gibi bişey ?
dermo-clean ya da anti-pso değildir umarım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…